Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tech "kravin" tam bude trochu vic nez jen sprint boost.Proto zatim cekam na demo nebo betu ,abych si mohl udelat obrazek o hre z prvni ruky,ale zatim me to moc nepresvedcilo.
  • To aby se detska cast z cod komunity nerozbrecela,kdyz jim to nepujde.
    Dneska je to v mode dostavat achievemnty apod i za to,ze neco zlamis,bohuzel.
  • jedina dalsi hra na podobne tema ktera by se mohla smat je ARMA3, ale ta je moc HC aby pritahla masy
  • Koukal jsem na ten trailer a rikal si "sakra proc davaji ukazky z battlefieldu v tak hnusne grafice, vzdyt to na te minule vypadalo 100x lip" a pak mi to doslo :D
  • SA-reg
    Jsou tam proto, aby i horí hráči měli pocit nějaké odměny a nebyli frustrovaní.
  • Far cry že je RPG? xD lol
  • Doufal jsem, ze deathstreaky vynechaj. Nejak mi unika k cemu vlastne jsou? Odmenovat hrace za to, ze umiraj?
  • far cry je rpg ??? :-D jej far cry je FPS a ikdyby v ní byly kousíčky rpg tak pořád je far cry střílečka lolo
  • Damarus
    Spec ops bylo moc fajn :) ale myslím že nejlepší je ho hrát s kamarádama
  • Treyarch jsou packalove co se tyce optimalizace, "nove" IW snad nekleslo na jejich uroven?! *5*
  • Ja se tesim na Spec Ops v MW2 jsem si ho uzival, otazkou je zda v dobe kdy si hru koupim ( vyprodej) ho jeste nekdo bude hrat a nebude nouze o potencionalni spoluhrace?! *13*
  • Jazz
    A v CoDku to půjde jo ? Hahaha *15*
  • Jak mužeš srovnavat far cry s těmahle hrama ? Todle jsou strilečky a Far cry pomalu RPG...
  • dva se perou třetí se směje : těma dvěma myslím COD a BF a tím třetím far cry sem zvědavej jak 3 díl dopadne
  • No možna nakonec budu překvapenej :D, ale mezi mw a mw2 rozdíl vydět byl a BO byl prostě BO tak doufám že tot teť líp vychytaj.Pokud nakonec nebude BF tolik náročny tak budu přemýšlet že ho koupím taky.Sice beru mw serii za parádní ale chci trochu změnu takže tentokrát pujdu do něčeho realnějšího.
  • Splitscreen podporovanej v Bf nebude.
  • SA-reg
    No... aby ses nakonec nedivil s nárokama.
    MW ,MW2, BO vypadají hodně podobně a nároky rostly a rostly.
  • SA-reg
    Jo asi jo. A podle všeho online.
    V dnešní době už ten offline multiplayer na PC moc nenajdeš. Možná tak v LEGO hrách.
  • o co-op kampani vím ale mě jde o ten režim na mapě proti sobě offline...
  • Damarus
    Jediný co je fajn na tomhle CoD jsou Juggernauti :D a to že je i jako kill streak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit