Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a ze konzole nebrzia vyvoj. lol.
    aspon sa ukazala pravda o tom ze to odzaciatku robili pre DX9 a DX11 bude len pozlatko. cize nejaky posun v grafike necakajte. nebude to krajsie ako prvy crysis. tomu hovorim pokrok.
    • no este bych řek ze konzole je na 4 s ovladanim - teda u 3d respektive first person akcí . páč nedá se nic dělat , ale myš je myš a bez myši si hold moc srandy neužiješ . takže estli konzole brzdí nebo nebzdí vývoj hmm no ovladání špatný , herní mechanysmy špatný , technicky spracovaní špatný ( kromě grafiky bych eště zmínil fyziku ) takže konzole to spíž než brzděj k....j .
    • grafiku bych az tak neresil .. v cem brzdi konzole vyvoj her jsou herni mechanizmy a zjednodusovani ...
      • No víš kdyby se na PC víc prodávalo tak by to zjednodušování zůstávalo na konzolích. Je velmi omezené jen tak říct konzole brzdí vývoj a tím to všechno vysvětlit.
        • kdyby se na PC vic prodavalo. vies o tom ze zamestnanci Valve je co sa tyka zarobkov na hlavu daleko pred takymi spolocnostami ako Microsoft alebo Apple. vies vdaka comu ? vdaka steamu. vysvetlis mi ako je to mozne kedze sa na pc moc neprodava ?
          • Na PC se prodává málo v porovnání s konzolema. Proč asi Valve vydal L4D i na Xbox?
            • základní věci? Prosim tak me to podrobne vysvetli, sem na to zvlast od tebe strasne zvedavy. *8*
              PS: Odpovim ti az zitra, pac nekteri musi spat, aby brzo rano sli svezi do prace.(Ne 15 me fakt neni) a ty ses svim vekem nepochlubil proc?(stydis se *1* )
            • No ty taky radši nic nepiš když ani nechápeš základní věci. Pokud je ti 15 tak tvou omezenost chápu.
            • *1* Prosim uz nepis, jak vidim ken11(11 roku??) uz sa me to ani nechce cist, co tva odpoved do diskuze to to prla.
            • Nic jsi nepochopil.
            • Tak to je kec 21 stoleti. Ano valve ma malo penez tak to udelalo i pro Xbox *1* Chlapce Valve je jedna z firem, ktera dela hry ktere lidi bavi a prome zame at je delaj treba na mobily.
        • naivni to nazor :)
          • http://www.youtube.com/watch?v=GP7dxgUOpuM&feature=related
            • Ty jsi vůl.
          • Když myslíš.
        • Jenze ona je to pravda, tady neni co resit *9*
          • Tady je co řešit proč před 10ti lety byly hry v pořádku i když byly konzole? Konzole nic nebrzdí tečka.
            • No tak si to mysli no růžové brýle ti sluší.
            • Dobre ony to nebrzdi, ale ku*vi ve vsech smerech *11*
      • cize to mame, grafiku, herni mechanizmy a zjednodusovani... cize vsecko :)
        • I tak se to da ric. *1*
      • A grafika a .... *1*
    • Ne nebrzdí ale to ty nikdy nepochopíš.
      • Hlavne ty to tady ocividne vsechno chapes:D
        Vsem pises, ze oni nic nechapou, ale pritom jsi pouze dalsi jednoduchy konzoloidni konzument:)
        • Omyl mam rád kvalitní hry a je mi jedno na čem jsou.
  • Hral jsem MP demo a je to dosti slabe, absenci DX11 povazuji vylozene jako podpasovku pro PC hrace.... Cely UI hry je konzoloidni a grafika hry je preblurovana az k placi.... Graficke nastaveni hry? Tri moznosti bez temer zadnych rozdilu v grafice...
    Ach ti zli pirati, ze EA?:-)
    • hej , tesim sa ked budu mat zle trzby z pc verzie a vyhovoria sa na piratsku betu (to ze je to konzolovy port, s onicom hratelnostou pribehom a ANO AJ ONICOM GRAFIKOU) na to sa pozabudne. zli pirati za to mozu! hej tiez som si tu betu stiahol a nevahal ju po hodine vyplestit, pretoze ta hra je definiciou dementnosti + je to vacsia nuda jak prvy crysis
      • Slendrian
        zlá grafika? to chceš aby ti trčali stromy z monitoru?
        • Muzes mi rici, kde pisu zla grafika? .......
          • Slendrian
            to patrilo pod prispevok od Patricka Batemana
      • Ty máš ale odvahu kritizovat hru kterou jsi stáhnul.
        • Spades
          1. no a ? stejne hraje to same co platici uzivtel :P
          2. co kdyz hral MP demo ? stejnak je to uplne stejne co beta
        • Stáhnul jsem si legální MP demo, ukázku hry, která slouží k demonstrování kvalit plné hry, to je také špatně?

          Strašně bych jim přál, aby ta hra byla i komerční propadák, ale to se nestane, protože lidé jsou ovce ochotně dávající svojí těžce vydělanou vlnu:D
        • hej hej. to chce velku odvahu
  • videa z MP mne už nudí
  • Amylee.Anderson
    Trochu od tématu, ale dneska jsem dohrála jedničku. A asi nebudete zas tolik sdílní v mém názoru, ale tohle byla vyloženě hrozná hra -_-
    • No ono je to věc názoru,fps hry se v podstatě nikam moc neposunuly kromě grafiky,Crysis rozhodně není přelomová hra ale špatná mě nepřišla ani omylem z toho důvodu že se víceméně snaží vyprostit od koridoru jako třeba Call of Duty a zase z toho nedělá ultra dementní pakárnu jako Painkiller kterej vysmrkne 10 odlišných arén,do toho narve bizardní nepřátele a servíruje to jako kulervoucí zábavu.Což mě celkem zajímá jaká fps vás zaujala např. od 2002 až po současnost ? Celkem mě zajímá váš názor páč fps moc neholduju a raději mám spíše strategie nejlépe ty nudné co dělá Battlefront :)
      • To bych musel premyslet a vzpominat,ale z posledni doby napr stalker:Cop a celkove vsechny stalker hry,metro 2033 taky melo neco do sebe. Taky Mirrors edge i kdyz to neni vylozene fps.
        To jsou co me tak napadlo z posledni doby,jinak by se toho urcite naslo vic
      • Amylee.Anderson
        No ,já moc FPS taky nemusim. Mam radši RPG, ale někdy prostě chce mozek vypnout, tak si dam nějaký fps, ale tahle hramě vyloženě položila :D Ale ačkoliv nejsem zas tolik na FPS, moje nejmilovanější hra je Half-Life :)
        • Puvodni Half-life strci do kapsy vetsinu dnesnich fps,je to klasika *3* .
          Jinak osobne me prvni crysis celkem bavil,libily se mi relatvne rozlehle levely a volnost ve stylu hrani a na nejtezsi obtiznost uz si clovek nepripadal jako terminator.Pribeh byl beckovy,ale celkove to melo takovej hollywood-feel coz nebylo na skodu.Pro me slusna hra,i kdyz najde se plno lepsich.
        • Doporucuju zahrat stary dobry Deus Ex, jestli ti teda de o ruzne moznosti hrani a RPG prvky ve FPS hre *2*
    • Hrozna v cem?

      Rumik: myslis ze mohla okouzlit jedine grafikou? Co treba designem, nevidane variabilni hratelnosti, nebo rozsahlosti levelu, ktery byly v dobe CoDidnich her jako zjeveni.. ?

      Ja mel z toho hypeu pred vydanim spis pupinky a cekal prave jen grafickej benchmark s debilnim pribehem, a nakonec byl fakt prijemne prekvapenej.
      Ta hra nema vylozene slabou stranku - to je jednoduchej fakt. Snad jen pribeh je otazkou vkusu, navic plnej klise, ale i ten je dobre podanej a v nejakym tom ohledu originalni.

      Ty vykriky typu "Technologicky demo" si dokazu vysvetlit leda tim, ze zmineny krikloun sam nedokaze videt hloubeji prave pod tu "trapnou" grafiku *7*
      • Pre single player som bol vpodstate viac nez spokojny taktiez som do toho nedaval vela nadeje ale prijemne som sa prekvapil a co sa tyka MP tak ten som pri jednotke nehral ale teraz pri BETE 2 som celkom aktivny a hra ma stale skvelu grafiku v vacsine pripadov lepsiu nez taktiez nove hry, okrem toho tvrdenie ze tato hra nema co ponuknut je trochu scestne kedze sa uz len jej zakladom = nano oblekom vymyka uplne z klasickeho zanru FPS (najviac by sa dala prirovnat k AwP kde by mali superit iba Predatory :D).
    • Ndeavno jsem si jednicku koupil na STEAMU v nejake sleve. Skoncil jsem po hodine hrani. Ta hra mozna nekoho okouzlila grafikou,ale jinak je to nuda az k zblazneni. Ale taky je pravda ze ja mam uz par FPS her odehranych,takze jsem od toho cekal logicky neco vic,nez hrac,pro ktereho to treba byla prvni FPS vubce.
      • Slendrian
        tak, dalo sa tam taktizovat, lebo nanosuit je docela super vec, a co sa tyka Warheadu, tak tankovej bitke, alebo nahanacke s Oneilom v obrnenych karach sa vyrovna maloco :)
      • Amylee.Anderson
        Naprosto souhlasim. Grafika to má opravdu pěknou, ale já jsem typ člověka, co mu vizuální stránka nenahradí příběh. Celý to bylo jak Matrix v jugli.
  • lol, nie konzoly nesposobia ziadne kompromisy pre pc platformu. o rly? ...crysis - DX10 ... crysis 2 - DX9 hmmm, kde sa stala asi chyba ?
    ale tak nechajte si svoj druhorady port hlupej strielacky. BF3 uz nahlas buraca nasim smerom.
    • Kdyby jsi byl radši ticho. Víš kde se stala chyba? V tom že na PC jsou malé zisky o tom to všechno je. Takže konzole nic nezpůsobily to způsobují jen a pouze lidé.
      • ...mas pravdu lide v cryteku a v EA. taktiez zijeme v dobe kde recyklovana demencia typu call of duty zaraba miliardy ... cize ludia su celkom pochybny faktor

        este ze tu mame aj svetielka nadeje : good bless you DICE & Valve. good bless you.
        • No já myslel všechny lidi takže hráče i vydavatele. Vždy jde jen o peníze.
          • o peniaze ide vzdy. to je podstata kazdeho trhu, nie len herneho. rozdiel je v tom ze niekomu ide AJ o kvalitu (spominani dice a valve). a niekomu ide LEN o peniaze (activision) a je ochotny vydavat rovnaku sracku ako cod rok co rok, a este mat tu drzozst pytat prachy za dlc mapy- a aha jak im to vynasa. teraz cryteku tiez zavonali tieto peniazky z konzoloveho trhu , tak preco by sa nevyjebali na svoju povest priekopnikov hernej technologie (ktoru si vydobili za crysis, ci far cry) to ze ich strielacky su celkom hlupe je druha vec. niekedy sa na ne ale aspon dobre pozeralo
    • Krasne receno, mas odemne 5 bludistaku *1*
  • Urug
    "Partial nudity" mě na začátku dema vcelku pobavilo, těď už mi je alespoň jasné, že za to můžou ty odhalený zadky *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit