Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen bych doplnil k diskuzi níže - dle videa z Ráje z AC II (Hidden Truth či tak nějak) byli prvními "Asasíny" nejspíše "Adam" s "Evou" kteří bojovali proti rase Nephilim, takže se asi ten konflikt táhne jakoby od prvních lidí v pravém slova smyslu.
  • Assassin´s Creed potrebuje koniec a urgentne ! ! ! Ako mohli zostreliť hlavnú postavu Connora len tak keď jej ani poriadne nedali šancu. Proste dnešné publikum hráčov a hlavne to americké publikum je nenásytné a nenažraté každý rok hra zo série, každý mesiac aspoň jedna hra, atď. Týmto spôsobom sa trh pre starších hráčov ktorý si pamätajú hry pri vydaní hotové alebo max. s jedným patchom odďaľuje do nenávratna. Vývojári si berú enormné prostriedky na vytváranie hier a nevyužijú potenciál a niekto kto si do toho vrazil nemalé peniaze chce svoje prachy späť a potom to aj tak vyzerá. Každý rok COD z recyklovaným enginom, NFS ktoré má z roka na rok nejakú inováciu a pritom nevedia spraviť ani solídny model jazdy pre arkádu, Battlefield, MOH, atď dalo by sa pokračovať do nekonečna. Sami to vidíte a poznáte. Ezio bol fajn taktiež Altair ale nemôže to večne fungovať a preto ich postavy ukončili. V tom príde nová postava ktorá má čo ukázať ale nie proste ju zrušíme, kašleme na templárov, pome na pirátov, spravme veľa multiplayeru. Je to hrozné a ako fanúšik série som sklamaný. Proste Assassin´s Creed potrebuje ukončenie a herný trh rozum.
  • jako bys koukal do zrcadla co? *1*
  • Jack1947
    "Kdyz je neco tak tezke", je lepsi to neudelat vubec... v pripade skrceni proc si nekdo pak muze stezovat ze dicky ho v AC odhali kdyz se neda po delsi dobu vyuzit nepozornosti... *7* AC nikdy stealth hra nebude "Aboarding" si dokazu predstavit pac ta narocnost je zcela zjevna a asi jedno z mala mist kdy Xbox ma mensi pokles framerate. *4*
  • Však pohoda, proto probíráme možnosti. :D
  • V pohode je to hra s fiktivnou tajnou historiou, len sa mi tych 80 000 pnl zda strasne prestrelene , tot vse.
  • Tyhle datovací údaje ale nemají v AC v předpokládaném období hodnotu. Jestli se tam počítá s existencí nějaké "první civilizace", při které byla forma člověka vytvořena jako pracovní síla kdykoliv, potom ztrácí naše reálné předpoklady výskytu a prehistorický datace smysl. Nejspíše se počítá s tím, že v AC mohly podobný "řády" nebo jejich klanový předchůdci vzniknout už za války lidí proti těm z první civilizace, jak se udává na ACwikia, a třeba ta samotná se daktuje do prý do období 75000 před kristem, takže téměř může odpovídat tomu, co kolegas Smutný zamýšlel. To, že potom nastala nějaká globální katastrofa nevylučuje, že z přeživších lidí mohly vystat ti, kteří nesli odkaz nějakých "templářů" a "assassínů" dál.

    Ale jak říkám, třeba to skutečně Aleš nahodil v nadsázce na "nekonečný konflikt" dvou řádů, jak se ze série jeví.
  • Nechtěný a naivní spratek z nežádané spodiny tehdejší společnosti. Hollywood už je špetku stereotypní.
  • walltar
    Ve které škole se vyučuje Assassin's Creed Historie?
  • Vrat se sa do skoly prosim , kromanosky clovek je stary 45 000 rokov. A k fiktivne historii v ziadno AC nebolo povedena ze tak predrasa bola rozdelena na templarov a asasinov. takze aj keby sme to brali od prvej velkej civilizacie je to tak 1000 pred nasim letopoctoma to ma do 80000 hondne daleko.
  • Ristoro
    To je pravda. Ale v závěru hry se změnil k nepoznání. Zabiják se vším všudy. Mně Connor vyhovoval. Na Ezia nemá nikdo, s tím už se musíme smířit.
  • walltar
    No úplně na začátku As3 se žíká něco jako Assasini a Tempáři proti sobě bojují už xxx let, ale pokud věříte v to jak vzniknul templářský řád, tak mnohem déle. Já tomu věřím viděl jsem to" Nevím už jak to bylo přesně, ale je to úplně z úvodní scény Ass3. Řekl bych, že to odkazuje na to že vznikli už za prvních lidí a od té doby proti sobě bojují?
  • Je to trochu a možná i sarkasticky schválně přestřelená poznámka, ale jinak jsou v AC univerzu konfrontace Asasínů a Templářů zaznamenány mnohem dál, než aby se počítal ten jejich "startovní konflikt" v křížových výpravách. Pro potřeby herní dějové linky je to samozřejmě fiktivní historie, ale s oběma tábory se počítá až někam do prehistorie.
  • Jenže oni to ve FC řekli jakoby to byl fakt, jako kdyby to vývojáři dali v Black Flag jasně najevo, ať už to bylo ve hře uvedeno v jakékoliv podobě.

    Logicky né. *7*
  • "Jinak dořešení dějové linie asasínů proti templářům se prý jen tak nedočkáme, vždyť běží už 80 tisíc let, tak není důvod ji hned utínat."
    Really ???? mozno tak 800 :D
  • Miserius
    Connor byl loutka, toho si nechte...
  • Lawliet
    S Connorem jsem se nikdy nesžil a neztotožnil ať šlo o jakejkoliv projev jeho chování. Hrát za něj pro to bylo skoro utrpení a říkal jsem, že tohle ani dělat nechci. Jak mě pak hra může dostatečně bavit? Většina prvků v ACIII byla naopak docela hustá. Lezení po nových překážkách, lodě(!), sníh a jeho vliv na chůzi, střelné zbraně. Tak asi tak.
  • Watch Dogs se prý neodehrávají ve stejném universu, ale uspokojí vaše touhy po podobném stylu.

    tak redakce si myslela že jo, ale bylo to vyvráceno. Uvažuj trochu logicky né ?
  • MARTASLJ19
    Chvalabohu to bola najhoršia postava aká sa sérií objavila. Total odpudivá a pôsobil ako úplný d*ment.
  • walltar
    Abch pravdu řekl, tak to že se Connor nevrátí mě vůbec nevadí ... stejně byl takovej divnej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit