Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zakažte GTa 4.......zakažte..všecky podobný gta hry...
  • Je to smutné, ale pokud by se to prosadilo, co by to znamenalo pro herní průmysl? Válečné hry by zakázali kuli obětem války, scifi kuli například nepovedeným letům do kosmu, nebo selhání při experimentech. Simulace dopravy kuli dopravním incidentům? Co takhle se z těch her spíše poučit ? Konkrétně z Mafie 1 i 2 vyplývá, že být mafiánem, se vždy obrátí proti vám, nehledě na zkutečnost. Myslím, že daleko přijatelnější je vyzdvihnout ponaučení, nebo požádat tvůrce hry, aby ho zdůraznili sami, než kopat okolo sebe, protože se nemůžete pomstít tomu kdo vám ublížil *7*
    • Ale je jistě těžké v situaci kdy o někoho přijdete , myslet nezaujatě. Přece jen je prý taky obětí
  • Článek jsem nečetl, ale jestli je o tom, co říká nadpis - tak blahopřeji k propagaci hry :)
  • Mojeho praprapraprapra.....pradedu zabil krizak ... ZAKAZEME CIRKEV... RANY JSOU JESTE CERSTVE
  • "Six Days in Fallujah, inspirovanou skutečnými událostmi během války v Afghánistánu"

    Možná by to chtělo omezit hraní a občas si třeba něco přečíst, pak byste možná zjistili kde leží ta vaše Fallúdža. *12*
  • Je to sice smutný, ale mafie se toho pána nezbavila bezdůvodně- bud šel proti nim anebo šel proti nim:)
  • Co v Itáli já bych tu hru zakázal na celém světe a hnal některé pány v Take 2 před odpovědnost za zmršení kdysi krásného českého díla.
  • Někteří si možná můžou stěžovat na chování diskutujících ale někdy článek dokáže opravdu na*at, jaké sou některé ženské slepice. A zažalovat filmy jako Kmotr by nechtěla?
    To je to samé jak kdybych napsal "můj strýc zemřel na infarkt, zakažte Dr. House protože to v jednom díle bylo vysílané" to že se hájí otcem je ujeté.
    Té babě by měli dát rychle jednu pořádně přes tlamu aby se jí rozvítilo.
  • Souhlasím, že jsou podobné návrhy na zákazy blbost. Nicméně nechápu, proč se kvůli tomu musí většina přispívajících chovat jako banda idiotů.
    • Naprosto s tebou souhlasím.
      • RakeW
        No, já třeba s tím tvým výkřikem o kousek níž ani ne, ale dík.
        • Hele jako jo, asi jsem se nechal unést a to že někdo chce zrušit něco na co jsou Češi hrdí, a právem, je opravdu kravina. Protože ta hra je výborná a dělá nám dobrý jméno ve světě. A chápu, že ji bráníme, ale fakt je divný že timhle stylem vyjadřování no. To se mi nelíbilo.
  • Egoizmus najvyššieho rangu. Mne kamaráta zabilo pred rokmi auto. Zakážme predaj áut ! Je to absolútna hlúposť

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit