Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BF3 je hnuj kdo da minus souhlasi. Dik! *16* *11*
  • spk: Ty chytráku. A na to jak tu prudí on tu nereaguješ? S tou jeho maminkou...? Zalez zase do nory.
  • Čekal jsi od něj víc? Je to id.ot... Narazil jsem tu na něj víckrát na zmrda. To co předved nahoře je konečná...tragéd.
  • 7/10 je hodně milosrdné!!!

    takových 5-6 bodů je akorát, vzhledem k tomu, že singl přeci jen trochu bavil (příští recyklace ale už bavit fakt nebude, páč Makarov je mrtev).
  • "Dostuduj, u tebe to vypadá max na učňák a táhni někam makat, ať jsi alespoň trochu užitečnej, ty šašku." Hodně trapné. Takový názor může mít opravdu jen člověk bez kapky rozumu ale fakt.
  • Ano vime, tihle jedinci nejsou cilovkou pro konzole a musi pocitat s tim, ze tvorba her pro jejich potreby je nakladnejsi a zaroven jich je malo, takze ufinancuji jen par her.

    Blbecek jsi sam, protoze nerikam konzole, jenom konzole, naopak tu opakuji, ze hraji na ctyrech platformach, vcetne pc. Ani jsem nerekl, ze az dospejes, pochopis, ze lepsi je konzole, to jsi bud nepochopil, nebo zamerne prekroutil.
  • Ringwraith
    Tak každej den není posvícení opravdu vtipných odpovědí.
  • Spis bych rekl,ze nevis,jak na to odpovedet,tak se snazis o radoby vtipne odpovedi. *3*
    Cekal jsem od tebe teda vic *1* .
  • Ringwraith
    Tak v tomto případě jsem reagoval jako joke.

    Myslel jsem, že to, že jen kopíruju jeho posty a přidávám smajlíka to udělají očividné.
  • Jenze jsou tu, pane dospely, i hraci co nechcou hrat na televizi, vime? A maji treba 30'' 2560 monitor. A tam uz se konzole trochu nechyta.
    Ja chapu nazor ze PRO NEKOHO je konzole lepsi. Ma svoje vyhody. Pro nekoho je taky lepsi Linux ale ja si s nim muzu vimeco, kdyz na nem nerozjedu 75% veci co pouzivam. Taky nikoho neodsuzuju za jeho nazor.
    Odsuzuju blbecky jako ty, co jsem prijdou sypat "KONZOLE OMG KONZOLE JENOM KONZOLE a az dospejete tak pochopite ze je lepsi konzole". Ale to ty nikdy nepochopis, na to jsi moc wannabe dospely.
  • MishKonn
    Muhehe.

    Prostě mi v tomhle případě přišlo, že jsi proti kolegovi, majícímu vcelku pravdu, zakročil docela neoprávněně a nehezky. Navíc už se poslední dobou těmhle diskuzím nevěnuju, tak nemám čas na vypracovávání nějakejch rozsáhlejch odpovědí. Jak mi to přišlo, tak jsem to napsal.
  • Ano, az dospejes, tak pochopis, ze posuzovat kvalitu her podle rozliseni a myslet si, ze cim vetsi, tim lepsi, je pitomost. Ne ze by na tom nezalezelo vubec, ale je potreba vzit v uvahu primerenost, kdy zjistis, ze dalsi zvysovani ti uz nic neprinasi, ale naopak v jinych ohledech se projevuje negativne. A u her designovanych pro sledovani na televizi v obyvacim pokoji je 720p primerene. Rozliseni 1080p nebude mit zadny vyznamny prinos, ale prinese krvave naroky na vykon grafiky, kapacitu pameti i spotrebu konzole, s tim spojene problemy s chlazenim a hlucnosti a tak dale. Ostatne dnesni konzole 1080p zvladaji, ale je praktictejsi jejich vykon/zdroje pouzit na neco praktictejsiho, co ma pro hru vetsi vyznam. A o tom to je.
  • Ringwraith
    Mishkonne nekaž si svou image.

    Ze všech Biod..., eh, hráčů SW:tOR jsi působil nejrozumněji. Tedy chci říct, že jsi nijak nereagoval na mé popichování. Tak si to nekaž a žezlo hádavců přenech Vrookovi.
  • MishKonn
    What a tard.
  • Imho se mylis, vzycky tu budou alternativy, vzdycky bude nekdo hledat skulinu na trhu a nevyuzity komercni potencial. V trzni ekonomice se firmy podrizuji komercnimu zajmu, to je normalni a prirozene, a je hloupost proti tomu bojovat. Jedine smysluplne co muzes je tu komercni masu motivovat, rozsirit ji obzory a zmenit preference. Ale toho se nedosahne nadavanim ji do debilu, spise naopak, tim to zapecetis.
  • ales.smutny
    Milá Haničko,
    pokud pracujeme jako PR Activisionu, tak jsme dost mizerné PR, když jsem dal MW3 7/10. A pokud nemáš, vždyť ty jsi ta milá holka, ráda Activision, je mi líto. Elite, jak se zdá, skutečně uspěl společně s širší strategií placeného bonusového obsahu. Activision skoro zdvojnásobil meziroční čistý zisk a z toho 34% tvoří příjem z digitální distribuce. Ne nadarmo je za to oceňuje i EA.
    A mně osobně se to nemusí líbit (a ne, nelíbí se mi systém nasazování miliardy DLC), ale to neznamená, že o tom nebudu informovat.
    Navíc, vždyť ty si také vydělala, Milouš nám o tom povídal... tak se nad sebou zamysli. Protože postavit prohlášení "to není pravda" proti těm číslům... z toho by nebyla ani hezká písnička, natož argument.
  • Ringwraith
    Hate proti Bioware jo? Pokud vim,tak je to poprve,co na SW:tOR primo reaguji. *1*
  • Hate proti tobe jo?Pokud vim,tak je to poprve,co na tebe primo reaguji *2* .
  • Musi byt pravda kdyz to rikas ty *5*
  • Ringwraith
    Ty ses fakt ubozak.Ty ten svuj hate proti me a mě musis opravdu tahat i do diskuzi,ktere s tim nesouvisi co.

    *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit