Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PreidaQ
    Ty netroškaříš... *8* *8*
  • rekl jsem ze si to mate vygooglit
  • Veskoslav
    To je Joe, ten neví naprosto nic, jenom debilně kecá...Kdyby skutečně chtěl, tak existuje spousa RTS, zabývající se současnými konfikty.
  • Veskoslav
    Spravedlivá? Co to je spravedlivá válka? Kecáš blbě.....
  • PreidaQ
    World in Conflict?
  • Spravodlivá válka ? Pekný joke.
  • jo všechno to byli vrazi, mimo tech co bojovali v spravedlivych valkach. co to je spravedliva valka si zjsiti jinde blbečku *3* btw nevim o žadne strategii z blizke budoucnosti nebo ze soucasnosti budgety nehraju ani fps, bavime se o A titulech v zanru strategii.
  • Nikdo by som nepovedal, že suhlasím s vymačknutým jebakom. Ale je to tak. Aj ked jebaky moc nemusim.
  • Dobře hraju i tak protože Coh je pro mě dosud nepřekonaná, ale dlc jsem se obával.
  • Zaprvé moc super, zadruhé, proč dlc?! Jestli budou ovlivňovat mp(hratelně) tak nehraju.
  • davidBray
    budu hnidpich, ale LEVISI !!!! "nyní ovšem odrazila i tiskovka od THQ"
  • Hairy_Ass
    Ty ses musel asi hodně uhodit do hlavičky, že? Pokud takhle legračně generalizuješ, tak se nájemnými vrahy můžeš nazvat všechny vojáky historie od římských legionářů počínaje, přes raně středověké družiny velmožů, raně novověké armády a všechny moderní profesionální armády. Když vynechám středověké rytíře, kteří ale taky bojovali za beneficium a krátkou cca 200 let trvající episodu národních armád, tak je celá historie dějinami armád, ve kterých téměř výhradně bojovali "nájemní vrazi". *7*

    PS: 2. sv. vojna je ohrané téma? Vždyť jsou teď v kurzu samé "pouštní bouře" a konflikty z blízké budoucnosti.
  • PreidaQ
    Právě, že fiktivních konfliktů v přítomnosti či blízké budoucnosti je v dnešních hrách taková spousta, že druhá světová válka je opět příjemné zpestření. Ale CoH by to s ní nemělo přehánět - třeba takový Vietnam by mohl být o moc lákavější. *3*
  • Jestli je teď něco ohraný, tak právě současný konfilkty - už jich mám plný zuby.
  • PreidaQ
    Kdyby udělali obojí.... *3*
  • II. svetova vojna je už v hrach ohrane tema, klidne to mohli udela z nejakeho moderniho konfliktu, treba irak nebo z nejakeho fiktivniho konfliktu nebo treba z budoucnosti. Ale spiš z toho fiktivniho konfliktu protože v modernich valkach nejsou hrdinove jen najomni vrazi *13*
  • Homeworld 3 :(
  • Kdyby radsi udelali novej Homeworld.
  • ALIENVIK
    Neni co dodat takhle jsem se těšil jenom na fallout 3 *15*
  • Stejně na Men of War nic nemá :-)) Ale COH je taky pecka o tom žádná :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit