Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    Mám do toho jít nebo nemám? Nikdy jsem Civilizaci nepropadl a bojím se, že tady se to bude opakovat. Jsem na velkých pochybách.
    • Kdybych nebyl na civilizacích už dvacet let závislý, tak bych u této počkal až zlevní a až opraví bugy.
    • hrál si nekdy predešlé díly, hlavne V? jestli ne tak do toho klidne jed, hry to nejsou špatne a rozhodne zabaví na alepson tolik hodin aby se ti vratila investice.
      jestli jsi hrál V tak nevím, tohle bude asi jen reskin
      • fallanga
        Hrál jsem první a druhý díl, na ty novější jsem neměl náladu. Tohle mě láká tím, že to už není z historie, což se mi líbí, ale odrazuje mě to tím, že to je pořád ta samá Civka (aspoň podle recenze), která mě po chvíli začala nudit.
        • jestli jsi hrál je základní Civilizaci V, tak na ní vyšli dva datadisky, který ji dost brutálně vylepšujou
        • když tě nebaví vanilla civka, do čtyřky existují naprosto skvostné mody, jak scifi (Duna, Star Trek) fantasy (Fall from Heaven) i WW2 (Road to War) které myslím strčí obsah Beyond Earth hravě do kapsy
          • fallanga
            Nejsem zrovna fanoušek modů, ale díky za tipy. Uvidím podle dalších recenzí.
    • Paulcz
      Jestli jsi hrál jen poslední díly série tak se tomu nedivím. Nebylo čemu propadnout..
      • fallanga
        Ne, hrál jsem jenom první a druhý díl.
      • čtyřka je imho nejlepší díl celé série
        • jj, vycizelovana k dokonalosti, petka je jen derivat *5*
  • Protivníci jako živí? Takže rush hromadou základnich jednotek v prvních 20 tazích hry? *1*
    • Tohle dokázaly přežít jen tituly s předpostavenou základnou, jako např.: CaC, duna atd. :D Tohle vývojáři jaksi opomíjejí ve všech hrách... :D Přitom je to nejzákladnější taktický prvek... Každopádně, dávám ti +1 :D
  • kaprici dopluli. smejki dal civilizaci V jenom 6. jak jinak taky vysvetlit tak skorou recenzi, btw kolik tam mate nahrano hodin? *1*
  • Skoda ze tvurci neudelali neco jako je v euiv od paradoxu tedy ze by bylo mozne se starou civilizaci pokracovat do vesmiru
    • Tak třeba nějaké dlc bude.. :)
  • a nepíše se "ktomu", ale "k tomu"
    • KIMCID
      nic to nemnění na tom,že chci češtinu *1*
  • Jindy zde šotek řádící jako pominuty dnes asi chrape a tak planeta Derda-506b nebyla pro vetsi vtipnost změněna na Drda-506b...
    • jnsCZ
      Kdyby to tak mělo být, tak jedině Drda-506kg
      • by stacilo i lbs *5*
  • KIMCID
    doufám ,že k tomu někdo udělá češtinu.
    • Video Games - "teaching English better than English teachers since the 1980's .......
      • Presne tak jsem se naucil anglicky :) a nelituju, dneska nepotrebuju uz ani titulky k serialum/filmum a davam prednost vsemu v originale
        • davidBray
          a jak řešíš třeba japonský filmy a seriály, ty originále :D
          • To že se nejsi schopen naučit základní světový jazyk se kterým se komunikuje téměř všude je tvá chyba a ne nedostatek ostatních lidí. Imho Kolik těch japonsky mluvených filmů si viděl? A to že jsi za život viděl 4 japonský filmy + 2 seriály sem nepiš, to je irelevantní. 90 procent produkce kterou naše kultura sleduje je anglicky mluvených. Pokud to budu chtít řešit začnu se učit japonsky a ne že si začnu dělat srandu z lidí co umějí jazyk *7* ty dubingu :D
          • ano jedine v originale s anglickyma titulkama, protoze pokud jde o cizi film dubing bude uplne na prd takze radsi titulky
    • Když jsme u té češtiny, před "že" se píše čárka. *3*
      • KIMCID
        diky
        • *8*

          není zač *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit