Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že základ bude zdarma. Můj dojem, ničím nepodložený.
  • "Projekt v novej grafike"
    Grafika je sice jedna vec ale podstatna vec, lepsie skriptovanie !
    Stary Warcraft 3 engine nezvlada ovladat spravne tolko veci naraz. A potom sa stavaju veci akoze sa vam otoci hero naspet ked nema, alebo naopak miesto toho aby zautocil tak to nespravy...atd. Takze nejde len o novu lepsiu grafiku... ale hlavne pre vivojarov komplexnejsie moznosti v novsom engine.
  • aspon to stoji za ty penize...
  • horak.ada
    kdo se teší jako já? *5*
  • Pete.palis
    já vim co přinese....magory co u toho budou sedět 20 hodin denně a nebudou komunikovat se světem *1*
  • Dotu 2 bych si dokázal představit i na konzolích, i když to není asi moc pravděpodobný *4*
  • Ethy
    To jistě budou, ale Blizzard ? To jsou větší vydřiduši, to musíš uznat
  • fixcz
    A Valve z toho nebude chtít vytřískat peníze?
  • tady nejde jen o to, ze se to nauci hrat. Lidi to chcou hrat a vyhravat, takze ten system jim pude cpat pod nohy lidi stejneho skillu. Pokud se chce nekdo opravdu naucit hrat, tak se musi ucit taktiky, navic si muze davat private matche
  • matchmaking kopirujou z HoN ? Mam takovy nemaly dojem, ze matchmaking obsahuje kazda druha vetsi multiplayerova hra, takze HoN toho asi moc neukradou...
    A pokud jde o system, jakym to bude prirazovat - mam dojem, ze valve (obrovska spolecnost) bude mit svuj vlastni system, a nebudou ji kopirovat z HoN, kterou vytvorila nejake male nezavisle studio
  • JJ právě HoN tohle už přinesl (taky jsem k němu kvůli tomu emigroval), takže čekám, jaký velký boom přinese Valve.
  • Ethy
    VALVe už dlouho nepostli nějakou newsku, Icefrog na svym blogu také ne ://, tak by mě zajímalo jak na tim jsou...
    Jinak HoN atd, všechno to je hezký, ale prostě to neni opečovávaný samotným Icefrogem, věřte mi, tohle všem těm Demigodům, HoNům a LoLkům ukáže :)

    Úspěšnost tohohle projektu vidím hlavně v nové grafice která bude hezká a přitom jí rozjede hodně lidí (Source engine), stejné hratelnosti jako u jedničky (proč měnit něco, co funguje), v přidání nových featurek a hlavně - staří známí hrdinové v moderním kabátku (viděli jste Morphlinga v Dotě 2 ? To je prostě nádhera :P

    Upřímně řečeno, jsem velmi rád že tento projekt dostalo VALVe. Na Blizzard začínám pomalinku zanevírat s jejich obchodní politikou..ti by z toho chtěli jenom akorát vytřískat peníze :)
  • claymen
    myslím, že slovo kord není uplně na místě :D spíš bych použil kor, nebo kór
  • League of Legends, Heroes of Newereth... to jsou vsecko potencionalni Doty 2... kazdy projekt ma v tymu par lidi kteri delali na puvodni DoTe... ktery bude nakonec nejlepsi? Huhvi... ale pravdepodobne kazdemu sedne jiny... nebo spis kazdy sedne nekomu...
  • Xykon
    Co je potom League of Legends?
  • Nejdůležitější pro naučení se hry je jí hrát. A nic neodradí nováčka tak jistě, jako deset prohraných her se skórem 0:20 proti koordinovanému pětičlenému týmu hráčů s mnohaletými zkušenostmi. Matchmaking je jedině plus
  • JJ Valve se pravděpodobne pokusí hlavně získat lidi, kteři se s dotou nikdy nesetkali, takže většina nových věcí se bude točit kolem tutoriálů, komunity atd. Ono taky co na dotě zlepšit? Grafiku, znemožnit maphack, anti leaver, tracking statů a matchmaking? Tohle vše už udělal HoN...
  • Urug
    Já jsem jen zvědav kolik za to budou chtít, ale vánoční slevy na steamu to snad jistěj, kord pokud to ma vyjít koncem roku
  • díky AP jakýkoliv unbalance mizí, navíc máš další kombo s itemama, takže nepiš něco co není pravda, dota je EASY!
  • Prave ze matchmaking je uplne na nic protoze pokud hraje novacek s novackama nic se nenauci ... ja zacinal s dotou pred dvema rokama a nejvic sem se naucil kdyz sem hral proti lidem co ji umeli a vzdycky jsem okoukal par novejch triku. Ale ten system uceni novacku by mohl fungovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit