Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prestahuj sa na slovensko, a nech sa ti paci :)
  • Tiger IE ! *16*
  • tak co tady rozumuješ, když jsi to pořádně nehrál!
  • Cody, v tom případě jsi byl v COH noob a sheldař... Kdyby jsi hrál hodnocený hry a AT na medium úrovni, tak pochopíš, že zas tak moc jednotek nemáš. Budeš rád, že něco postavíš a přemýšlet nad tím co postavíš a kdy. *7* Velká amrmáda = noobská kempárna. Jestli ti vadí ovládání více jednotek, tak si zahrej střílečku. *5*
  • mě to jede
  • Na tohle jsem se nejvíc těšil! Chci ho! *14*
  • mm s direcrama je problém na 10ku to chce patch aspon 1.7..
  • Uz ste s tym Ficom trapni, strcit ho aj do games.cz, slusna paranoia *11*
  • Přidávám se. Win 7 64-bit a jede mi to i se savema uloženýma ještě na Win XP 32-bit.
  • Cypri
    JOOO!!! Kupuju hned jak to půjde!!
  • claymen
    navíc si myslím, že na steamu je demo, docela v pohodě způsob, jak to ověřit..
  • XorxoxTalarius
    Jedinej problem muzes mit hru nainstalovat, jinak hra samotna (POKUD MAS ORIGINAL) ti pojede jako po masle, jestli neni samozrejme problem mezi monitorem a zidli ;)
  • XorxoxTalarius
    Jestli tohle udelaji, tak tim totalne pohrbi tu znacku. Snad nemaji ve vedeni nejakyho kravatackyho joudu jako ses ty :)
  • XorxoxTalarius
    To je sice mozny, ale porad plati vyse zminovane, de facto zadna z RTS co pamatuju nebyla tak vychytana jako COHO. :)
  • XorxoxTalarius
    Tak to ani za prase nevim co myslis a to to porad hraju, jak za wehrmacht, tak za SS
  • Hairy_Ass
    Mám win 7 64bit s DX 11 a hrál jsem to v pohodě. Fakt nevím v čem by byl problém.
  • To ja nevim. Ja ho uz davno nehraju :D
  • Ataker
    No a před chvílí jsem psal kámošovi kterému to též nešlo, že měl problém zase s Directama má 11 a přitom mu to nešlo, takže nevím jestli má cenu si to kupovat páč mám také DX 11
  • Hahaha. Jo, ty se bavíš o SP. To potom ano. Protože SP je důvod, proč se CoH stále hraje, že?
  • Ano, ja takhle v CoH dohral s prehledem prakticky vsechny utocny mise. Obcas jsem musel nechat jen nekde po stranach nejaky protitankovy delo a kulometny hnizdo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit