Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Tak se vydělává na pět let starý hře :)
    • Kez by takhle chtel vydelat rockstar na RDR :/
      • Příspěvěk za 100 bludišťáků *1*
    • RakeW
      Navíc je to i ve prospěch zákazníků, takže proč ne...
      • Ale myslím, že PC EXCLUSIVE GAME by taky tak měla zůstat ne... aneb prachy nesmrdí? *15*
        • Takže jinak řečeno " je lepší když si to užije jen jedna skupina hráčů než aby to měli všichni". Doufám že jsi teda nikdy nechtěl nějakou konzolovou hru na PC. Nebo takový názor máš jen když se ti to hodí?
          • Takhle to vyznít nemělo. Takhle to před lety řekl Crytek... na druhou stranu, když jsem hrál Crysis 2, tak jsem díky té super grafice ty konzole fakt proklínal *15*
            • Tak to jsi měl ale proklínat Crytek a ne konzole to oni neudělali maximum jak na PC tak na konzolích. Já si na nic nestěžuju nijak mi to nebránilo v tom si tu hru užít. Chyby jsem spíš viděl v jiných věcech než v grafice.
        • Psychotic
          Prachy? Kdeže. Ale nepřejícnost smrdí, příteli. Zamysli se nad tím.
          • Ale tady jsem přece nemluvil o nějaké nepřejícnosti *3*. Já bych třeba taky byl rád, kdyby na PC vyšel Alan Wake, Killzone nebo Unchartred. Jen mi šlo o to, že Crysis byla taková malá revoluce v grafice na PC... no prostě mi to na ty konzole nesedí... jsem takový patriot *15*. Ať si třeba hodí na konzole WoW (když to dokážou *3*), mě to vadit nebude.
    • Maximum...INCOME:)
  • Odstrante to "Hodnocení platí pro verze: PC, PlayStation 3, Xbox 360" pokud vim PC verze tu ma svou recenzi uz davno a s jinym bodovym hodnocenim.
    • RakeW
      Vůbec, tahle hláška mi přijde naprosto zbytečná. Tak prostě hodnocení platí pro verzi, která byla recenzována a hotovo, ne?
      • RakeW
        Možná mě někdo blbě pochopil, mluvil jsem o hlášce "hodnocení platí...", která je u každé recenze. Prostě bych ji tam vůbec nepsal, protože mi přijde zbytečná, občas zavádějící.
  • Jednička byla a je co se týče atmosféry, příběhu a řekl bych i hratelnosti o pořádnej krok před dvojkou...
    • *Smutnej povzdech* :(
    • Má pravdu předsedo! *15*
  • Anal.S
    Bože, hodit recenzi portu "benchmarku" na konzole někomu, komu je technická stránka her asi docela cizí je celkem ostuda.

    "Textury jsou sice rozmazané, modely 3x zjednodušené a o detailech v dálce radši ani nemluvit, ale autoři přidali nové barevné filtry! Jupí!" Vlastně to na tom Xboxu vypadá líp než na PC co? *3*
    • Tak ono je přece jasné, že na konzolích už to "benchmark" nebude, protože by to konzole neutáhly. Určitě stojí za to zmínit technické odlišnosti, ale spíš jen pro zajímavost. Hlavní je, zda je Crysis zábavná stejně jako na PC a na to recenze odpověděla. U mě spokojenost. *4*

      A proč by nemohla vypadat líp? Není vše jen o rozlišení textur, ale o celkovém pocitu ze hry. *3*
      • A proč by nemohla vypadat líp? Není vše jen o rozlišení textur, ale o celkovém pocitu ze hry.
        Pokud se bavíš o grafice, tak je rozlišení textur celkem zásadní... už proto nemůže vypadat líp než na PC.
  • Smutné, že od toho roku 2007 se grafika her v podstatě nikam neposunula.
    • To lolec:
      Tak pozor soudruhu! Dohrál jsem Crysis 3 krát a pokaždé jinak. Jednou rambo stylem, podruhé s minimem střílení a potřetí s kombinaci obou. Hratelnost je výborná, rozlehlost úseků tak akorát, pořád si měl dost prostoru kudy se vydat! Jo, kromě čistě koridorovejch lokací jako je mimozemská loď a letadlová loď... nepřijde ti to logické? Grafika pro mě dodnes nepřekonaná. A Stalkera mám taky doma na poličce a rozhodně nechápu proč by měl někdo, kdo má rád Crysis před ním utíkat. Já ho dohrál dvakrát a hodnotil bych ho u mě na stejné úrovni jako Crysis. Vždyť ty ani nevíš o čem plácáš!
    • Smutné spíš je že každý (včetně tebe jak vidím) hledí pouze na grafiku a jaksi zapomíná že Crysis mělo naprosto příšernou hratelnost (a to je věc, kterou by měl každý rozumný člověk stavět nad grafiku...)
      • A to jako musím hned automaticky hledět jen na grafiku? Ta dobrou hru nedělá, to je jasné. Ale to letité stagnování to neomlouvá.
      • lol, ty jsi nejspíš nejaky cod fanoušek ktery potrebuje tunel a skripty. Crysis 1 melo paradni hratelnost a dokonaly leveldesign, no a taky zvraty ktere branili tomu aby cloveka ta dzungle nezacala nudit.
        • conflig
          hele já su taky velké fanoušek COD *14* , ale CRYSIS je moje srdcovka *14* a navíc soundtrack u crysis a crysis warhead je boží
        • Co to je za debilní módu každýmu říkat že jě někdo fanoušek CoD? Ty sis toho asi nevšiml, ale Crysis ti dávalo pouze iluzi svobody, což jsi jak vidím sezřal i s navijákem.

          To že ta hra byla až směšně repetivní ti nevadilo, to že střílení bylo jalový ti taky nevadilo? První Far Cry to nepřekonalo ani omylem...
        • Mechwarrior_bw
          súhlas, to je dôvod prečo je dnes v každej hre naskriptovaný tunel odzačiatku do konca - stačí dať dnešným hráčom do rúk viac slobody a hra sa pre nich stáva nezáživnou lebo nevedia ako s tou slobodou naložiť. Crysis je určený pre tých čo chcú aj trochu rozmýšlať, taktizovať, hľadať rôzne spôsoby ako riešiť situácie a nechcú byť iba "loutkou, kterou tvůrci tahají na špagátech".

          Samozrejme ani C1 nie je v tomto smere ideálny a veľká časť misíi je obyčajný skript-tunel ale pasáže kde má človek viac slobody sú niečo čo sa v dnešných hrách vôbec nevidí.
          • Crysis byl tunel , do kterého jste mohli naskočit i z boku . Iluze svobody se lišila misi od mise . Na takové dobývání základny a setkání s tankem si vzpomenu rád . Na neustále se spawnující nepřátele pokud jste leželi na dosah kulometného hnízda už vzpomínám s menší nostalgií .
            V celku to byl dobrý benchmark ale herně nic úžasného oproti FarCry nepřinesl .
          • co sa tyka mna mam dost rozmyslania, taktizovania a hladania sposobov ako riesit situacie z prace, tak doma ked sa chcem zabavit budem rad "loutkou"
            • Mechwarrior_bw
              v tom prípade musíš byť so súčasnými hrami spokojný a ja ti to prajem ...
          • jediná věc která byla na crysis děsná byla střelba pocit z ní ještě ušel, ale nutnost vystřílet do korejského vojáka půlku zásobníku podrážela atmosféře nohy v tomhle je třeba CoD lepší
            • Mechwarrior_bw
              uvedomuješ si že mali vesty, že ? pri bežných vestách výstrely zo samopalu nemôžu urobiť nič, dokonca zpredu moderné vesty ustoja aj zásah z AK-47 (7,62mm). Crysis je navyše velmi ľahko modifikovatelná hra, takže si môžeš nastaviť účinnosť zbraní akú chceš... ja som tak urobil ako prvé.
          • Kecy, crisis 1 byla linearni tunelova nuda, ktera me po setkani se s mimozemstanama prestala bavit a ani jsem ji nedohral. Souhlasim s tim, ze crysis ma prisernou hratelnost. A jsem hrac her jako stalker, nebo dark souls, pred kterou bys s hruzou v ocich utekl, nikoli dalsich nudnych linearnich koridoru jako cod. Ale cod ma aspon atmosferu, proto je oblibeny, crysis je nuda, jedine co jde vyzdvihnout je technicka stranka grafiky, ta je ale nepodstatna, povrchni zalezitost.
            • Mechwarrior_bw
              lolec:
              - označiť Crysis ako tunel je trochu silná káva aj na teba, ak by sme to brali ako etalón tak potom cod nie je tunel ale vodovodné potrubie.
              - grafika je nepodstatná záležitosť ? možno pre teba, grafika mala vždy v hrách hneď druhú najpodstatnejšiu rolu po hratelnosti a vždy to tak bude. Ten kto marginalizuje úlohu grafiky nevie čo hovorí.
            • Crysis jsem dohral snad vickrat nez HL2 a je to jedna z nej FPS co jsem v SP mel tu cest hrat. Proste me opravdu ale opravdu hodne bavila a bavi i kdyz je pravda ze vetsinou to dohraju jen do te casti nez se zacnu prat s generalem korejske armady. CoD je pro me asi stejnej odpad jako Spiderman nebo Transformers a hodne vybuchu a brutalne naskriptovanych sekvenci na tom nic nezmeni. Atmosferu ma pro me CoD uplne nulovou.
            • Jo souhlasím. Po 2letech od koupi jsem se donutil to dohrát. Jinak STALKER to je fakt jiné kafe. Co je ještě hra plná svobody, i když ne takové je FarCry2. COD je opakující se pakárna, která je v pravdě atmosferická. Crysis je hnuj a ani ta grafika není tak bomba, jak mnozí tvrdí.
              Battlefield 3 na Frostbite je asi to nej. Nakonec Cryengine 2 dostal na jednom prestižním veletrhu (nevzpomenu si který) v souboji o engine roku na frak od X-Ray engine 1.5. Musím říci, že dle mého názoru je i STALKER mnohem hezcí.
            • Mě Crysis bavila parádně, stejně jako Stalker. Ono to asi nebude o tom, kdo je jaký badass gamer, ale o tom, že sto lidí, sto chutí... že?
            • tvoje matka je linearni tunelova nuda
  • takze nejenom ze budou delat jednu serii 10 let
    ale oni uz ani neudelaj novou hru *1*
  • To se dalo čekat kam tahle diskuze bude směřovat. Je hloupé pořád porovnávat platformy mezi sebou od toho tu fakt nejsou.
  • inak by som to chcel vidiet ako porovnanie na pc... jedna hra na dvoch enginoch
  • konecne konzolisti taky budou mit poradnej singl fps na +10 hod. herni doby . a ne to cod za 5 hodin dohrano.. tak enjoy..
    • :D::D prej konečně:D, pobavils
  • ok kupuju xbox a telku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit