Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ááleluja, ááleluja, ááleluja aleluja alejal aleluja *14* .... konečně!! doufám že soudruzi z ndr brzo udělaj blitzkrieg mod jako u jedničky... to se pak zavřu v pokoji a budu mulťákovat tak dlouho dokať nezkolabuju :-D.... ááleluja
  • yes !
  • Už aby to tady bylo a východní fronta je pro všechny daleko zajimavější než zapadní.
    • yes T-34 :D
      • jo A-34 mám rád :)
        • Chudák Kometa. Nebyla ani v jediničce.
          • Tiger IE ! *16*
  • blýská se na lepší časy *4*
  • Hmmm zni to moc krasne na to aby to byla pravda...
    Za poslednich x let vysly dve genialni realtime strategie, kterych jsme se nahrali stovky hodin v multaku... Supreme commander a Company of Heroes... Zatimco datadisk SC hru jeste vylepsil, datadisk k CoH nebyl uplne nejlepsi... (britove byli celkem nic moc, na rozdil od overpower skopcaku).
    Supreme commander 2 byla naprosta tragedie a totalni znehodnoceni znacky... bohuzel.
    Doufam a odvazuji se verit, ze CoH2 bude opravdu takove jak o tom pisou... snad.
    • XorxoxTalarius
      No nerekl bych ze skopcaci byly overpowered :D Pokud clovek za Brity umel a mel podporu amiku, tak meli nemci smulu (hlavne po verzi 2.6 [myslim], ktera je oslabila uplne nechutne) ... kazdopadne ted je hra ciste o skillu a balanc je super :)
      • Tak uz je to par let back, takze si detaily nepamatuju, ale SSaci meli celkem easy way spamovanim tech placatejch tanku, co staly jen Manpower a zadny fuel...
        • XorxoxTalarius
          Tak to ani za prase nevim co myslis a to to porad hraju, jak za wehrmacht, tak za SS
      • true story :)
    • naprosto souhlasim :)
  • Konzolistu je mi lito.
  • kluci, neznasam slovo Istoty, s nimi teraz na slovensku 4roky musim zit, takze:
    Na tomto svete nie sú žiadne istoty, iba dane a smrť.Benjamin Franklin
    • Uz ste s tym Ficom trapni, strcit ho aj do games.cz, slusna paranoia *11*
      • prestahuj sa na slovensko, a nech sa ti paci :)
  • Tohle bude průůser :/ Už po COH online je jasný, že tohle neskončí dobře :S Škoda.
    • Tak oni si PCčkaří nic jiného nezaslouží. Nám vychízejí na konzole samé jistoty (letos Halo 4) a oni musí spoléhat na pár těchhle blbostí :) Chudáčci :)
      • Běž si objednat Black Ops 2 na tu svoji super luxusní konzoly a neotravuj tady vzduch *14*
      • A jeje další retardovaný onan s konzolou co má v pale nas*áno, no nic synku bež se raději učit, než přijde taťka z prace a dá ti par facek , že mu potají čučíš do notebooku.
      • Nejlepší RTS co sem kdy hrál, i po tak dlouhé době je grafika parádní a možností jak porazit nepřítele je nespočet. To že to nevyšlo s COHO mi nevadí, kromě hrdinských jednotek je to to samé jak klasický multiplayer.

        Je vidět že si to nikdy nehrál a jak bys taky mohl na to svém gamepadu :D
      • ALIENVIK
        Pc je pro tebe asi moc složitý *6*
      • Asi sis nemohl dovolit PC, tak nevim kdo je tady chudacek.
  • Tak tohle je ohromně krásná zpráva! *14* Jednička byla pro mě něco užasneho a tohle vubec ale VUBEC nezni špatně! Sem s tim *15*
    • ALIENVIK
      Tenhle titul je jedna z posledních jistot v herním světě a to, že to vypadá až moc dobře mě nechává klydným, protože to bude dobrý.
  • ALIENVIK
    *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit