Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až na otřesnou vybalancovanost.
  • MoW díky svejm ultramalinkejm mapám a přemrštěností jednotek na bit. poli nenechává žádnou šanci strategii. Je to jen o skillu a nahratejch hodinách, co kam dát. Pěchota by tam potřebovala trochu vlastní AI. "realističnost" tam má na úkor vybalancovanosti a zábavnosti taky hodně velký kiksy.

    Ale i tak se řadí ke špičce a nelze s tim, než souhlasit. CoH mě v multiplayeru vydržel tak možná 4 hodiny, kdežto MoW ... to už bych ani nespočítal.

    MoW v MP podle mě představuje žánr sám pro sebe, kdežto CoH je prostě standartní RTS.
  • Blitz joo Blitz takhle jsem si představoval CoH :)
  • CoH jsem hrál dlouho a hodně mě stou jeji realičností nasra... když jsem viděl Men of War o můj bože to je prostě hra!! jak to má vypadat :). Doufám že CoH 2 si veme příklad a ne jako v jedniče třeba komandos neustále střílící ze svařených trubek kde ani neznají přebíjení blé...
  • doufám že bude i blitzkrieg mod 2 *5*
  • souhlas, rpg zasazenych ve ww2 moc neni konečně čerstvý vítr do plachet, uvidíme co se z toho nakonec vyklube, ale spíš bych to přirovnal k torchlightu nez k diablu, prece jen Company of Heroes byl strašnej brak..
  • no alternativu k MoW do toho teda nečekej
  • sugyn
    Ne neni dokonalej.A priori chci hrat hru co jsem koupil a ne modifikaci.
  • CoH to mělo suepr udělano.... s planonetem se dal tank přehřát, a samopaly atd moc neubírali jen na obyč tankách, ale když přijel takovej tiger a jednotka neměla aspon granáty či jednoho ve skupine s poradnou bazukou tak mohli tak akorat utikat :)
  • Hairy_Ass
    Jestli to bude jako v prvním CoH, tak se bude zohledňovat, jestli střílíš na čelní pancíř atd. A samozřejmě jakou zbraní střílíš, samopaly, kulomety a plamenomety nemají šanci.
  • Jedna otazka:
    Jak je resena penetrace projetilu vozidel? Nejak rozumne ala Men of War, nebo Pepa Vonasek s motykou casem utuka Tigra?
  • 2waldstein - sry kamo ale asi jsi vygooglil špatne vysvetleni pojmu spravedliva valka:)
  • Hraj mod Blitzkrieg ... ten je dokonalej
  • relic zrovna neni odbornik na balance:) ale časem to vyladí za par let:)
  • sugyn
    Tak na tohle se tesim.Doufam ze uz tam nebude takovej bullshit ze me jedna skupina rangers sunda tri tanky.
  • Walldstein
    juhůů IQ 5 se projevilo opět...pokud si to nepochopil jak ti to napsal Hairy, tka tady to máš na příkladech z reality:
    1. v roce 1914 zastřelili v Sarajevu Františka Ferdinanda D'Este, pro CK mocnářství (pro zaostalé CK mocnářství = Rakousko-Uhersko) se jedná o dokonalý moment kdy rozpoutat "Spravedlivou válku", která stála život 37,5 miliónu lidí(nepočítám ty kteří zemřeli na následnou Španělskou chřipku.
    2. 1.9. 1939 Wehrmach vtrhnul do Polska protože Poláci údajně napadli německou radiostanici (čert vem že dnes víme že se jednalo o podvod) a tak rozpoutali "Spravedlivou válku" která měla za následek smrt 62,5 milionu lidí (započítány i oběti Holocaustu)

    a takhle by se dalo pokračovat až do aleluja...Vietnam byla taky "Spravedlivá válka" protože chudinky vietnamci byly utlačovaný "zlejma" komunistama a tak "hodný" imperialisti museli zakročit a zapříčinit smrt asi 3,8 milionu lidí.
    "Zlej" Salám Hnusajn utlačoval svoje arabský ovečky a tak musela vypuknout další "Spravedlivá válka", Afgánistán byl plnej "teroristů" a byla tu další "Spravedlivá válka".

    Víš chlapče, osbně bych ti doporučil místo plkání o "Spravedlivé válce" zašel do československé obce legionářské a popovídal si s pamětníky. S lidmi, kteří bojovali u Stalingradu, nebo došli od Buzuluku až do Prahy. Vřele doporučuju...pak totiž zjistíš že nic, jako spravedlivá válka neexistuje. Zjistíš že je to pořád stejný svinstvo a že dělení na Hodný a Zlý je jen kuli veřejnmu mínění! Ani smrt neni spravedlivá (svým způsobem) tak jak může bejt spravedlivá válka???
  • Walldstein
    a co třeba Command and conquer, neni jedinej díl CC kterej by nebyl za 1. A titul a za 2. kterej by se neodehrával v budoucnosti/sci-fi, pak tu máme třeba již zmiňovaná World in Conflict, Anno 2070, teoreticky i série Civilization, Endwar, ground control, Jagged Alliance a mnoho mnoho dalších...Nebo jsi snad jiného názoru?
  • Moje slová *3*
  • Nemyslim si, v zaverecny i stredni fazi maji navrch nemci, obzvlastne v zaverecny fakt hodne. Amik jakmile nezabere na zacatku fuel kterej udrzi (coz je tezky jako prase) tak konci.
  • :-D ty jim dáváš co proto (provokatére)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit