Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja sem only PC hrac *1*
  • Dneska budu ostřejší a ne na hru, ale na přispěvatele kteří jak je vidno zapomněli na to co je u her jen důležitější a potažmo, jak se chováme ke kolegům kteří něco jiného hrají a možná se nám to nelíbí.

    Než začnu okolo sebe čpít síru a pekelní oheň. Tak bych na začátek všeho zmínil že je hezké vidět že hry se dostávají ve velkém do podvědomí obyčejného hráče a je vidět že hry patří již k společenské zábavě. Osobně když jsem začal hrát a vnímat situaci okolo her tak jsem tomu nevěřil a teď je vidět že se jsem se mýlil.

    A teď k vám lidem. Nevím proč nemůžete vystát že určitá značka vede ? A hráči jí kupují a mají rádi ? Hry byly určeny aby nás bavily ! I když s tím nesouhlasím nemám hru rád, nelíbí se mi inu dobrá každému se vše nelibí, to přeci nedává právo o lidech smýšlet, jak tu někteří smýšlejí. Já si ještě pamatuji doby, kdy hráči hráli pro radost i když vždy neměli stejné názory tak se neuchylovali k tomu co je zde vidět. Proč, jako hráči nemůžeme být normální ? Chovat se mezi sebou slušně ? Jako dříve..... Jde tu stále o hry, přeci to není stranická schůzka, kde se volí představitel strany !
    PS: Nejsem velký fanda nových dílů Call of Duty, ale je to pro mě značka která dokázala proniknout k masám a stále si uchovat své kouzlu. Jestli vám vadí politika kterou zavedli okolo Call of Duty tak se vyjádřete slušně a věcně. A ještě něco pánové možná bychom neměli zapomínat, že žijeme v Čr a jinde ve světě mají měřítka jiná než bychom byli mi ochotní akceptovat, ale to neznamená že jsou špatná ? NE ?

    Váš Werdes
  • a prečo 7 miliónov blbov, možno nám zaplatia zrušenie všetkých hlúpych DRM ochrán... : )
  • porad to same dokola COD je to porad to same v multiplayeru se to nelisi ani trosku jo mozna grafika lepsi stejne hnusna na otresnem enginy a ty zvuky zbrani to nestoji ani za rec to sou hry pro novacky a pro tupce BF3 to je jina liga :) COD je arkadova blbost
  • Harshday
    Ještě jsem to nehrál. Uvidí se. Jinak (kdyby náhodou) na xbox si trojku určitě nepořídím. To spíš na PC. Poslední hra co jsem naposledy hrál byl snad CoD4 ,takže vůbec nevím o čem ty hry jsou. Vyhýbal jsem se tomu obloukem, teď se podívám o co jsem třebas přišel *3*.
  • Ono tech 7mil blbu je myslen jako hracu COD a jejich sluzby *1* o tech 1.5mil platicich se vyjadrovat nebudu, byl bych sprosty *3*
  • 7 milionu blbu naštěstí ne. Jen 1,5. *5*
    Vsadím se, že zrovna ted nějaký manažer Activisionu přemýšlí, co by se stalo, kdyby celej multák dal za 10 dolarů měsičně. *16*
  • A je to tady prvni COD fanda sem zavital a tedka uz budem vseci na COD hodni a budem rikat jak je to skvela hra a jak sa tesime na dalsi dil *12*
  • Si delas srandu ne?? Tady mluvime o pracce penez jmenem COD, ktere je dil od dilu stejne nebo spis horsi!! A na dinosaura nesahej, toho uz zabral Battlefield 3 *1*
  • genki.sudo
    Prečo by mal byť blbom niekto kto použije free službu keď ju má k dispozícii..

    Och áno, počkaj, naladím sa na tvoju frekvenciu..

    Trolliky trollliky búúú gééé...
  • genki.sudo
    A čo by tam mali do tých hier nasadiť ?

    Keď sa pozastavuješ nad tým že hry nie sú inovatívne, napíš čo by si tam chcel..

    Tanky ? Sci fi zbrane ? Dinosaury ?
  • MishKonn
    Pardon, špatný link.
  • Amici si asi myslim ze cim novejsi dil tim lepsi *1*
  • Sice ted hraju B3, ale vzdy se vratim k BC2 a k Arice(HC) v CQ. Naprosto skvela mapa a nejen ta *3*
  • Nerozumiem tomu. Keď som hral pred rokmi MW1 tak som sa pri ňom kráľovsky bavil. Teraz mám za sebou cca 2 hodiny hrania MW3 a seriózne uvažujem, že ho zmažem, lebo ma baví ako reklamy v TV. Viem, že elite si ľudia platia kvôli multiplayeru, ale v čom sa líšia MW1,MW2 a MW3? Okrem toho, že sú v nich asi iné mapy a možno trochu obmenený arzenál, že to núti ľudí za to pravidelne platiť. Keď skoro to isté majú v MW1 a MW2 bez poplatkov.
  • V zemi, kde má každej čtyřicet bouchaček ve skříni, je možný všechno *7*
  • Harshday
    Zrovna teď jsem si koupil Battlefield bad company 2 na XBL za 299. Konečně zjistím v čem jsou tyhle hry tak úžasné *2* .
  • 7 milionu blbu! Je toto vubec mozne?
  • Hloupost a (bez prominutí) debilita lidí nemá meze!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit