Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty si opravdu tak vypatlanej, nebo to jen delas ?
  • Ano máš pravdu.

    (Vidíš, jak se to dělá)
  • strategie jsou nuda, z tohohle by mohlo byt perfektní hacknslash rpg. zda se ze to dokonce bude mit i kreslenou grafiku jako diablo III
  • lol pry vysvetlovat, vzdyť ty ničemu nerozumíš, ale nebudu se tady s tebou prit ani ti brat iluze ze jsi chytrej nebo vzdelanej
  • dekuju zes mi tady vypsal bečkove strategie, ktere nikdo nezna a nehraje, jedna ma pry i ochranu starforce
  • Zahrať si tak bitku o Smolensk za Nemcov, to by bolo niečo... *14*
  • Neboj, nejsi v tom sam :D
  • Hairy_Ass
    Jsem mu to právě že vysvětlil normálně. Nejlepší je snad názorný příklad, ne? Jak sis to představoval ty? Že budu za každým slovem psát "vole", aby to překousl i prostý lid?
  • Hairy_Ass
    Myslíš tu vtipnou teorii o "casus belli" (příčina k válce)? Tu si může každý vykládat po svém. Od napadení mého území až po hlasité upšouknutí na svatbě mé dcery. Navíc se to propaguje jen proto, aby se civilové smířili s lidskými a materiálními výdaji na válku. *6* A strategie ze součastnosti nebo blízké budoucnosti? World in Conflict, Wargames, EndWar, s nadsázkou i Tiberium Wars a Tiberian Twilight....
  • neni nic lepsie ako postavit vedla seba 3x hummel,rozlozit ich a naraz vypalit,nadhera,artillery rulezzz
  • pro mě nejlepší zážitek multáku.. hrál jsem za spojence a musel sem bránit dva mosty ale oponent mě strašně drtil německou technikou :D
  • nechceš mu to vysvětlit normálně, aniž by sis tu musel honit triko? profesore
  • LTM3
    No spíš v závěrečné jsou němci silný (veteránství, upgrady atd..), ale když nemaj benzín tak jsou celkem marný.
  • Normální CoH je vybalancovaný dobře... Většinou to jde tak, že spojenci mají převahu v začátku a v záverečné fázy hry, zatímco ve střední fázy je Němci nehorázně drtí.
  • Kdyby radsi poradne balancnuli normalni CoH, op mgcka a ger tanky sou peklo.
  • Tak to jsme dva. Kopu na levou, ty miř na pravou
  • Myslím, že to bude zase pecka, tak jako kdysi CoH1... ale toho, kdo vymyslel DLC, bych nejraději kopl do kulí... *3*
  • LTM3
    Dneska je tak dobrý den! Samé dobré zprávy! :D Teď mě omluvte jdu hrát s přáteli CoH *1*
  • Veskoslav
    Co google je chytřejší než ty? Odpovídalo by tou, co neustále píšeš.

    Mimochodem něco ke "spravedlivé válce": Teorie spravedlivé války slouží pouze k maskování agresivní zahraniční politiky a zároveň poskytuje lidskou tvář útočníkovi.
  • Jen doufam, ze napravi problemi s pripojovanim a zakladanim serveru, protze jsem se nemohl skoro nikam pripojit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit