Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je super nebo moje angličtina není vůbec dobrá, kdy bude k dispozici a kde jí pak najdu, díky
  • 90K obyvatelstva a nevyděl jsem jediný frame drop ... tomu se říká optimalizovaná hra .. a to hned v den vydání .. o tom si může ubisoft a sega nechat jen zdát
  • walltar
    Jo já už od začátku mám mod, který tohle teleportování zastavil ... teď je hardmode mod, který přidává další věc, že když se lidi nedostanou několikrát za sebou do práce, tak opustí město.
  • Jack1947
    Pokročilá fyzika, to se hned tak nevidí. *3*

    Méně FPS jsem ani nečekal, já jen že už Citylife mělo problémy s větší zastavěnou plochou bylo to trochu otravné že to jezdilo pomaleji i to oddálení déle trvalo.
  • walltar
    Tak u toho mojeho města něco přes 60K obyvatel zatím žádné zpomalení ... 60FPS když se odzoomuju a kolem 55FPS když jdu blíž.

    Ale zatím jsem to měl puštěné na max ... myslím, že když se to trochu stáhne, tak to bude ještě lepší.

    Prý dost náročné jsou stromy, které se hýbou ve větru.
  • Jack1947
    To nevypadá nejhůř hýbe se to slušně nebo jsou tam nějaké problémy s optimilizací... Citylife to totiž měl, při větších městech už to bylo celkem znatelné... + třeba napřídklad jsou tam taky ty silnice které končí ale auto po nich jezdí atp?
  • Jack1947
    To je trochu přehnané co vím já taky tyhle hry vždy byly hlavně o tom postavit spoustu domů, továren a bůhví čeho možného... aby se vybyblbi všichni takže argument " Jestli by se někomu v této hře podařilo zbankrotovat"

    Je zvláštní, není to budovatelská strategie typu Stronghold kde to je omezené a jak již bylo řečeno asi to chce... jinej simulátor měsdta např Simcities. *3*
  • Problém je, že ani ty zácpy nemají vážný dopad na tvé město. Ohořelou budovu zbouráš a hned je tam nová. Ztráty z nedovezených materiálů jsem nepozoroval. A zaměstnanci se do práce v případě velké zácpy jednoduše teleportují, aby nedošlo k zablokování simulace (popsáno na ofic fóru).
  • walltar
    http://imgur.com/a/sc113

    Mám nějaký obrázky tady ... ale spíš to bylo testovací město u kterýho sem zkoušel různé typy křižovatek.
  • dejte sem nejake screeny toho co jste postavili, misto kecu *3*
  • To max: Zkoušel jsem. S velikostí města mám bohužel velký problém. Kdyby to bylo aspoň tak 4x větší, tak by se nad tím dalo přemýšlet
  • s timhle bych nesouhlasil, pokud si hráči chtejí v city building hrách jen stavet, od toho tam jsou cheat mody. jinak napr. v simcity 4 a i v cities xl nebylo zas tak uplne lehky udržet vyrovnaný rozpočet
  • walltar
    Tak ze začátku s tím fakt nejsou problémy... ale jakmile zjistíš, že ti nestačí silnice co máš, máš všude zácpy a třeba hasiči se nedostanou k požáru, nebo dodávky materiálů se nedostanou k továrnám tak to celkem problém je.

    A já třeba při hraní na hardmode neměl nikdy obrovské zásoby peněz, takže když se mě tohle stalo tak sem najednou byl -10K za měsíc a ani ta 60K půjčka nestačila abych to opravil.
  • Ja teda to mesto posral hned nekolikrat ale je fakt ze zezacatku je to trosku snazsi nez v pokrocilejsich fazich hry teda pokud nahodou zbesile masove neprezonovavas.
  • SC4 nebylo těžké (ani na nejtěžší obtížnost), ale pořád tam člověk mohl něco posr@t a musel si věci hlídat. V C:S mi příjde, že se vše vždycky srovná a nic tam ničemu nevadí. To, že mi tam něco "twitter" hlásí za problémy je jedna věc, ale to, že to nemá v praxi takřka žádné následky je věc druhá. :-/
  • walltar
    Tak SC4 v základu mě nikdy nepřišlo nijak těžké ... tohle je sice lehčí, ale nemyslím, že o moc.

    A to sem tehdy skoro nechápal jak co funguje.
  • Není. Několik let jsem hrával SC4, kde se podle mého názoru podařilo vyvážit mechaniky a estetické budování města.
  • walltar
    Já nevím, ale je to tvůj první city builder?
  • V tom případě mohli mechaniky úplně vynechat a udělat z toho jen 3D editor měst. Nedává to vůbec smysl.
  • Jack1947
    Ano, pasivně agresivní nebo neagresivní přístup který by nikoho (platíčí) neomezoval... to schvaluji s tím souhlasím. *3* To posvěcuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit