Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak co se týče herní délky - Na nejtěžší obtížnost (Post-Human Warrior?) jsem hru prošel za necelých 6 hodin se splněním 92% obsahu...Takže hra je skutečně krátká, a nechápu, jak to může někdo srovnávat s původním Crysis...Mám pocit, že snad i Crysis II bylo delší.
    Co se týče samotné hry - Nejsem sice tak zklamaný, jako jsem byl při hraní Crysis II, ale nic převratného to teda není...Má to smysluplný příběh, má to atmosféru, má to nádhernou grafiku (I když jsem hrál na Low), ale samotný gameplay je nemastný neslaný, a celkově; prostě mi to přijde jako úplně něco jiného než první Crysis...komu se ale líbila Dvojka, ten bude rozhodně spokojený.
  • Grafika je lepší než u Crysis 2 to ano ale jen se mi zdá že se to všechno moc třpytí a kolikrát nevím co se děje. U Crysis 2 tohle nebylo tam jsem vždy věděl o co Go. Ale jinak recenze pěkná a i hra fajne. *4*
  • Nevím jestli by to byl úplně nejlepší nápad, ale nedělá třeba nějaký tým fanoušků na čistě predátorské (nikoliv vetřelecké) modifikaci pro cry engine? Docela dobře bych si to dovedla představit.
    • Black_Hand
      neco takovyhleho? http://www.moddb.com/mods/predator-the-heat-of-the-jungle
    • jindra.veliky
      si zahraj crysis 1 a pouzivej jenom raketomet a pesti (jen si predstavuj, ze mas misto pesti to ostri) *4*
      • Eh, to je docela neelegantní řešení, nemyslíš Jindro? *3*
    • Já pracuju na převodu hry Sims do CryEnginu, bude to pecka
  • Coffin.Corner
    Reálnější grafiku jsem ještě neviděl. Škoda jen, že mě moc neberou simulátory traktoru a krájení brambor...
    • Maximum taste.
    • Nepoužíval bych slovo reálná. Ale to neznamená že není krásná *3*
  • El-Bravo
    Ani tu videorecenzi můj comp nestíhá...
  • tip pro redakci... možná by stálo za to upozornit na tuto připravovanou hru na CryEnginu3: http://festungeuropagame.com/

    je to od autorů modu Darkest Hour pro Red Orchestru a věřím, že to bude sakra nářez
    • hej hej ... vyzerá to dobre *3*
  • Jo, dobra recenze. Asi nejlepsi od Lukase. Nektere z drivejska se sotva daly povazovat za recenze, ale zde tomu tak skutecne je. :-)
  • Alebo si nehral singlac v1.1 ;)
  • Musím přiznat, že mě pobavilo, když nám náš učitel vyprávěl, jak tuhle hru paří (zabili jsme tím asi 20 minut) a to mu je už přes 50 let.
    • KronosDeret
      rozved to trochu prosim, to by stalo za to vedet co si o Crysis mysli starsi generace.
      • BelaJBB
        Ako 50+ tvrdím, že jednotka (+Warhead) bola najlepšia ako otvorenosťou, tak aj príbehovo. Inak som only FPS a "brutalita" ma zatiaľ nezmohla. Na margo veci - jednoducho učiteľ. FC3 je predsa lokalizovaná aj do češtiny.
      • K tématu o Crysis jsme se dostali, když nám vyprávěl o takové té infračervené pistoli na zjišťování teploty.
        Co říkal, tak ho to dost baví, že v 3D to fakt vypadá pěkně a je to prostě pořádný zážitek. Ale taky, že takové ty brutální hry, kde teče krev po hektolitrech, padaj hlavy a vylejzají střeva, fakt nemusí. Pak jsme se dostali i k tomu, jak hrál Uncharted 3 a nového Tin Tina (podle něj hodně dobrá hra). Zkoušel i Far Cry 3, ale neni v češtině, takže ten nedohrál.
        • Naše učitelka hraje mortal kombat 9 a manhunt. A ředitel pořádá při učitelských poradách LAN párty.
        • prudislav
          ? far cry 3 je v CZ :-D
        • jindra.veliky
          to bude asi BoB *4*
          • Ten by nejradši všude slyšel český dabing
          • Co znamená to BoB?
            • ZvacA
              To je místní "senior" a vášnivý srdcař češtin. http://games.tiscali.cz/profil/BoB.2/
  • Stormangels
    Mě se v jedničce líbílo že to byl otevřenej svět takovej spíš Sandbox sice ne uplně ale byl.A k tomu nejlepší bylo že všechno bylo zničitelné. Jak jsem rozebral kousek po kousku tu chatku třeba to bylo něco :D A tady? pche možná jen par kamení či stromů...
    • jindra.veliky
      presne, ta fyzika v dalsich dvou dilech uplne chybi a prave proto to asi spusti konzole
      • BelaJBB
        Úplne nechýba a konzole by som sem neťahal. Pokiaľ ma pamäť neklame FC2 bola založená na hre s ohňom. Dali sa tam zakladať rozsiahle požiare busha a tak robiť prestrelky zábavnejšími. Po požiari zostalo zhorenisko až do opustenia lokality. Vo FC3 sa lokálne ohníčky s tým už ani zďaleka nedajú porovnať.
        Ďalej si z FC2 námatkovo spomínam na deštrukciu listov aloe. Vo FC3 deštrukcia nadobro zmizla.
        Keď to tak sumarizujem, za ten piatok čo hrám si nespomínam na hru, ktorá by po podlezení latky (ktorú si sama nastavila) mala šancu na nomináciu, nieto ešte vyhrať titul Hra roku. *7*
        • Spades
          FC2 mě vůbec nebavila, kdežto FC3 ano.

          Je pravda, že FC2 měla o hodně lepší systémy (fyziku, oheň, destrukci i léčení), ale proč by se s tím vývojář sral, když si toho stejně nikdo nevšimne.

          Jediné co mi fakt chybí je systém léčení, kterej byl v FC2 lepší.
          • BelaJBB
            FC3 je hra protikladov. Na jednej strane výborná, aby to zase z druhej strany úplne zabila. Taký Dr. Jekyll a Mr. Hyde. Napríklad dnes sa od rána neviem pripojiť na Uplay.
    • KronosDeret
      Presne, rekl bych ze jde o technicke ustupky. AI jeste asi dynamickou mapu nezvlada. Jinak diky far cry 3 vime ze cryengine otevreny svety umi a umi je na jednicku, takze neviditelne zdi v crysis jsou vylozene designove rozhodnuti. Producent nebo vydavatel zaveli, musi to projit i pes s poranenim hlavy aby se to prodavalo a je. Jakoby mel uz jen Ubisoft koule delat hry kde clovek musi trochu myslet.
      • BelaJBB
        A čo má FC3 spoločné s CryEnginom ? Ten predsa poháňa vlastný engine Dunia Engine 2 a fyziku robí Havok.
        • Dunia engine vychází z cry enginu, to znamená že něco společného mají i když jen minimálně.
          • BelaJBB
            Niečo majú všetky enginy spoločné a hlavne ak sú od spoločných vývojárov.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit