Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Já celkem dost očekávám: Ghostwire: Tokyo, Horizon 2, Left 4 Dead 3 (ehm, i když se to vlastně jmenuje Back 4 Blood), Fable 4, Dragon Age 4, Hellbade 2: Senua's Saga, The Elder Scrolls 6

    • BlueAsari

      Tiež tak, škoda, že tento rok DA4 a TES VI na 99 % nevyjdú :(

      • Derp_1337

        Taky se obávám, že to nevyjde. Obdobně bych to viděl s Vampire Masquerade Bloodlines 2 a Baldur's Gate 3.

        Kdo ví, třeba nás tvůrci překvapí a vyjdou všechny 4 hry 😇

  • Phillios191

    Já se nejvíc těším na Scorn, Withfire a Syberia 4

  • Nikdo si nezvpomněl na hellblade 2? 

  • lito

    samozřejmě Elden Ring. Ohh, Elden Ring. Nic jiného mě moc ani nezajímá. 

  • Ja se tesim na Streets of Tarkov coz je nova mapa v Escape from Tarkov. Nejlepsi FPS dnesni doby.

    Skoda ze tady o tom nikde necteme, neni to pro deti no../

    • radim.zaty

      U konkurence mají typka, který o tom mele v každém podcastu :-)

    • Jj. Na Tarkov jsem zapomněl! Měl by konečně vypadnout z early acces.. Je to pecka.. 

  • LadaVanBar

    Ja bych si moc pral nejaky prekvapeni, ktery nebylo oznameny vubec, treba XCOM3, to by byla pecka

  • Doufám že ty rpg vyjdou jak mají. Mimochodem ví někdo jak bg3 pokračuje v ea? Hýbe se to?

    • Derp_1337

      Zatím nic důležitého. Furt stejný.

      Vývojáři určitě makají, ale dle současného vývoje spousta lidí pochybuje, zda to vůbec stihnou letos vydat.

  • Bloodlines 2 (byť mám obavy), Silksong, Humankind, The Medium, Darktide, Little Nightmares 2, AoE4, Deathloop, Stray, Psychonauts 2 a určitě jsem na spoustu zapomněl.. 

    Stalker 2 si myslím ještě letos nevyjde, stejně jako nový Battlefield. Ale vždy platí, radši si počkat.. 

  • KrPa

    Krom BG3 a Pathfinderu jsem zvedavy na vydani Stronghold: Warlords, ja opravdu nevim, co mam od techto strongholdu cekat. Od 3D verzi se porad nejak placaji a nemuzou se najit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit