Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TotalBiscuit uz delal svoje WTF is Civilization Beyond Earth, vse tam paradne rozebira takze tem co umi anglicky doporucuju jeho video...
  • quill18 už dela letsplaye, taky marbozir ale ten ma otravnej hlas
  • Z intra me prijemne mrazilo na zadech, to jsem u hry uz dlouho nepocitil. Ani Alien Isolation, ale tam mrazi behem hry *1* Jsou v tom asi i obavy, ale podle recenze to vypada dobre.
    - system boju ala Civ5 mi naopak velmi vyhovuje, ten nesmysl v Civ4, kdy jsem na jednom policku mel hafo jednotek byl podivny a clovek byl nucen daleko mene taktizovat, aby neprisel o cenne jednotky.
    - nektere veci popisovane z diplomacie jsou uz i v Civ5 jako napr. kdyz skoupite uzemi kousek od souperova mesta, tak se ozvou apod., tak snad to pokrocilo dal.
    Takze uvidime, snad recenzent nekecal *5*
    Hlavne jsem zvedavy na MP, jakou variabilitu nam poskytne ten zmeneny technologicky strom resp. pavucina.
  • davidBray
    a jak řešíš třeba japonský filmy a seriály, ty originále :D
  • Tohle dokázaly přežít jen tituly s předpostavenou základnou, jako např.: CaC, duna atd. :D Tohle vývojáři jaksi opomíjejí ve všech hrách... :D Přitom je to nejzákladnější taktický prvek... Každopádně, dávám ti +1 :D
  • Presne tak jsem se naucil anglicky :) a nelituju, dneska nepotrebuju uz ani titulky k serialum/filmum a davam prednost vsemu v originale
  • Na 30 fps vcelku hladny program.
  • uz sa tesim ako to za 3 roky o vianocnej akcii kupim.
  • by stacilo i lbs *5*
  • jj, vycizelovana k dokonalosti, petka je jen derivat *5*
  • jestli jsi hrál je základní Civilizaci V, tak na ní vyšli dva datadisky, který ji dost brutálně vylepšujou
  • zajímalo by mne jake tam jsou pokročile valečne technologie, jestli tam je atomovka nebo prišli s nečim novym a originalnim.
  • fallanga
    Nejsem zrovna fanoušek modů, ale díky za tipy. Uvidím podle dalších recenzí.
  • když tě nebaví vanilla civka, do čtyřky existují naprosto skvostné mody, jak scifi (Duna, Star Trek) fantasy (Fall from Heaven) i WW2 (Road to War) které myslím strčí obsah Beyond Earth hravě do kapsy
  • fallanga
    Hrál jsem první a druhý díl, na ty novější jsem neměl náladu. Tohle mě láká tím, že to už není z historie, což se mi líbí, ale odrazuje mě to tím, že to je pořád ta samá Civka (aspoň podle recenze), která mě po chvíli začala nudit.
  • fallanga
    Ne, hrál jsem jenom první a druhý díl.
  • hrál si nekdy predešlé díly, hlavne V? jestli ne tak do toho klidne jed, hry to nejsou špatne a rozhodne zabaví na alepson tolik hodin aby se ti vratila investice.
    jestli jsi hrál V tak nevím, tohle bude asi jen reskin
  • čtyřka je imho nejlepší díl celé série
  • Paulcz
    Jestli jsi hrál jen poslední díly série tak se tomu nedivím. Nebylo čemu propadnout..
  • fallanga
    Mám do toho jít nebo nemám? Nikdy jsem Civilizaci nepropadl a bojím se, že tady se to bude opakovat. Jsem na velkých pochybách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit