Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlatá Amerika. American dream.
  • Trochu ubohé *3*
  • Nemyslím to tak. Hovorím o tom, že každého sa to dotkne ak sa niečo rieši s jeho národom v negatívnom zmysle.

    Ak to bol pokus o trolling, tak u mna nepadne na úrodnú pôdu. :)
  • Bez americké materiální pomoci by si ani neškrtli... Já nevím je to takový jako děkovat jednomu zlu, že porazilo druhý zlo...
  • Myslíš že měli po nátlaku Sovětského svazu, který by všechno území zabrané Němcema nejradši obsadil a postavil tam ty svoje paneláky, na výběr ?
  • No zrovna očerňování Slováků není moc složitý když se podíváš do histore ;) Na to ani nemusí nikdo vytvářet hry.
  • Pravda v šedi je právě se vším, co Rusko dělá a dělalo. Neni ti to divný ?...
  • Jenze co ja vim CoH nedelaj americani. Co ja vim delaj to kanadani, kteri sami maji takovy mensi potycky s americanama.
  • Mysliíš ako japonci, cigani, židia ? aha. Ja že sa tu bavíme o vojenskej hre v rámci národov.
  • Stejně měl tohle nejlépe ztvárněný World in Conflict s přídavkem Soviet Assault. Hrát za obě strany najednou a vidět, jak se to na sebe působí.
  • Ta single kampaň je fakt idiotská, s tím se s rusama shodnu - vůbec se mi to nechce hrát, protože není možný se ztotožnit s vojákama, za které hraju. Člověk hraje za blbý rusáky a ještě jsou tam vykreslovaný jako armáda, která je plná tupounů, za kterými musí stát chlápek s pistolí, aby bojovali. Každá armáda měla problémy a mohl tam být ten motiv použitý, ale postavit na tom celou kampaň??
  • No né, já nemyslel, že se rozlézají suverénně, ale národně (jakože lidi) a obchodně.
  • Nikdy jsi neslysel o izraelitech? Vzdyt ten nazev saha az k mytyckym korenum zidu. Dnesni izrael je staronove jmeno.
  • davidBray
    reagoval jsem hlavně na to agresivní rozlézání po světě, jinak třeba s tím civilním letadlem je pravda někde v šedi .. jinak máš pravdu. Když si podali ruce na Jaltě tak šlo všecko do kytek :D
  • Tak například Wolf 3D měl maličko problémy... ale to není zrovna historická hra, heh.
  • cokoliv co nadzvedává Rusáky ze židle mi vykouzlí úsměv na rtech, good job, měli je zesměšnit ještě víc *1*
  • Spis rozdil je v tom ze nemci(krome hrstky neonacistu) na Hitlera hrdy nejsou, zato spoustu rusu je dodnes pysna na Stalina a ztotoznuji se s nim.
  • Agresivnější ze studené války? Řekl bych, že ti, co způsobili Kubánskou atomovou krizi, ti, co sestřelili civilní korejské letadlo s 250 (nebo kolika) pasažéry a ti, co vyrobili víc atomovek :P .
    Nicméně nevidím spojitost s tím, co jsem napsal. Oba státy si mohou se svojí politikou podat ruce, ale USA se aspoň stará o svoje občany, i když je polovina toho sebranka imigrantů z třetího světa a Američané nejsou tak otravný národ, jako Rusové, to je vidět hlavně v online hrách...

    Nicméně by mě ten výčet celkem zajímal, můžeš ho napsat, páč mě se to v tomhle horku hledat nechce a moje znalost historie není nějak závratná *15*
  • samozrejme. Nikto nemá rád, keď mu kidajú na národ.
    Američania su síce smradlaví okupanti, ale top isté boli aj Sovieti a praktiky, ktoré realizovali boli špinavé.
    Spýtajme sa, prečo nedali Američania misiu ako zhadzujú dve atomové bomby na japoncov /áno - civilistov/.
    To asi nebude ani v CoH 3.

    Presne ako píše autor článku. I ked trošku zkreslene - ani jedna strana v tomto nemá navrh.
    A to, že je ta hra proti Rusom... nezaujima ma to. dokiaľ to nebude hra kde budú očierňovať Slovákov /tak ako by to každéeho zaujímalo/. :))
  • BoB.2
    Proboha vždyť je to hra co řeší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit