Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Xykon
    Co je potom League of Legends?
    • League of Legends, Heroes of Newereth... to jsou vsecko potencionalni Doty 2... kazdy projekt ma v tymu par lidi kteri delali na puvodni DoTe... ktery bude nakonec nejlepsi? Huhvi... ale pravdepodobne kazdemu sedne jiny... nebo spis kazdy sedne nekomu...
  • Urug
    Já jsem jen zvědav kolik za to budou chtít, ale vánoční slevy na steamu to snad jistěj, kord pokud to ma vyjít koncem roku
    • Myslím, že základ bude zdarma. Můj dojem, ničím nepodložený.
  • Prave ze matchmaking je uplne na nic protoze pokud hraje novacek s novackama nic se nenauci ... ja zacinal s dotou pred dvema rokama a nejvic sem se naucil kdyz sem hral proti lidem co ji umeli a vzdycky jsem okoukal par novejch triku. Ale ten system uceni novacku by mohl fungovat.
    • tady nejde jen o to, ze se to nauci hrat. Lidi to chcou hrat a vyhravat, takze ten system jim pude cpat pod nohy lidi stejneho skillu. Pokud se chce nekdo opravdu naucit hrat, tak se musi ucit taktiky, navic si muze davat private matche
    • Nejdůležitější pro naučení se hry je jí hrát. A nic neodradí nováčka tak jistě, jako deset prohraných her se skórem 0:20 proti koordinovanému pětičlenému týmu hráčů s mnohaletými zkušenostmi. Matchmaking je jedině plus
      • Me teda prvni prohry neodradili, ale je pravda ze kazda onlinovka je plna malejch deti co proste neumej prohravat :)
  • Dota je strašně unbalance a matchmaking kopírujou z HoN takže to bude stát asi za .....
    • matchmaking kopirujou z HoN ? Mam takovy nemaly dojem, ze matchmaking obsahuje kazda druha vetsi multiplayerova hra, takze HoN toho asi moc neukradou...
      A pokud jde o system, jakym to bude prirazovat - mam dojem, ze valve (obrovska spolecnost) bude mit svuj vlastni system, a nebudou ji kopirovat z HoN, kterou vytvorila nejake male nezavisle studio
    • díky AP jakýkoliv unbalance mizí, navíc máš další kombo s itemama, takže nepiš něco co není pravda, dota je EASY!
  • kde jsou ty nové věci, jak je v nadpisu? Zatím podle info to nabízí skoro to samý jako stará dotka, nebo HoN až na učení nováčků. Vybalancování hrdinů? Myslím, že za ty roky, co má dota za sebou už jsou vybalancovaní až až ...
    • JJ Valve se pravděpodobne pokusí hlavně získat lidi, kteři se s dotou nikdy nesetkali, takže většina nových věcí se bude točit kolem tutoriálů, komunity atd. Ono taky co na dotě zlepšit? Grafiku, znemožnit maphack, anti leaver, tracking statů a matchmaking? Tohle vše už udělal HoN...
      • JJ právě HoN tohle už přinesl (taky jsem k němu kvůli tomu emigroval), takže čekám, jaký velký boom přinese Valve.
    • Já si myslím, že de hlavně o to dostat dotu do nového kabátu pro současnou generaci. Většina lidí co teď hrají dotu, tak jsou u ní už téměř od začátku. A když se chce přidat nějaký nový hráč, tak to má neuvěřitelně složité, protože dota je příliš komplikovaná.
      A nebudeme si namlouvat že grafika warcraft 3 už notně zaostavá oproti novějším remakům doty Demigod, HoN a asi toho bude víc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit