Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doufam že to udelaji podobne jako v dow 2 čili zruší stavbu zakladny a bude omezeny population limit na minimum. dow 2 me bavi, v company of heroes me nebavilo stavet baračky porad dokola a ovladat velkou armadu ze jsem se v tom uz ani nevyznal *13*
  • starcraft je prro inteligentny lidi
  • Hairy_Ass
    Konečně se kucííí vrhli i na východní frontu! Na to čekám už od prvního dílu. *4*
  • Napsal "Po dlouhý době hra na PC co koupím"... Nejdřív si to přečti dvakrát, očividně ti dělá problém pochopení psaného textu ;)
  • ciii to mi zrobilo radost velku *4* velmi kvalitna hra pre mna
  • jindra.veliky
    "první hra, kterou na PC koupím"

    "Company of Heroes je jedna z nejlepších strategií co jsem,kdy hrál společně s Total war."

    a pak ze piratim jen ja co? *15*
  • jindra.veliky
    generals 2, CoH 2, dalsi starcraft....rok 2013 bude konecne ve znameni strategii a to urcite jeste neco bude oznameno *4*
  • GrUbKiLlErCZ
    Tak tohle bude po dlouhý době první hra,kterou na PC koupím,jelikož na všechno ostatní mám PS3 a Xbox.A Company of Heroes je jedna z nejlepších strategií co jsem,kdy hrál společně s Total war.
  • Jak to mam sakra ten rok vydržet ?
  • pravda, nemam. A nemam ho proto, že mě starcraft nebaví...
  • XorxoxTalarius
    Mam pocit ze svyma moznostma nesaha Starcraft COHO ani po kotniky ...
  • pokud jsi ve skupině na facebooku tak tuším že to tam je postly.. :D
  • Heh nenapadlo ťa že také k0k0tiny nehrá?
  • Tak uz je to par let back, takze si detaily nepamatuju, ale SSaci meli celkem easy way spamovanim tech placatejch tanku, co staly jen Manpower a zadny fuel...
  • jo A-34 mám rád :)
  • Pevný jako skála :) možna to má něco společné
  • Tak mám alespoň jasno. Skalní zřejmě nebudu.
  • oprava - CoH
  • MishKonn
    Tvůj trolící příspěvěk vytroloval sám sebe - CoD *1* fail.
  • Jsem fanoušek CoD, jenom nevím, jestli jsem skalní. Nemohl by mi prosím někdo vysvětlit co to znamená? Jestli to není třeba jako Orel Skalní - takovej poddruh?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit