Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Celkem neradostná zpráva ... by mě zajímalo co to provede se Star Citizenem, pokud ztratí podporu. I když si ten engine hodně upravují a přidávají do něj věci, které tam původně nebyli, tak si myslím, že k budoucímu vývoji (po vydání) asi bude potřeba aby na tom enginu pořád někdo pracoval.
  • PnH *1*
  • má to ještě jedno mínus, delfíni jsou tak trošku prasáci co se týká i lidských samiček, ale to tu raději nebudeme rozebírat *1*
  • Ty delfíny bych vynechal. Zaprve- maj radi slanou vodu a sampano by jim asi smrt jeste urychlilo a zadruhe - s*ustat modelky v bazenu plnem mrtvych ryb neni moc koser :-/
  • Pocem frajere! Smi drc do piva!
  • Nikdo tady na tyhle tvoje výlevy není zvědavej, mazánku.
  • Myšleno obráceně
  • Nebo co?
  • wenceslaus
    Od Wargamingu? To snad ne.
  • No ono by to nebylo zase až tak špatný... alespoň by se naučili jak se vytváří pořádný hry.
  • Ok takže místo toho, abych založil kistarterovou kampaň na odkoupení Warner Bross, tak tu kampaň raději založím na odkoupení Cryteku. To bude asi levnější. ;-)
  • Proto je blizzard taky na pokraji bankrotu
  • mozna prave proto spolecnost krachuje :D
  • Důkaz toho, že pouze technologická vyspělost k úspěchu nestačí.
  • tolik k představě o tom, jak šéfové Cryteku o polední pauze plavou v bazénech naplněných šampaňským mezi delfíny a nahými super modelkami
  • CryingTek...
  • firebug
    Já jsem si dost užil i Crysis 2. Všichni nadávali, jak je to oproti jedničce v mnoha ohledech horší (což je pravda), ale v porovnání s ostatníma FPS té doby to by vysoký nadstandard.
  • az ked zacali robit multiplatformovky isli dolu vodou, takze na pc by som to nehadzal :)
  • Uklidni se.
  • Přesně můj názor :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit