Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me to prijde stejny, sice si to koupi hodne lidi ale to nic nezmeni na tom ze je to humus.
  • Za prvé článek netvrdí že série COD je kvalitní (naopak tvrdí, že není extra fanda), pouze slušnou formou obhajuje právo lidí utvořit si vlastní názor a nebýt za něj urážen.

    A má pravdu ten chlapec. Ano vydavatel udělal z původně kvalitní MW dojnou krávu, ale to neznamená že lidé co to hrají jsou tupci, které je třeba neustále urážet. Bohuže v lidech tato nenávist je, vždyť lidé jsou schopni se povraždit i kvůli fotbalu.
  • Pane kolego,

    tak ne tento příspěvek prostě musím něco říci *5* Možná se ti zdá že je to v pořádku, ale srovnávat hru s jídlem, které potřebuješ pro výživu je podle mě maličko mimo mísu. Nezlob se na mě, hold to tak vidím.

    Hra je pro zábavu i když nemusí být dokonalá, ale jídlo již ano. Na hře nezáleží náš život, ale volný čas. A když se určité skupině zdá být hra dobrá a jiné ne to je v pořádku, ale u jídla jsou určité parametry, které se musí dodržovat, aby jídlo dalo vše potřebné člověku a neublížilo mu *2* A možná bychom zde nemuseli komentovat, jak to podle nás chodí, ale brát to jako holý fakt.
  • Harshday
    Já teď nevím, kolik má limit Xbox vůči PC co se týče hráčů v multi? Nechce se mi to hledat. Jde o to, že už kdysi u team fortress 2 jsem měl prvně na xbox a tam byl limit, myslím 16 abych nekecal *1* . No a na PC 32. Už jen to mi z xboxové verze ubralo na hratelnosti. To nemluvím o tom, že chyběly vylepšení apod. *4*
  • Je to jednoduche mily Watsone. Kdybych rekl ze parky z Lidlu jsou kvalitni, protoze je kupuje ctvrtina cechu tak to asi nebude moc pravda, kdyz v nich je asi 0% masa.
  • Znas ten o te huse?
  • To že je někdo hlupák, je v tomto případě holý fakt, nikoliv nadávka!
    To že těch hlupáků jsou miliony je v případě CoD smutné, protože to bývala vynikající FPS hra, především ze druhé světové (Cod4 perfektní vyjímka), a bohužel už nikdy nebude. Z původně PC hry se stala ždímačka na doláče pro společnost, kterou snad nikdy nezajímala komunita a hráčstvo jako takové. Bohužel právě tito hlupáci (dovoluji si tvrdit že naprostá většina s krabičkama připojenýma k TV) dávají jasný impuls activisionu (nikdy nenapíšu velké "A"), že za další recyklaci Call of Duty 4 chtějí dávat ročně až 110 EUR / USD (hra + dlc + elite). a blablabla blabla, ztráta času víc to řešit. Lepší hrát jiný, lepší, hezčí, kvalitnější, ....ější hry, podporovat skutečně ty, kteří se o hráče zajímají (CDP, Valve, ..jn je jich málo).

    Elite služba je prostě pro tu (j)elitu, tedy pro (j)elita

    *12*
  • Jazz
    "copypaste CoD4ky uz poosme" ?
    Wau... To už je tolik dílů, co vyšla čtverka jo ?
  • Trol.internetovy
    Naprosto si uhádl kam půjdu, a taky to, že jsem ještě na škole, ty jsi vystudoval na vysoké věštecké, že ano? *15*
  • Te nekdo nuti cist ty diskuze ? *7*
  • Ne. CoD nehraju. Od dětství už mám daleko. Ale už jsem otrávenej z pitomců, kteří se věčně musí dohadovat o Call of Duty. Co článek to podobnej vymaštěnec jako jsi ty. Dostuduj, u tebe to vypadá max na učňák a táhni někam makat, ať jsi alespoň trochu užitečnej, ty šašku.
  • Trol.internetovy
    Tak, a je to jasné. Moje teorie se potvrdila, došli ti penízky z maminčiny kreditky, že jo? *15*
  • Sranda, no. Chudáku.
  • Ani by som nepovedal.. pozri si videa z xboxu a z PC - fpsky na gamepade su proste hlupost a pri multiplayeri este vacsia
  • Jn, nemam na to, proto jsem MW3 oznacil za copypaste COD4ky uz poosme. Kdybych byl uzasne bohatej, tak bych si ho koupil a hral protoze by to byla nej gamesa. *15*
  • Absolutně tu nechápu to nadávání a zdá se mi dost ubohé. Já sice o MW3 nemám valné mínění a podle mě je to velice nudná a špatně udělaná hra...ale nadávat na lidi co za hru platí měsíční poplatky, protože jim vyhovují a líbí se jim...to je prostě hnus...Ale to by nebyli Češi, aby nešířili zlost a nadávky, protože někdo dělá něco, co oni dělat nechtějí, nebo na to nemají..
  • A za tenhle příspěvek máš (zatím) dvě mínuska. Prosadit jakýkoliv rozumný názor mezi těma primitivama, co navštěvují tenhle server opravdu není lehké.
  • Trol.internetovy
    Buď toto, nebo té většině hračů došli peníze z maminčiny kreditky. *15*
  • Harshday
    Však je to jedno, hra je stejná, akorát u BF3 xbox už hodně strádá. *1* . Proto bych šel do PC verze.
  • Uspech? Ja jsem mirny optimista a rekl bych ze se jedna o neuspech. Protoze kdyz se sectou prodany kusy vsech dilu co Elite podporuje, dostaneme se na desitky milionu. A kdyz ma premium ucet "jen" 1.5milionu z nich, tak je to snad znameni toho, ze vetsina hracu zacina pouzivat mozek a prestava zrat ten jejich marketing.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit