Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janchor
    Tak ani rozhlednou by neurazili..
  • Overwatch
    Asi teď řeší, jak do traileru přidat padající mrakodrap.
  • "na kterém se pracuje už přes čtyři roky. Teď to ale vypadá, že hra přichází o několik, na pohled klíčových, vývojářů a navíc je podle všeho už přes půl roku hotový první trailer, který Square Enix ne a ne vydat. Na co čekají?"

    Jen bych udělal takovou anketu. Komu tyhle slova připadaji jako vycucané z prstu at dá minus :)
  • Keyz
    Zoufalé jak si pak z té hry krom krátkodobé zábavy nic nevezmeš.Když je to takto komicky dělaný.
  • Musí to byť coool, hrajú to predsa aj deti *5*
  • janchor
    Důvody neznají ani novináři, kteří - narozdíl od nás - mají rozpočty na cestování do Montrealu a vyptávání se přímo u zdroje.

    Tahle novinka sumíruje dostupný informace ohledně odchodu konkrétních lidí z týmu.
  • Trailer čeká v trezoru, protože asi není dost CoD stylizován a nemá dost BOOM a BAAANG a slowma
  • Já to chci!
  • BoB.2
    Je divný že používá sportovní luk a vypadá jak ninja. *8*
  • Od toho snad tahle stránka je, novinky apod.. já za to peníze neberu, to oni. Tak at se snaží. Co je to za novinku sakra, kde se defakto jen dozvím něco co každý ví a vidí (že hra ještě nevyšla) a jako bonus se mě zeptají čím to je :D ... no potěš. Víc takových novinek prosím.
  • Pethulla
    proč vloupat, stačí nabídnout pět tisíc nějakému zaměstnanci.
  • uz som na to aj zabudol *15*
  • A jak? To se maji vloupat do Eidosu a vytahnout jejich interni emaily nebo co? *7*
  • tam bude nějaký interní problém, třeba ti zaměstnanci kradli připínáčky nebo propisky
  • No nejakej duvod to asi mit bude .)
  • Na co čekají? To by jste nám snad měli říct vy, milí "novináři" .....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit