Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další dojná kráv* ve stylu AoE Online *11*
  • koukám každá předělávka do online se neobejde bez grafického přizpůsobení co nejmladším hráčům, už AoE online vypadalo směšně
    • Janun
      U AoE když sem poprve uviděl grafické zpracování tak sem si taky rikal "wtf?!", ale nakonec mi to celkem sedlo :-)
  • Ethy
    Offtopic: Jsem zvyklej, že se tady na MOBA hry prdí, chápu to a akceptuju to, že se tomu nechcete věnovat. Ale podle mě newska o tom, že Gabe včera odpálil turnaj, kde se celkově hraje o největší prizemoney na kterém se podíleli i samotní hráči (2,8 milionů dolarů) se napsat snad dala, ne? *4*
    • Asi to bude mít něco společného s tím, že dota je sraaačka pro úplné blby
    • Proč to píšeš semka ježiši? Podívám do diskuze, že je to asi něco o hře a polovina je zasraná něčím o moba hrách, který těžko budou v novince o civilizaci onlice. Smaž to a napiš to do bleskovek..nebo do redakce..kamkoliv, ale ne k jinýmu článku, sakra, co z toho máš, tady to na úrodnou půdu nebude
      • Ethy
        Myslíš že jsem skrz to Petrovi nepsal? Psal, kolikrat, vzdy bez odpovedi *4*
        • Tohle je úvaha hodná hráče té dotosračky, iq tykve
        • Tak ono psát to přímo redaktorovi taky není zrovna nejchytřejší, bez urážky. Ale taky to není důvod, abys to psal do uplně jinýho článku
    • Kr.Pa
      Jsme vsichni radi, ze penize na turnaje Doty2 musi posilat sami hraci a Gabe se smeje, ze tam pak jen prihodi par drobnych, a co jako?
      • Ethy
        Je to hra kde mam nahrano za 2,5 roky neco kolem 1000 hodin, je opravu 8€ nebo kolik jsem za to dal, tolik? Odpověz si sám *4*
        • Kr.Pa
          A ?
    • Já nevím, mě přijde že o tom nikde nikdo ani moc nemluví... to že je nějaký DotA2 Int turnaj jsem se dozvěděl snad o víkendu na stream chatu z LCS LoLka od DotA2 Fanboys o.O
      O LoL Championship turnaji pak myslím jen z komunitní stránky na FB a přes LoL klienta, popř. od hráčů.
      Resp. takové věci se přehlédnou *7*
    • Ale kde, tu sa take niesme pisat, riot by sa nahneval a recenzanti/redaktory by nedostali svoje skiny
    • Offtopic a ještě od Valve fanatika... Nic proti Valve, ale už to začínáte přehánět, je to jen jedna hra z mnoha. Taky se tu nepíše o každém LoL turnaji, které mají prizemoney často i vyšší. Prostě to je mimo zájem portálu a jsem si jistý, že je spousta stránek, kde se Dotám, LoLku a dalším MOBA hrám věnuje víc než dost pozornosti.
      • Co na slovech největši prizemoney nerozumíš? LoL nemělo nikdy vyšší.....
        • Dokonalý češtin, "co nerozumíš"
      • lolko nema vyssie prizemoney a nikdy nemalo ako tohtorocny international
      • Ethy
        Nechci aby se tu psalo o každém turnaji, ale jenom o turnaji který má nejvyšší prizemoney v historii (speciální o to, že na prizemoney přispívali sami hráči) a žádný LoL turnaj nikdy neměl větší, tak si prosím ujisti fakta, než se jimi začneš ohánět. Proboha já neřikám, že z toho chci e-sport kanál, na to mám gosugamers, reddit a jiné weby. Jen poukazuju na to, že zrovna v okurkové sezóně by se podobný článek hodil a mnoha lidem by se třeba líbil, tak tady prosímtě nebreč *7*. Takové to odlehčené články to chce, tak zase v klidu *7*

        Jinak žádnej Valve fanatik nejsem, to se neboj *3*, to že mám rád HL, neznamená, že mám rád všechno od VALVe. Líbí se mi strategie firmy a přístup hráčům, ale třeba L4D bytostně nesnáším, protože mi to příjde jako děsně nezajímavý koncept hry + zombie hry? Vážně? To ještě někdo chce? *7* A ke greenlightu, a lenosti firmy kvůli odlehčené struktuře, se taky raději nevyjadřuju, takže asi tak.
        • A s tím prizepoolem jsem dal na něčí nepřesné info, což je jen důkaz, jak moc mimo běžného návštěvníka Games tyhle vaše esporty jdou :)
          Je vás hodně a jste hodně slyšet, ale zkuste si to řešit jinde a neprotlačujte tyhle věci na web, kterému se do nich očividně moc nechce. Až se tady ty články objevovat začnou, tak si pište pod ně.
        • Už bleskovky jsou tímhle pláčem nad tímhle turnajem a jeho nepropagací na games plný, tak proč tím zahlcujete ještě tenhle nesouvisející článek? Proto jsem tě nazval Valve fanatikem, protože to cpeš tam, kde to nemá co dělat.
    • Keby dal aspon 5m tak by to stalo za clanok :D
    • Nejen moba hry, ale řekl bych, že skoro všechny onlinovky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit