Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blýská se na lepší časy *4*
  • Už aby to tady bylo a východní fronta je pro všechny daleko zajimavější než zapadní.
    • yes T-34 :D
      • jo A-34 mám rád :)
        • Chudák Kometa. Nebyla ani v jediničce.
          • Tiger IE ! *16*
  • ááleluja, ááleluja, ááleluja aleluja alejal aleluja *14* .... konečně!! doufám že soudruzi z ndr brzo udělaj blitzkrieg mod jako u jedničky... to se pak zavřu v pokoji a budu mulťákovat tak dlouho dokať nezkolabuju :-D.... ááleluja
  • Cypri
    JOOO!!! Kupuju hned jak to půjde!!
  • Jóóóóóóó!
  • Kdyz jsem videl obrazek, myslel jsem si, ze jde o Red Orchestru.
  • Hmmm zni to moc krasne na to aby to byla pravda...
    Za poslednich x let vysly dve genialni realtime strategie, kterych jsme se nahrali stovky hodin v multaku... Supreme commander a Company of Heroes... Zatimco datadisk SC hru jeste vylepsil, datadisk k CoH nebyl uplne nejlepsi... (britove byli celkem nic moc, na rozdil od overpower skopcaku).
    Supreme commander 2 byla naprosta tragedie a totalni znehodnoceni znacky... bohuzel.
    Doufam a odvazuji se verit, ze CoH2 bude opravdu takove jak o tom pisou... snad.
    • XorxoxTalarius
      No nerekl bych ze skopcaci byly overpowered :D Pokud clovek za Brity umel a mel podporu amiku, tak meli nemci smulu (hlavne po verzi 2.6 [myslim], ktera je oslabila uplne nechutne) ... kazdopadne ted je hra ciste o skillu a balanc je super :)
      • Tak uz je to par let back, takze si detaily nepamatuju, ale SSaci meli celkem easy way spamovanim tech placatejch tanku, co staly jen Manpower a zadny fuel...
        • XorxoxTalarius
          Tak to ani za prase nevim co myslis a to to porad hraju, jak za wehrmacht, tak za SS
      • true story :)
    • naprosto souhlasim :)
  • Ataker
    Jede Company of Heroes na win 7 64bit?? Koupil jsem si nový noťas a někde jsem četl, že mají lidi problém to na 64 rozjet díky za odpověď...
    • mě to jede
    • Přidávám se. Win 7 64-bit a jede mi to i se savema uloženýma ještě na Win XP 32-bit.
    • XorxoxTalarius
      Jedinej problem muzes mit hru nainstalovat, jinak hra samotna (POKUD MAS ORIGINAL) ti pojede jako po masle, jestli neni samozrejme problem mezi monitorem a zidli ;)
    • Hairy_Ass
      Mně to funguje bez problému.
      • Ataker
        No a před chvílí jsem psal kámošovi kterému to též nešlo, že měl problém zase s Directama má 11 a přitom mu to nešlo, takže nevím jestli má cenu si to kupovat páč mám také DX 11
        • mm s direcrama je problém na 10ku to chce patch aspon 1.7..
        • claymen
          navíc si myslím, že na steamu je demo, docela v pohodě způsob, jak to ověřit..
        • Hairy_Ass
          Mám win 7 64bit s DX 11 a hrál jsem to v pohodě. Fakt nevím v čem by byl problém.
  • Na tohle jsem se nejvíc těšil! Chci ho! *14*
  • Konzolistu je mi lito.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit