Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sleepless
    Srozumitelné označení platformy, na které byla hra recenzována a další prvky, sloužící k lepší orientaci doděláváme postupně, často jsou systémově navázány na složitější úpravy. Čili jen prosím o strpení. Ostatně, ještě pořád jsme a ještě nějakou dobu budeme ve stavu BETA, což značí probíhající úpravy a opravy :) Jinak rubrika Hry v sobě ukrývá katalog, v němž si můžete nechat vypsat karty her podle různých kritérií - platforma, žánr a název a dále je pak řadit sestupně dle hodnocení, data vydání a opět názvu.
    • Core
      Díky za odpověď. Už mlčím *4*
      • sleepless
        Naopak, mlceni webu nepomuze :) Konstruktivni podnety a pripominky jsou vitany
  • Core
    Omlouvám se, že to píšu pod recenzi, ale nenašel jsem jiný diskuzní kout ohledně webu Games.cz. Chtěl bych se zeptat, zda redakce uvažuje o rozčlenění Games.cz na periferie jako tomu bylo u staré stránky. Protože mně jako PC hráče nezajímají konzole apod. Dost mě to otravuje a když klikám na recenzi tak pomalu nevím, zda je určená jen pro PC hráče, konzolisty či všem... Sekci HRY jsem nepochopil vůbec... Tam je sice nějaká selekce dle periférií možná, ale nechápu logiku... Rozkliknu PC a vedle nejnovější recenze se hned pod ní povaluje stará na Risen (příklad). Jinak hodnocení uvedené hned v hlavičce hry mi také nesedí, dřívější bodové ohodnocení až na konci článku bylo mnohem lepší. Tohle je alá Bonusweb a není to ono...
  • Ja jenom k tomu DX 10, hra podporuje i DX11 a dokonce by mela bejt pri DX11 rychlejsi.

    http://www.pcgameshardware.com/aid,776086/Civilization-5-Tech-Interview-What-DirectX-11-is-good-for/News/
  • uf, doufam ze nejsem z te recenze trochu mimo jen ja
    • nemusis doufat, bohuzel tahle recenze je dost neuplna. Pro toho, kdo Civilizaci nehral to musi byt asi nic nerikajici smeska nejakych udaju. Jinak ale letosni Civ5 opravdu doporucuju, vetsina zmen je urcite k lepsimu.
      • No hlavne mi pripadne jako vsechno jenom ne recenze, opravdu si nemyslim ze do recenze patri pribeh ze hry, neco takoveho si hraci muzou navzajem psat ve forech a na strankach primo o civilitaci a zadruhe, opravdu nevim co je to napriklad slovo fitruska nebo jak je to tam napsane, esli autor myslel featurku ale chtel pouzit nervomoci ceske slovo, tak klidne mohl napsat ze nektere funkce byli pridany a nekere odebrany a klidne se i rozepsat jake misto toho pribehu...no proste, este ze mame IGN

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit