Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zbožňuju diskuze Games.cz, jenom tady se dokáže projevit 100 debilů takovym způsobem, že se snad radši herní komunity budu stranit.. *1* Sorry kluci, beru, že se někdo chce zviditelnit, a že si jeho názor berete osobně (jako vždy, protože jste Češi, a Češi na internetu takto reagují), ale když někomu umře manžel ve válce, nebo mu ho zabije mafie, a nelíbí se mu taková hra díky tomuhle, tak je to hned kráva ?
    Reakce na Games.cz typu: "2. světový chcíplo hafo lidí a kolik je na to her. Nepočítaně. Tak ať jde do pérdele s nějakou mafií." je zkrátka samozřejmostí, PROTOŽE SMRT NEVINNÝCH LIDÍ VNÍMÁTE JEN JAKO SMRT POLYGONOVÝCH PANÁKU VE HRÁCH.
    • Já ale vůbec nereagoval na hru nebo tu ženu co se chce zviditelnit. Ta hra je super. Reagoval jsem na vaše vystupování. :) Přesně na to jak vy teďka reagujete na můj příspěvek.
      • Prosímtě, už se běž stranit herní komunity a čechů ty "debile". Teď tě cituji "a nelíbí se mu taková hra díky tomuhle, tak je to hned kráva ?" - a to, že si šla pobrečet a vyondit jahodu v EU je jenom taková minipidi drobnůstečka, kterou vůbec není potřeba zmiňovat. Njn delší čechín co si upraví vše podle svého... *12* *11*
      • splash
        Pokud chceš abych mluvil ve staroslověnštině a vykal ti, tak toho se asi nedočkáš. Píšu co si myslím a od toho ty diskuze jsou. A jestli chceš urážet Čechy za to jak se vyjadřují, tak běž jinam.
    • splash
      Ať si tu hru nekupuje, rezignuje na post europoslankyně a jde do PRDELE!
    • Tolik NEvinnych lidi umíra každej den na silnici kuli nějakemu ožralovi a furt dělaj GTA nebo Needy s Bouračkama.Acchhh.
      To je jako říct Můj otec zemřel při dopravní nehodě když tam 2 gangy po sobě Střílely
      Takže bych rád tady zakázal tyto hry protože rány z toho co se mému otci stalo jsou furt ještě čerstvé...OMG ano zemřel jí otec ale co se stalo stalose to nezmění....Jen ze sebe dělá chudinku.Tvůrci Mafie 2 maj prachy tak se na ně zaměřila.
    • Ty seš myslím stejně nemocný jako ta kráva, měla by vás sundat mafie oba.
    • 102 debilů. Zapomněl jsi započítat sebe a mě
  • Tak po prve v mafia 2 a ani 1 sa vrazdy nestavaju trivialne uz len koli tomu ze hra mala v jednotke aj v dvojke negativny koniec.... pre hlavneho hrdinu a nevykresluje mafiu a podsvetia nejako ruzovo ale naturalne... a po druhe na margo toho ze hra je rasisticka voci talianom... omg vsetko je dneska rasizmus.. uz mam toho plne zuby to je rasisticke tamto to je rasisticke rasista sem rasista tam .... rasista podla slovniku znamena povazovat svoju rasu za najlepsiu vo vsetkych ohladoch nad ostatnymi ... tak podla definicie slova nevidim dovod oznacenia hry rasistickou su snad taliani rasa??? asi tazko ked tak su narod ..... toto je trapas ako ked oznacili residen evil 3(tusim to bola trojka) za rasisticky pretoze tam clovek strielal cernochov zombikov..... no omg asi su cierny vsetci ked sa to odohrava v afrike co tam mali byt albini
  • Všichni se určitě schodem že je to nějaká kráva! Vůbec nechápu takoví hle lidi kdyby držely hubu udělaly by nejlíp a je to stejně jenom hra mně se Mafia 2 velice líbila a bavila a bral jsem to jako hru! Ať takovýhle ženský jdou nikam... (Promiňte za sprosté slova a za chyby) *10*
    • Ježiš když si ty ženské stěžujou na hru co takhle si rovnou začít stěžovat i na Filmy a Knihy? XD a třeba i na Divadelní hry.
      Ta ženská chce prostě prachy určitě jí ani toho otce nezabily jen nápad jak si vydělat...
      Kráva by měla jít na pasvu a ne do parlamentu.
  • „Opravdu to bolí. Nemůžeme to dopustit, naše rány jsou pořád ještě čerstvé" - Co to má jako být ? Nějaký post-traumatický komplex ze smrti blízkého ? Pokud ano, dotyčné bych doporučoval odbornou pomoc, neboť řešit své trable tím, že bude nesmyslně zakazovat počítačovou hru není normální ... hlavně že si našla důvod, jak se zviditelnit, kravka ...
  • Amylee.Anderson
    V 2. světový chcíplo hafo lidí a kolik je na to her. Nepočítaně. Tak ať jde do pérdele s nějakou mafií. Moji předci umřeli na přirozenou smrt. Běda, jestli bude v nějakym filmu nebo hře přirozená smrt!
  • Starej ji ma zkratit řetěz z parlamentu jenom do kuchyně.-) *1*
  • Jé škoda že do té hry nedali misi ve které by bylo za úkol sejmout tátu tý ženský. Pak by měla na co si stěžovat takhle ze sebe dělá jen krávu co se chce zviditelnit. Takhle to dopadá dejte ženským práva a začnou si vyskakovat.
  • žencky patří do kuchyně a ne do parlamentu
    pak to tak dopadá *1*
  • asi se nemůžeme divit že se toto děje, když six days in fallujah zrušili kvůli matkám padlých vojáků. OMFG kde to žijem že tohle těm megerám dovolí.
    • Že jo několik ubrečených babizen rozhoduje o tom co nebudou hrát lidé na celém světě.
  • A nikdo nechtěl zakázat hry s tématikou 2. sv.v. ??Kolik tam bylo obětí....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit