Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Už je první opravdu těžký hardmode mod ... ale Oficiálně hra asi nikdy těžká nebude.

    Tenhle žánr her prostě těžký není... protože velká část jeho hráčů chce stavět pěkné města podle svého, bez toho aby se jim do toho hra nějak moc pletla.
  • Mám s tou hrou jeden velký problém a to ten, že je i s Hard Mode velice, ale velice jednoduchá. Jestli by se někomu v této hře podařilo zbankrotovat, tak bych fakt koukal.

    Základ je ale solidní, ale chce to více propracovat herní mechaniky. Zkusil jsem pirátku a po 15 hodinách hraní jsem to smazal. Chytlavé (čas u toho utíká fakt rychle), ale nulová výzva. Počkám si nějakou dobu, jak se hra bude vyvíjet a pak zkusím znovu a pokud to bude dobré, tak i koupím.
  • walltar
    Myslím, že to je celkem dané žánrem... Ale jinak v Cities XL sem žádnou komplexnost nenašel. Jen celkově mrtvou simulaci, kde si můžeš postavit pěkné město.

    Ale C:SL není simulátor... je to City Builder. Prakticky hra velice inspirovaná Sim City a tak ji vždycky prezentovali. Osobně mě hra baví, i když rozumím ekonomice. Hlavně protože sem od ní nikdy nečekal žádnou složitou simulaci.
  • Žádnou. Je to jen tragéd, co ze sebe dělá něco lepšího. Zakomplexovanej přistřiženej mamrd.
  • A jakou lepsi hru stejneho zanru by jsi doporucil?
  • Uz se na ni pracuje, ale tady opravdu neni potreba a hra je to vyborna;)
  • Možná to bude tím, že přehrada zadržuje vodu a ta se pak hromadí :D
  • Zdravím.
    Myslíte, že bude na tuto hru čeština? Jestli má cenu to kupovat...
    Děkuji.
  • walltar
    Hra simuluje všechny, kteří někam cestují až do počtu 64 tisíc ...

    Myslím, že si pleteš Cities XXL a Cities Skylines.
  • tato hra je fakt dobrá .. bohužel bych řekl že v moha věcech je příliš automatizovaná a když se ai nechová tak jak by hráč potřeboval nejde to změnit .. zaměstnanost ve regionech , industriální výroba (export/import a výroba/těžba), hromadná doprava.. ale v čem je tato hra geniální a strávíte s tím většinu času je řešení dopravních situací ... popravdě skoro bych to nazval cities in motion kde můžete stavět silnice ale ne tramvaje (ty mi tady opravdu chybí ) ale i tak u mě 9/10
  • Noo, ta piratska cesta je casto velmi pohodlna...
    Presne ako sa pise na konci v .nfo suboroch:
    Support the software developers. If you like this game, BUY IT!
  • Hodně jsem se těšil a o to větší bylo zklamání. Obsahu málo, komplexnost se vytrácí a bugy jsou všude kam se podíváš. O přirovnání k simulaci ani nemuže být řeč. Postavil jsem vodní přehradu a nějakou dobu se věnoval stavění jednotlivých čtvrtí, když jsem pak po nějaké době oddálil mapu byla púlka mapy pod vodou *9* . Hru jsem si stáhnul (s koupí jsem váhal a dobře jsem udělal), hrál několik hodin a odinstaloval.
  • Ghost47
    Simuluje všechny, ono stačí NPC sledovat v okamžiku změny stavu (přijde domů/odejde do práce/přijde do práce/odejde z práce). Mezi tím se nic nepočítá, na dobu cesty je jen zatížení trasy o 1 auto/člověka větší.
    Tam, kam se dívám, to podle těch informací ty lidičky kreslí - ale u většiny z nich to 99% času není potřeba.
  • zkuste nové simcity. ano, hra mela nepovedený start ale tvurci hru patchovali a ted funguje multiplayer i simulace ekonomiky. jiste, hra není o stavení velkych mest, ale spíš o mikromanažmentu malých ctvrtí. i pres to se dá s dizajnem "mesta" vyhrát a postavit neco hezkého
  • Co se týče realistického zobrazení, komplexnosti a robustnosti, nesahá Cities Skyline Cities XXL ani po kotníky, co se makroekonomické simulace týče, nesahá Cities Skyline Capitalism 2, potažmo Capitalism Lab ani po kotníky. Ale je to rozhodně lepší než aktuální SimCity. Kdo hrál akorát SimCity, nerozumí matematice, hospodářství, ekonomii a jeho vrchnolnou strategií bylo hrát Rome Total War, jistě bude potěšen, pro náročnější hráče Cities Skyline rozhodně není.
  • Ano. Obsah tam chybí. Toho jsem si všiml asi po dvou hodinách hraní. Proto doufám, že Paradox bude pokračovat v rozšiřování hry. Hra se očividně zaplatila. Což je dobře, protože jinak bychom skončili se simulacema měst asi na dobro. Takhle to má alespoň budoucnost s tím, že Skylines 2 nebude dělat tým 10 lidí, ale bude jich třeba 3x tolik. Sice si můžeme říkat, že nechceme utrácet hry které vypadají nedodělané, ale Europa Universalis, Crusader Kings nebo Hearts of Iron jasně dokazuje, že Paradox umí dělat klenoty, ale bez finančního úspěchu se to prostě neobejde.
  • ucho
    Stolici mám pravidelnou a vždy po ránu, tedy tvé obavy jsou liché.
  • Chim
    Skvělý argument. Tleskám, gratuluji, obdivuji...
  • Clovek se ale nemuze zbavit dojmu, ze ta hudba mozna byla v puvodni hre, akorat ji oddelali. Nehlede na fakt, ze kdyz to vyslo, tak snad 5 nebo kolik DLC uz bylo primo na disku / v instalacce s hrou
  • Musím souhlasit s 3EK. Hra se napovrch tváří skvěle, ale....Simulace je jen nasimulovaná. Lidičky tam sice jsou, ale naprosto k ničemu. Když "Pepa Novák" sedí x měsíců doma a pak x měsíců v práci a to pořád dokola a ani nepotřebuje mít do té práce silnici...
    Postavil jsem industriální zónu úplně odstřiženou (rozuměj nepřipojenou na silniční síť) a hle fabriky fungujou, mají zaměstnance, akorát po čase jim dojdou suroviny. Nic se ovšem neděje, zbourám opuštěnou fabriku a vyroste nová a jede se dál.
    Postav zóny, rozmísti pojicejní stanici, hasičárnu, školu, park...o nic jiného nejde.
    Teď se mi stalo, že zaboha nemůžu rozjet elektrárnu na uhlí...v první městě v pohodě, v dalším je za chvíli bez uhlí...nevím no
    Co se týká obsahu - podprůměr, podpora modování je jedna z mála věcí, které stojí za vyzdvihnutí
    Co se týká obsahu - podprůměr.
    Přijde mi to celé jako "Early Access"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit