Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle je ohromně krásná zpráva! *14* Jednička byla pro mě něco užasneho a tohle vubec ale VUBEC nezni špatně! Sem s tim *15*
    • ALIENVIK
      Tenhle titul je jedna z posledních jistot v herním světě a to, že to vypadá až moc dobře mě nechává klydným, protože to bude dobrý.
  • ALIENVIK
    *14*
  • MarekTV
    Company of Heroes jedna z těch her, která posunula strategie o další kilometr dál. Jakožto skalní fanoušek tétu supr hry si leštím kulomet a těším se!
  • GrUbKiLlErCZ
    Tak tohle bude po dlouhý době první hra,kterou na PC koupím,jelikož na všechno ostatní mám PS3 a Xbox.A Company of Heroes je jedna z nejlepších strategií co jsem,kdy hrál společně s Total war.
    • jindra.veliky
      "první hra, kterou na PC koupím"

      "Company of Heroes je jedna z nejlepších strategií co jsem,kdy hrál společně s Total war."

      a pak ze piratim jen ja co? *15*
      • Napsal "Po dlouhý době hra na PC co koupím"... Nejdřív si to přečti dvakrát, očividně ti dělá problém pochopení psaného textu ;)
  • CoH online: Nejlepší multiplayer zážitek co sem kdy zažil!
    • asi nemas skill na starcraft
      • pravda, nemam. A nemam ho proto, že mě starcraft nebaví...
      • XorxoxTalarius
        Mam pocit ze svyma moznostma nesaha Starcraft COHO ani po kotniky ...
        • starcraft je prro inteligentny lidi
          • XorxoxTalarius
            To je sice mozny, ale porad plati vyse zminovane, de facto zadna z RTS co pamatuju nebyla tak vychytana jako COHO. :)
          • To ho asi ale pak nehraješ ne?
      • Heh nenapadlo ťa že také k0k0tiny nehrá?
    • XorxoxTalarius
      Naprosty souhlas, rozhodne nehcapu duvod ho rusit ... servery byly plne a spousta lidi tam v mikrotransakcich utracela tezky baksis ...
    • Možná kdyby to nebylo na p2p bylo by to ještě lepší :)
  • Hairy_Ass
    Konečně se kucííí vrhli i na východní frontu! Na to čekám už od prvního dílu. *4*
  • Jak to mam sakra ten rok vydržet ?
  • jindra.veliky
    generals 2, CoH 2, dalsi starcraft....rok 2013 bude konecne ve znameni strategii a to urcite jeste neco bude oznameno *4*
    • Já strategie rád takže super. *3*
    • Tajne dufam v znacne vylepseny MoW 2 + AS
  • kluci, neznasam slovo Istoty, s nimi teraz na slovensku 4roky musim zit, takze:
    Na tomto svete nie sú žiadne istoty, iba dane a smrť.Benjamin Franklin
    • Uz ste s tym Ficom trapni, strcit ho aj do games.cz, slusna paranoia *11*
      • prestahuj sa na slovensko, a nech sa ti paci :)
  • Homeworld 3... PROSIIIIIIM :((((
    • NEEEEEEE, jen to ne. Radši si budu hrát Homeworld 2, než vidět další zmrvenou sérii *13*
      • No je fakt ze s Complex modem je to docela masaz :D

        http://www.homeworld2complex.com/
        • Je spousta dobrých módů. Já mám zase rád Stargate mod, stále se na něm pracuje *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit