Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl bych vědět jednu věc, CS 1.6 jsem moc nehrál, ale CS:S docela jo, a tak by mě zajímalo, v čem je oproti Source 1.6 tak skvělá. Jo a prosím nesuďte grafiku u hry z nekvalitního videa, která ještě nevyšla, vždyť si jí stejně nebudete všímat, teda alepoň ne ti co tak propagujete 1.6.
  • Na nové CS se moc těším, ale trochu se bojím moderního trenudu zjednodušování. Nelíbí se mi například ten červený kříž po najetí na spoluhráče. To je trošku lame :-/
    Každopádně doufám, že se public servery v CS: GO nestanou, podobně jako tomu je v Source, de_dust2 only, kterých je, no... minimálně 50% všech.
  • Magoři...dejte si sprchu a děte ven mezi lidi *1* ....back to reality *5*
    • Ty se prvne nauc psat a pak jdi na internet, doslo ti, ze tu to ctou i normalni lide?

      CS vzdy a bude jednou z nejhranejsich online her na svete, at si rika kdo chce co chce..
  • TOhle mam jako hrat misto bf2 nebo dokonce bf 3 ktery vyjde skoro zaroven s touhle kravinkou ?
    Jinak uz se tesim az to zase naka super studovana p*** bude chtit zakazat kvuli moznosti hrat za teroristy :D
    • Ne, kdy lidi pochopí, že COD je jiná hra než BF3 a že CS neni ani COD ani BF3 a že všechny hry jsou jiné a že na trhu je místo pro všechny a že většina lidí může hrát více her než jen jednu? Třeba všechny tři? Valve timhle rozhodně nechce konkurovat konkurenci...
  • Smeju se jak se tu deti hadaji co je lepsi jestli cod nebo cs. :D Jak dost cs hracu nadavaji na to ze codko vychazi kazdy rok no a tedka tu mame CS 1.6, CSCZ, CSS, tedka tu bude CSGO, pak prijde CS2. HAHAHA
    • ty si blb ze ti neni rovno....cs 2000 css 2005 csgo 2011.....a cod? 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011....


      a mohu se te zeptat na vek? pochybuju ze takovy nazor ma nekdo nad 18
      • Deti se nam tu zlobi ze jim nekdo nadava na jejich hry. Prosimte nedavno si dostal obcanku a uz by sis tu chtel vyskakovat :DD lol
        • Je sice pravda, že mohl vážit nějaký slova, ale má prostě pointu. Naopak to vypadá, že děti tuhle hru kritizují (soudě dle příspěvku, na který se tohle vlákno váže). Soudim tak že to jsou děti, protože hru ukamenují kvůli dmnc jako že se jim nelíbí ten model a ta textura a tohle jedivná animace= hra na h*vno. Opravdu si nemyslim, že by dospělý člověk hodnotil hodnotu hry na základě zrovna těhle údajů. Kritika tady je "nezralá" a založená na ničem (aka ani si neumí zjistit co ta hra vlastně je a jaký má smysl).

          A očekávám mínusy a reakce, že sem malej harant, což jen utvrdí že je pravda co tu řikám a ještě můžete najít překlep a gramatickou chybu v mém příspěvku a ukázat, že jste dospělejší než já. Prostě klasika pro diskuze na internetu (českém internetu).
          • Navic on tu nepsal nic o tom ze to je na ho*no jen psal ze si tu decka pohadali. Ja s nim souhlasim staci si precit par prispevku, pripomina mi to tu skolku. xD
          • Absolutne nic nerikajici komentar, trolololo
            • zato ten tvůj toho hodně řekl! *5*
    • Omg, tohle nemá cenu komentovat. S jakou frekvencí prosím vycházejí Cska a s jakou COD? A jak jsou podporovány (updaty pro CS zdarma atd vs. 15 euro za pár map do COD).... A jelikož CS2 bylo ne tak dávno zrušený, nepředpokládám, že se Valve hned do roka pohrne do CS2... A ano, CS2 PAK opravdu bude, otázka je kdy...
  • Proste csko pro konzolaky, aby valve zas neco penez nazbiralo ktere investuje do vvyvoje nekam jinam (opravdu onve cs, vylepsovani enginu, novej hl...)

    nic vic nic min
    • yees novej HL
      • Upřímně, byl sem dost mile překvapenej, že tu nikdo nezačal křičet "chci EP3 ty tlustý líný prase" XD
        • Jestli do konce pristiho roku nevyda EP3 nebo HL3 tak si Gaba najdu a nakopuho do te jeho tluste zadnice :DD
          • Domluvíme se a uděláme demonstraci :D
            • S tim jak je o okolo HL3 nebo EP3 ticho bych to klidne udelal. :D
  • Ježíši Kriste to je Trapááárna jako howado........co s tím?????
  • prominte ale z par prispevku co sem tu cetl vas nejak nechapu....nebo vy nechapete valve(podle me-mozna sem ale ten de*il ja)....toto urcite nema bejt nastupce....uz sem to psal na EG....

    CSGO je podle me jen predvoj kterej snese veskerou kritiku a tu pak valve zuroci v cs2(bo jak to bude)

    jeste se nestalo aby VALVE pustilo do sveta sra*ku proto pocitam ze tohle ma bejt spis na omak aby vedeli jak se k tomu komunita postavi co VSECHNO bude chtit zmenit a co bude chtit nechat....budou dumat nad tim jesli tam nechat tu crossplatform podporu nebo ne.....

    nase komunita(jednasvestkova) je moc hardcore a proto podle me MUSI vypustit neco takovyho aby vedeli jakym smerem se vubec maji vydat....bo csskari chtej to svestkari zas ono.....nemaj to lehky kluci z valve.....

    no uvidime co se z toho nakonec vyklube.....ale ja osobne verim valve *5*
    • Jde uplne o neco jineho. At nechaji csko cskem a radsi prijdou s necim novym. Jako promin ale hl2 me prislo jako hrozne nadhodnoceny titul. Pokracovani cska neni ubec potreba.
      • Tak kazdeho bavi neco trochu jineho.Na to rict,ze te hl2 nebavil, mas samozrejme pravo,ale rikat o valve hrach ,ze jsou sracky?To snad ne.
      • Vždyť pokračování CSka nedělaji... Pokračování CSka bude CS2, zatim má CS jen jeden díl, kterej má remake a ten remake dostane něco jako stand-alone "datadisk"... Spíš bych to nazval placenym DLC, který se dás koupit samostatně :P.

        A vůbec nechápu příspěvěk nad, jakou sr*čku Valve vypustilo prosím? Hry od Valve nesednou každýmu, ale říct, že vydali blbou hru je teda absolutně mimo.
    • lol pry valve nevypustilo do sveta s*acky tak ty si dobre nevidis do huby.
      • Do huby si spis nevidis ty.Ktera hra,kterou kdy vydali byla vylozene s*acka?
        To,ze ne kazdeho jejich hry bavi,jeste neznamena,ze jejich hry jsou s*acky .
        By me vazne zajimalo,jake hry ty hrajes a povazujes za kvalitni,kdyz nadavas na valve hry.
    • Souhlas a chápeš to dost dobře (obecně jsem zaznamenal, že češi a slováci jsou snad jediní, co to pořád nepochopili, jinak jsem v zahraničí viděl celkem pozitivní ohlas.. Prostě to shrneme...
      1) Hra neni plnohodnotným pokračováním. Tomu bude odpovídat obsah/cena a způsob distribuce (zatím se neplánuje ani krabicová verze)
      2) Tenhle CS má kombinovat CS 1.6 a Source a zkusit tak nalákat hráče CS 1.6 na Source. Dále také oživení progamingu (což nevim nevim, nevidim to optimisticky). Neni to pokračování, jak to všichni slepě vykřikují.
      3) Kdo tohle nechce, může zůstat u Source, který bude opět updatován s DLC.
      4) CS2 určitě bude, ale neví se kdy. Valve CS2, který bylo ve vývoji zrušilo, protože se nedokázali dohodnout s autorem CS o jeho podobě. Ten se s Valve rozešel a začal sám pracovat na "Tactical Intervention"..
      5) Tahle hra má nepochybně větší cenu pro konzolisty, protože ty prostě pořádný CS nedostali. na PC to můžeme brát jako bonus, který nám nikdo nenutí a přesto se vsadím, že kdyby to Valve oznámilo jen na konzole, tak by tu všichni nadávali...

      Ve Valve věřim, těšim se na betu a podle tý se rozhodnu, jestli do hry půjdu nebo ne.
  • trochu dejavu.. kdo má zájem hrát stejnou hru po takových letech ? na stejných mapách.. navíc to ani nevypadá hezky. Čekal jsem že to bude inovace, ne reinkarnace :D Pro prachy najdu nekonečno lepších využití než je dát zatohle. *8* jak jsem byl při ohlášení nadšenej tak tohle mi asi bude stačit.
    • * nebo jak uz padlo lepe totalní recyklace..
  • Problém hraní CS:S je že se na serverech hraje převážně jen 5 stejných map, na některých serverech je jen jediná mapa *11* a když chci zahrát nějakou jinou povedenou mapu kterých je možná i 50... tak to si můžu zahrát jen s boty. *13*
    • Tohle je jeden z důvodů, proč vychází CS:GO. Má optimalizovat mapy a zbraně, aby se pořád netočili ty samý mapy a nehrálo se se stejnejma 4 zbraněma...
      • Nevim no, prostě oblíbenost dust2 je ohromná, nenapadá mě, co musí Valve udělat, aby to změnili. Možná to je způsobeno podvědomě tím, co říká spousta zarytých 1.6karů. Source je přeplácaný, mapy nepřehledné. A proto spousta lidí má podvědomě nejradějí d2, protože je to velmi přehledná mapa.
        • CS:Source nepřehledné? To je přece snad plus ne... aby mapa nebyla přehledná u FPS akcí... proto je asi MP CS stereotyp.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit