Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • De jasně vydět rozdíl mezi touhle hrou a BF, tohle BF nenabídne.Ty hry jdou uplně jiným směrem.Grafika se mi zdá v pohodě, aspoň to zase rozjede upně každej.I když jsem koupil mw2 tak tuhle hru asi vynechám a půjdu do RO2.BF asi nerozjedu a kvůli jedne hře nic kupovat nebudu.
    • No možna nakonec budu překvapenej :D, ale mezi mw a mw2 rozdíl vydět byl a BO byl prostě BO tak doufám že tot teť líp vychytaj.Pokud nakonec nebude BF tolik náročny tak budu přemýšlet že ho koupím taky.Sice beru mw serii za parádní ale chci trochu změnu takže tentokrát pujdu do něčeho realnějšího.
      • Treyarch jsou packalove co se tyce optimalizace, "nove" IW snad nekleslo na jejich uroven?! *5*
        • neasi i cod waw me šlo o 100 fsp hůř jak mw2 ...
    • SA-reg
      No... aby ses nakonec nedivil s nárokama.
      MW ,MW2, BO vypadají hodně podobně a nároky rostly a rostly.
  • Damarus
    Jediný co je fajn na tomhle CoD jsou Juggernauti :D a to že je i jako kill streak
    • Ja se tesim na Spec Ops v MW2 jsem si ho uzival, otazkou je zda v dobe kdy si hru koupim ( vyprodej) ho jeste nekdo bude hrat a nebude nouze o potencionalni spoluhrace?! *13*
      • Damarus
        Spec ops bylo moc fajn :) ale myslím že nejlepší je ho hrát s kamarádama
        • To urcite, MW2 jsem mel od premiery a tudiz bylo dost lidi co melo chut si Spec Ops zahrat ale postupem casu se to omrzelo a zajem opadnul. Sice si nektere mise clovek mohl dat sam ale to nebylo ono.
  • Jestli tu chce někdo porovnávat Battlefield s CoD tak ste asi trochu vedle protože CoD už žije jen z brandu a stoho že to hrajou mladší hráči podle mě! Kdo chce real War a real fyziku tak musí jednoznačně hrát Battlefield jinak nevím jak bych to zhodnotil:-)) Můj názor ...
    • Vraj "real war" sa pos*rem *1* Obe hry sú totálne vyhypované arkády, ktoré uhrá 7-ročné decko... Keď už sa chceme baviť o porádnej vojne tak jednoznačne Red Orchestra 2 alebo potom staršie záležitosti, napr. Americas Army, Insurgency, Arma2?, a pod...

      Toľko môj názor *3*
      • MishKonn
        Pravda, "Real War" Battlefieldu 3 opravdu nenáleží, tento titul zatím nejspíše připadne Red Orchestra 2. Kdo však chce opravdu hutnou "Virtual War", pak určitě své choutky uspokojí právě v BF3. Čímž neříkám, že na RO2 se netěším naprosto stejným dílem, ač jsem první díl nehrál.
  • dva se perou třetí se směje : těma dvěma myslím COD a BF a tím třetím far cry sem zvědavej jak 3 díl dopadne
    • Jak mužeš srovnavat far cry s těmahle hrama ? Todle jsou strilečky a Far cry pomalu RPG...
      • jedina dalsi hra na podobne tema ktera by se mohla smat je ARMA3, ale ta je moc HC aby pritahla masy
        • Red Orchestra 2, pokiaľ sa bavíme o multiplayeri...
          • A pokial nerozlisujeme obdobia vojen *1*
      • Far cry že je RPG? xD lol
        • RPG- Hra na hrdiny je nejčastější nepřesný český překlad anglického pojmu Role playing game, známějšího pod zkratkou RPG. Přesnější, občas se vyskytující překlad, zní Rolové hry.
          RPG je druh hry, kde hráči zaujímají role fiktivních postav (role-playing – hraní v rolí), které si podle daných pravidel vytvoří a za které v samotné hře jednají.
          FPS- First-person shooter (zkráceně FPS) je podžánr akčních počítačových her charakteristický simulací vlastního pohledu herní postavy, neboli postavy za kterou hráč jedná v samotné hře. Zkratka znamená v češtině střílečka z pohledu první osoby. Tento pojem se používá i k odlišení od akčních her zobrazovaných z pohledu třetí osoby (tzv. third-person shooter (TPS) – střílečka z pohledu třetí osoby).
      • far cry je rpg ??? :-D jej far cry je FPS a ikdyby v ní byly kousíčky rpg tak pořád je far cry střílečka lolo
        • Ako môžeš porovnávať druh kamery (fps) a systém hry (rpg) ?
          • Jazz
            Od kdy je prosim tě 'First Person Shooter' kamera ? *6*
            • Reakcia na Jazz-a
            • Hráš sa na múdreho a pritom si sa pekne doj***l môj pekný.
            • SA-reg
              Jo, Střílečka z první osoby.
              Jo, dobře, slovíčkaříš chytráku.
              Tak té kameře budeme říkat "first person camera" a řekněme, že všechny FPS ji mají. Jinak by to totiž nebyly FPS, co?
            • Jazz
              Podívej se laskavě, co FPS znamená, ju ?
            • SA-reg
              No tak je to druh kamery ve hře.
  • jo cod je nejlepsy hra a vi ste vsichny debili dete hrat ten trapnej batlfild lol omg *11* *12* *16*
    • IsimonI
      Příspěvky tohohle typu.. na to se prostě nedá normálně reagovat.. Tak s tebou by to byla debata na hodně dlouho... co čekat od bytosti co si říká killer - ty češtináři.xD
      • Nekrm troli de*ile!
  • Koukal jsem na ten trailer a rikal si "sakra proc davaji ukazky z battlefieldu v tak hnusne grafice, vzdyt to na te minule vypadalo 100x lip" a pak mi to doslo :D
    • tak to by ses měl naučit číst.
      • mozna kdyby tomu davali nejake min retardovane nazvy tak by se to nepletlo, ale on by asi nazev Call of Duty 15 provaril ze to uz trosku moc zdimou :))
  • snaha podporit rozne styly hrania vijde ako vzdy na zmar kedze cely cod spociva len v jednom sposobe hrania stlacne tlacitko fire neustaly beh a skok.Ozaj vtpitne na mna posobia zminovane perky akoze perk na zmensenie kopania zbrani.Vsetci predsa vedia ze v code zbrane nekopu a spomenuty bajecny perk je v lastne k hovnu rovnako asi ako aj presna strelba za behu kedze v code sa da hadam pri presnej strelbe este aj skakat a pri tom vsetkom citat dobra kniha a cele to stihat zapijat dobrou kavaou.Rovnako si na tom stoji aj pocet zbrani ktorych moze byt v hre aj milion kedze sa vsetky chovaju totozne a este k tomu maju aj rovnako plytky zvuk.
    • To se neda rozlousknout, prosim prispivej jen na slovensky servery, tady to po tobe nikdo neprecte.
      • Jo aha tak zvlast pro vas kdyz uz nerozumite slovensky skusim vam to napsat cesky a radeji skratene.CoD byla je a bude neskutecne plytka a drza arkada ktera svim hranim si na ruzna vylepseni s perkami a pod. nechutne urazi i podprumnerne iteligentni kravu.
        • No vidíš jak to jde. Když už máš potřebu psát na český web tak to aspoň dělej v našem jazyce. Pokud sis nevšiml už nějaký pátek nejsme jeden stát a luštit ty vaše texty je někdy dost záhul. Neber si to osobně.
          • Nemam si brat osobne ze vy a zopar vam podobnych nerozumiete pisanej slovencine? Usmevne...nebojte neberiem.To ako sa mi snazite podsunut ze som si nevsimol rozpad ceskoslovenska je naozaj trapne.Do buducna vobec nemusite ten text lustit ani mu venovat pozornost som si isty ze je stale dost cechov ktory tomu textu budu rozumiet.Mimochodom nikde som si nevsimol podmienku vyjadrovat sa na tychto strankach v jazyku ceskom.
            • To máš tak, že v českej TV sa musí všetko dabovať do cz, dokonca aj slovenské filmy. České deti potom majú problém rozumieť. Dospelí sú obvykle bez problémov... Na druhej strane ten tvoj post je tak ignoratnsky napísaný a obsahuje toľko chýb a preklepov, že aj mne sa to zle číta *7*
  • JOOO COD 8 BUDE nejlepsi hra posledniho stoleti vlastne to byly vsechny dily JO :D
    • IsimonI
      Ani mi to nedošlo!! Ono už to bude call of duty 8..xD to z ní hodně blbě.xP CoD9, CoD10.xPP
      • Tjn,se cloveku ani nechce verit.Za chvilu z toho bude herni telenovela.
        • Tak jde čas s Call of Duty *5*
      • Za chvily zacnou davat letopocty *1*
    • JOOO kdibi jen stoleti ale ona bude tysiciletiiiii JOOOOOOOO
      • vrat se do skoly.....Aby jsi to pochopil i ty tak do SKOL(I)
  • Vypada to jak nakej komiks :) Unreal Tournament hadra...
  • mrdddka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit