Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Neni, ale Assassiny tam stale jsou. *4*
  • Jack1947
    Ja vim no, jenze ... byl bych blazen kdybych tvrdil ze to je o nicem, to nerikam jen proste to seslo z toho prvotniho a je to celkem skoda. Radsi bych byl kdyby se to zase vratilo, at to poslouzi svemu ucelu lepe a kdyz uz je tam ta historie clovek by cekal ze to bude i nejake jine nez takove jake je... budiz Nemel je ovlivnovat, aspon neprimo a to bylo ve 3 dost slusne zlomeno. Jesteze AC IV. nesel ve slepejich jenze to taky s puvodni AC myslenkou uz moc spolecneho nema, chte nechte se to veze na uspechu serie je to dobra neli vyborna hra, jen uz to tolik neni AC a stejne ke konci, at to mas rad sebelip to budes zase radsi mit z krku. Potom taky nejake to prirustani postav se mi zda, bez predmetne jsou dobry a jak prisly tak odchazeji.
    Ac potrebuje vic, nez jen se vezeni na uspechu zajete serie, neco podobneho jako jsme resily "par dnu" zpatky u Batmana. *3*
  • Dyť už to není AC tak ať si ty svoje nový hry cpou do jiné serie, když tam chcou mít s**t příběh.
  • Musíš to brát tak že assassini a templáři intrikovali na pozadí všech historických událostí. Takže kdyby příští assassin byl ve Francii v době revoluce, nebo v Japonsku v období Sengoku jak mnozí chtěli, mohly bys zas Amíci namítat co má série co dělat s problémy Evropanů, nebo Japonců. Takhle by to mohlo být pořád. Prostě nějaké historické období se vybrat musí. AC byl jak o zabijákovy tak o událostech, které svými činy ovlivňoval.
  • Jack1947
    P*del proste bejt musi... *3*
  • Ristoro
    Pojďme zase řešit název hry :D:D. To se tady nikdy neohraje, jak se tak dívám.
  • Jack1947
    O prostredi jsem se ani nezminil, jinak samozrejmne mel neco do sebe mi nevadil, jen me ubijela ta jednotvarnost, dlouhe "vylety" a mrtve prostredi kdyz uz jsme u nej tedy. Aspon ze ve 4 dile to vykompenzovaly temi lodnimi bitvy a celkove vylepsenou lodni dopravou ... nemusis mit tolik penez a daj se i tuzsi bitvy zvladnout bez vylepseni. Jenze me zase Altair sedl do toho nejlepe, ruku na srdce Ac nikdy nebylo o problemech "statu americkych" ale o najemnem zabijakovy tehdejsi doby, uz bych si ale stezoval zbytecne Do priste to chce navrat ke korenum... Templari a "krédo" Assassínů, sak o tom to melo byti a videli jsme to jen ani ne ve 3dilech. *4*
  • Boretodeahsons Greed DLC flag?
  • Nemluvím o prostředí, které se kliďánko někomu mohlo zdát divné. Mluvím o charakteru Connora, byl to takový nesympatický spratek, ale rozhodně to nebyla špatně napsaná postava. Navíc když se člověk snažil začal ho postupně chápat. Ezio byl hrozně kůůl prvoplánovaný sympaťák a proto mi tolik nesedl. Nedává to sice smysl, ale co, mám rád postavy, které jsou na první pohled nesympatické, ale postupně jim člověk začne rozumět.
  • Amylee.Anderson
    Měli by sérii přejmenovat...
  • Jack1947
    Jo, mozna na druhou stranu se to zase odchylilo skoro uplne od Univerza AC, AC bylo trochu o necem jinem a s Eziem a Altairem to bylo jeste v mezich i Eziem toho jsem mel rad, ale chapu obcas to chce zmenu... aspon ze si to je vzajemne propojene. *4*
  • Škoda, Connor byla zajímavá postava. Bohužel ji většina lidí nepochopila a stačil jim hláskující šampón Ezio.
  • Jack1947
    Neresil bych nejakou domnelou predstavu o historickych faktech... lol. *15* *7*
  • To jo, v tomhle ohledu máte recht.
  • Skor ide o to ze AC 1,2 boli skor na pozadi historie a tie konspiracne teorie sa ti rozvijaly ako bonus k pribehu. Kdezto v AC3 Connor je priamo manipulovany aby "prepisoval" americke dejiny a az moc to tlaci na pilu.
  • Už v prvním AC se v rozhovorech mlelo o tom, že cokoliv se skrz animus uvidí, tak se jednak může vymykat tomu, co člověk jakože v univerzu AC zná z dějepisných učebnic, a taky, že je to ta "skutečná" linie historie, než jak se předkládá v moderní době. Takže v tomhle ohledu se špína na AC3 hází neoprávněně, ten díl jen pokračoval v konceptu "známá historie v kombinaci alternativními prvků se scifi výkladem" zaběhnutým už z předchůdců.
  • Máš pravdu ale stejně to člověku nedá a na chvíli se vždy zamyslel ,, kurnik co kdyby to fakt bylo,, To je to co se mi na AC 1 až revelations líbilo. Ve trojce mi přímo lezlo na nervy jak se hráčovi snažili neustále říkat ,, ale ono to bylo takhle a nééé jak jste si mysleli,, to už bylo poněkud přehnané podle mě.
  • Iste, Kain bol assasin a Abel bol teplar *15*
  • Škoda jen že desmond a nebo zvučný ital enzio auditore kvůli kterému jsem si serii od 2 kupoval je pryč a jak říkají tak se asi nevrátí :( Moc rád jsem napodoboval enziovu patlaninu angličtiny a italštiny a když jsem hru hrál po několikáté tak jsem si jako správný fajnšmekr zapnul plnou italštinu :D Hňup Connor se svojí sekyrkou se mi nějak protivil už z prvních trailerů. Naopak black flag mě naprosto okouzlilo, i když lodní souboje a pohyblivost lodí je až komická tak mé pirátské jásá a těší se na 22.11. Co se mi ale líbí nejvíc je ten styl zapojení do příběhu. To že edward přijde k assassinské kápi jak slepý k houslím se mi zamlouvalo už od začátku... Takže kápi přes hlavu, šavli za pás a 22.11 nehodlám 24 spát :D
  • a celá Assassins Creed série je prosímvás vyfabulovaná, hlavně v tom nehledejte historickou akurátnost, ta se nachází jen v zasazení, částečně architektuře ale rozhodně ne ve věrném vyobrazení historických událostí :)). Je to jednoduše takové historizující scífko, nic víc:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit