Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak si zahrej alespon na Emperor, nebo Immortal a zapotis se krapet vic. Nebo jeste lepe si zahrej MP a uvidis. Nuda to mozna bude zase, ale protoze budes dostavat neskutecnou cocku *1*
  • musíš vybrat technologii a budovu co stavet. nemusíš tomu rozumet, proste vyber co ti doporučují poradci (vedle je takova ikonka treba modra flaška jako doporučení od vedeckeho poradce). pak už jen do konce hry klikaš na next turn (vpravo dole)
  • Tak to je mi lito. Vetsinou to ale za chvili opravi.
    Nechci rypat,ale kupovat nove hry na STEAMU,kde jsou temer vzdy predrazene? V CZ shopech(i eshopech) tuhle hru v pohode sezenes do 1000Kc. A na STEAMU to budes mit tak nebo tak(vsechny verze hry potrebuji STEAM).
  • V CBE je i tutorial pro hráče, který ještě nikdy nehrál žádnou civku. Zkus to, možná ti to pomůže. Jinak čtyřka s češtinou je výborná.
  • Ovladače jsem aktualizoval. Directx mám aktuální. Viry žádné. Na fóru u steamu jsou příspěvky stovek lidí, kterým to z nějakého důvodu nejede. Je to šlendrián výrobce. Bohužel se to stává pravidlem, že je hra na pc vydána, přestože by zasloužila ještě pár měsíců práce. Jsem fakt zhnusen. Hra mě stála 1400,- a pořádně si ji nemůžu zahrát. Koupit to na dvd, tak už to vracím. Poslední hra na steamu co jsem za takové prachy koupil. Zlaté konzole, sami si najdou aktualizace, sami si je nainstalují atd.
  • Kazda Civilizace ma cestinu. Pokud ti ENG dela problemy,budes muset proste chvili pockat.
  • Bez na oficialni forum. Pokud tam najdes vice lidi s podobnou sestavou a podobnymi problemy,pak mozna. A pak tam najdes i reseni.
    Vetsinou ale byva problem u jednotlivcu. Stare ovladace,stary DirectX,zavirovany pocitac....
  • Bohužel jsou tyto hry minoritní záležitost. Proto si jí musím koupit na pc. Strategie jsou také jediné hry, které si na pc kupuji. Vše ostatní, co mě někdy zaujme hraji na konzolích a je to bez problému.
  • Můj počítač splňuje vše co má tato hra v požadavcích a přesto neběží regulérně. Takže to asi nebude chyba na moji straně. Podle mě se jedná o odfláknutou práci programátorů.
  • zahraj si ctyrku, je nejlepsi a cestina se tam da stahnout
  • Je to moje první civilizace. A po 15 minutách sem to vypl. Bez češtiny nehratelné, protože jsem vůbec nevěděl co dělat jak dělat. A tutorial v Angličtině je mi nanic :(.
  • jo, vyladeno na 25fps, coz nastesti u strategii nevadi, kterych je a bude na konzolich plno *5*
  • normalne se ptám rád bych si tu hru nejak užil
  • ne vážne ja to takhle hraju Civ V a hraju na normal, ale je to nuda tak jsem pak zvyknul hrát vojenske vitezstvi tam je alespon zabava že mužeš tahat ty jednotky po mape.
  • rozlisuj recenzie a PR clanky. toto patri skor k PR.
  • Nekdy mas rozumne komentare a nekdy plodis jeden vykvet za druhym. Nize pises ze jsi to hral zatim na easy obtiznost,ze jsi hral i predchozi dily Civilizace a ted tohle?
    Bud mas rozdvojenou osobnost nebo nekdo pouziva tvuj nick. Jinak nevim *1*
  • Hledej problem u sebe,ne u hry.
  • Uniká Vám toho opravdu hodně.
  • ne jenom neco, unika ti prakticky vse. *3*
  • možná mi neco unika ale prijde mi že tyhle hry se hrajou tak že si vyberete nejakou pokročilou technologii, diky ktere vyhrajete, a pak už jen 300x klikáte next turn. Tohle je zábava? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit