Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 7 milionu blbu! Je toto vubec mozne?
    • genki.sudo
      Prečo by mal byť blbom niekto kto použije free službu keď ju má k dispozícii..

      Och áno, počkaj, naladím sa na tvoju frekvenciu..

      Trolliky trollliky búúú gééé...
      • A je to tady prvni COD fanda sem zavital a tedka uz budem vseci na COD hodni a budem rikat jak je to skvela hra a jak sa tesime na dalsi dil *12*
  • Nerozumiem tomu. Keď som hral pred rokmi MW1 tak som sa pri ňom kráľovsky bavil. Teraz mám za sebou cca 2 hodiny hrania MW3 a seriózne uvažujem, že ho zmažem, lebo ma baví ako reklamy v TV. Viem, že elite si ľudia platia kvôli multiplayeru, ale v čom sa líšia MW1,MW2 a MW3? Okrem toho, že sú v nich asi iné mapy a možno trochu obmenený arzenál, že to núti ľudí za to pravidelne platiť. Keď skoro to isté majú v MW1 a MW2 bez poplatkov.
    • genki.sudo
      A čo by tam mali do tých hier nasadiť ?

      Keď sa pozastavuješ nad tým že hry nie sú inovatívne, napíš čo by si tam chcel..

      Tanky ? Sci fi zbrane ? Dinosaury ?
      • Si delas srandu ne?? Tady mluvime o pracce penez jmenem COD, ktere je dil od dilu stejne nebo spis horsi!! A na dinosaura nesahej, toho uz zabral Battlefield 3 *1*
    • Amici si asi myslim ze cim novejsi dil tim lepsi *1*
  • Hloupost a (bez prominutí) debilita lidí nemá meze!
  • 7 milionu blbu naštěstí ne. Jen 1,5. *5*
    Vsadím se, že zrovna ted nějaký manažer Activisionu přemýšlí, co by se stalo, kdyby celej multák dal za 10 dolarů měsičně. *16*
    • Ono tech 7mil blbu je myslen jako hracu COD a jejich sluzby *1* o tech 1.5mil platicich se vyjadrovat nebudu, byl bych sprosty *3*
  • V zemi, kde má každej čtyřicet bouchaček ve skříni, je možný všechno *7*
  • Harshday
    Zrovna teď jsem si koupil Battlefield bad company 2 na XBL za 299. Konečně zjistím v čem jsou tyhle hry tak úžasné *2* .
    • Sice ted hraju B3, ale vzdy se vratim k BC2 a k Arice(HC) v CQ. Naprosto skvela mapa a nejen ta *3*
      • Harshday
        Ještě jsem to nehrál. Uvidí se. Jinak (kdyby náhodou) na xbox si trojku určitě nepořídím. To spíš na PC. Poslední hra co jsem naposledy hrál byl snad CoD4 ,takže vůbec nevím o čem ty hry jsou. Vyhýbal jsem se tomu obloukem, teď se podívám o co jsem třebas přišel *3*.
        • Ja sem only PC hrac *1*
          • Harshday
            Však je to jedno, hra je stejná, akorát u BF3 xbox už hodně strádá. *1* . Proto bych šel do PC verze.
            • Harshday
              Já teď nevím, kolik má limit Xbox vůči PC co se týče hráčů v multi? Nechce se mi to hledat. Jde o to, že už kdysi u team fortress 2 jsem měl prvně na xbox a tam byl limit, myslím 16 abych nekecal *1* . No a na PC 32. Už jen to mi z xboxové verze ubralo na hratelnosti. To nemluvím o tom, že chyběly vylepšení apod. *4*
            • Ani by som nepovedal.. pozri si videa z xboxu a z PC - fpsky na gamepade su proste hlupost a pri multiplayeri este vacsia
  • Uspech? Ja jsem mirny optimista a rekl bych ze se jedna o neuspech. Protoze kdyz se sectou prodany kusy vsech dilu co Elite podporuje, dostaneme se na desitky milionu. A kdyz ma premium ucet "jen" 1.5milionu z nich, tak je to snad znameni toho, ze vetsina hracu zacina pouzivat mozek a prestava zrat ten jejich marketing.
    • Trol.internetovy
      Buď toto, nebo té většině hračů došli peníze z maminčiny kreditky. *15*
      • Sranda, no. Chudáku.
        • Trol.internetovy
          Tak, a je to jasné. Moje teorie se potvrdila, došli ti penízky z maminčiny kreditky, že jo? *15*
          • Ne. CoD nehraju. Od dětství už mám daleko. Ale už jsem otrávenej z pitomců, kteří se věčně musí dohadovat o Call of Duty. Co článek to podobnej vymaštěnec jako jsi ty. Dostuduj, u tebe to vypadá max na učňák a táhni někam makat, ať jsi alespoň trochu užitečnej, ty šašku.
            • spk: Ty chytráku. A na to jak tu prudí on tu nereaguješ? S tou jeho maminkou...? Zalez zase do nory.
            • "Dostuduj, u tebe to vypadá max na učňák a táhni někam makat, ať jsi alespoň trochu užitečnej, ty šašku." Hodně trapné. Takový názor může mít opravdu jen člověk bez kapky rozumu ale fakt.
            • Už se dál neztrapňuj.
            • Trol.internetovy
              Naprosto si uhádl kam půjdu, a taky to, že jsem ještě na škole, ty jsi vystudoval na vysoké věštecké, že ano? *15*
            • Te nekdo nuti cist ty diskuze ? *7*
  • MishKonn
    http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2010/170/5/6/AreYouFuckingKiddingMe_1200px_by_CrusierPL.png
  • BF3 je hnuj kdo da minus souhlasi. Dik! *16* *11*
  • porad to same dokola COD je to porad to same v multiplayeru se to nelisi ani trosku jo mozna grafika lepsi stejne hnusna na otresnem enginy a ty zvuky zbrani to nestoji ani za rec to sou hry pro novacky a pro tupce BF3 to je jina liga :) COD je arkadova blbost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit