Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rinkimen
    Další věc která jde mimo mě. Spokojeně si pařím MW1 a tohle je mi jedno. Je až neuveřitelné, kolik peněz se snaží vývojáři vytěžit. A ke všemu se snaží nalákat děti zvýšením počtu výbuchů a dalších věcí.

    Kde jsou ty staré doby? Hráč musel být přesný, rychlý, spolupracovat v týmu a ne jen někde cempovat, nahnat si kill streaky a vládnout serveru. Osobně jsem s COD skončil u MW2, kde mám na svém PS3 nahráno kolem 25 dní, což se ale ani zdaleka nerovná MW1, který pařím hojně do dneška. Samozřejmě si občas zahraju i BC2, no, jako ne zrovna velký příznivec válečné techniky mě to tolik neláká, ale BF3 zkusím :).

    Důvod tohoto postu? Nekupujte MW3, ukažte vývojářům, že nebudete skákat jak oni pískají. Beztak se tam moc nového nepřidá, to raději kupte MW1, které vyžaduje skill a hráčů je tam dost+ušetříte prachy. Tuhle hru si zkusím u kámoše, nebo si ji půjčím, spíše kvůli příběhu a trochu prozkoumám multák. Ale i přesto, že jsem velký fanda serie CoD, podporuji Battlefield a doufám, že v prodejnosti a kvalitě Cod porazí.

    Ale abych nebyl jen hater-teším se na Spec Ops, zejména s kamarády je to ohromná zábava :)
    • neporazi :D uz jen kvuly HW narokum tkze komunita nebude tak obrosvka jako CoD..a jsou to odlisne hry takze nevim proc to srovnavat...kazdy z techto titulu je o necem jinem...
    • som na tom podobne ako ty - cod4 hrám do dneška, kúpil som aj MW2, ale tak neskutočne ma to vytáčalo, že som to musel predať... a k MW3 sa už nevyjadrujem - zatiaľ to vyzerá strašne, už môžu jedine prekvapiť...
  • Jediný co se jim vždy povedlo byl zombie mod. Z videa je vidět, že grafika ve hře je ubohá, starý engine. Nechci tady zavádět válku mezi BF III a touto hrou, protože to se ani srovnávat nedá. Vyhozené peníze...
  • Můžu mít dotaz trochu OT? Kde kdo přišel na to, že Origin je malware/spyware? Začalo se to tu objevovat v diskuzích a já tak nějak nechápu.
  • Co vás čeká nového??Nic
  • modern co? joo ahaa zas ten novej cod. vzdyt pred 3 mesici ale vysel novy dil ne? nebo je tohle jen datadisk? jestli je to datadisk, tak je to ok. to bych pochopil...
  • Budeti sr*čka, co si budem povídat, ale rozhodně to člověka zabaví na těch pár hoděk sp a pár dní mp.
  • Nezajímá mě ani COD ani Battlefield. Docela se divím, že vás tyhle typy her pořád baví. Ale každému co jeho jest.

    PS: Je pravda že FPS žánr mě pomalu přestává zajímat úplně.
    • IsimonI
      Děkujeme za příspěvek... který nás na poli poznání opravdu hodně obohatil. *1* *15* *1*
    • No ještě že si nám to sem napsal tuhle informaci jsme potřebovali vědět.
      • Jazz
        Taky si myslim
  • mapy
  • kupuju..né kvůli tomu že by se mi ta hra nějak extra líbila ale kvůli tomu offline MP s bráchou jsme hrávali MW a líbilo se mi to levelování otevíraní zbraní a upgrade-ů...

    ale mám dotaz který my ještě nikdo nezodpověděl...bude něco takového v BF?jestli ano tak cod padá
    • BF3 bude mít tušim 6 Coop misí, ale je to online, takže budeš muset bejt připojenej ke svému účtu.
      • o co-op kampani vím ale mě jde o ten režim na mapě proti sobě offline...
        • Jazz
          A v CoDku to půjde jo ? Hahaha *15*
        • Splitscreen podporovanej v Bf nebude.
    • SA-reg
      Souhlasím. 100% souhlasím. Jo, jsem proti CoDu obecně, ale s někým koho znáš, to bude zábava. S někým koho znáš je totiž zábava snad každá hra.
      • SA-reg
        A jo... BF3 bude kooperace pro dva hráče.
        http://gamersxtreme.org/2011/08/16/battlefield-3-co-op-may-have-just-vanquished-mw3s-spec-ops/
        • a není to jen ta co-op kampaň?:)
          • SA-reg
            Jo asi jo. A podle všeho online.
            V dnešní době už ten offline multiplayer na PC moc nenajdeš. Možná tak v LEGO hrách.
  • proč všichni tvrdí že hlavní předností CoD/MW her je multiplayer, podle mně je to spíš singleplayer co tuhle serii táhne, nexistuje válečná fps která by měla lepší single než tohle, osobně i hate multi... *9*
    • Opravdu nepochopim,jak nekdo muze povazovat sp v cod za kvalitni.Kvalitni sp byl v prvnim dilu a jeste ten mw byl slusnej,to co prislo po tom je brecka nejvetsiho kalibru.
      A vyplaznout kazdy rok takove penize za 5 hodinovou kampan?Tak to by me bylo vazne lito.
    • Rinkimen
      Protože to tak prostě je. Kdyby neexistoval multák, tahle hra by měla daleko menší prodeje a to samé Battlefield. Ostatně, koho by bavilo hrát sedm hodin stylem: Stříle všechno co se pohne, ale bacha na spojence? V dnešní době si můžeš zahrát daleko lepší FPS singly, například Crysis2 nebo Deus Ex. Já mám na SP v Cod jednoduchý názor. První a druhý díl bavil, třetí jsem nehrál, čtvrtý byl parádní a i nyní si často opakuji sniperské mise. WaW byl atmosferický, MW2 ušel, byť jeho přednost spočívá ve Special Ops. BO jsem hrál u kámoše, moc mě nebavil.
      • Tak crysis 2 považuju za největší zklamání za posledních pár let - singl je dost slabej. Mně MP COD vůbec nebaví - bavila mě jednom dvojka a to hlavně proto, že tehdy nic lepšího nebylo. Dnes už ale jsou hry s daleko lepším MP, takže COD hraju jen pro SP. U battlefieldu je to opačně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit