Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když už všichni bojujou na poli MP, proč se neobjevilo za celý roky nic, co by mohlo konkurovat CS, Quake III, nebo UT (nejlepší první)...? Protože je v nich zapotřebí skill? Zvlášt CS je v dost smutný pozici...je brutálně návykový a nic nehraju tak rád...ale vždyt se tam za deset let nic nezměnilo, akorát grafika a to ještě hodně málo.
    • No ono to bude tym ze vymenovane hry miera na pro gaming cize nemozu byt pre masy ako cod/bf serie tym padom nezarobia tolko a ea+spol ich nebudu vydavat.
    • Tak třeba v CS:GO se změnil především balanc map, GUI, které je teď opravdu promakané, celkový UI a menu. Přidaly se nové zbraně, myslím že se i předělávaly některé staty zbraní. Pak grafika, která je opravdu jako skvělá, vzhledem k enginu že :). Myslím, že se toho změnilo celkem dost, ale je pravda že, doby CPL jsou už asi pryč a hra i tak působí jako mrtvá. Asi to chce trochu času a snad se to zlepší ale kdo ví, dnes letí CoD a tyhle hry na to umírají -.- *9* *13*
      • proč nekteri nadavaji na cod? ta hra si alespon na nic nehraje na rozdil od battlefieldu ktery se tvari jako ze je vic realny pritom je to jeste vetsi arkada nez cod.
        • Takovych mamrdu si nesmis vsimat :D at si nadavaji na CoD jak chteji ale nic tim nezmeni. Jen se ukaze jak jsou ubozi. Napr. totalni vybrakovanec Veskoslav alias Veskotrotl. Ten synecek to ma v hlave tak vybrakovano ze mu neni rovno *11*
          • Mamrdů?? Mamrd si tu možná ty, hlavně piš o ubohosti ostatních a sra*** v hlave když esi vubec nepochopil, co jsem tím myslel. Ale chápu tě že, mel bys prestat nadávat.

            @joe: nemel jsem v umyslu nadavat na CoD, pokud to tak znelo, spis jse srovnaval mechaniku dnesnich MP se starými. Samo že mezi to patri BF, MoH a pod.. ale nemam v planu psat, ze jsou to spatne hry, to ne, taky me v necem bavi. Prostě mechaniky jako bhop, rocket jump a pod tyhle hry nemaji a vypada to ze to lidi ani nebere, coz je pro mě ta škoda. Ale zase taky nemyslim to, aby to bylo v tech hrach, ber to jako priklad. :) diky za pochopeni
      • residentevilfans
        csgo na css nema ani omylem !
        • No mě se CSS třeba nelíbilo (teda spíš mě chytlo jen na pár týdnů), takže pro mě jo. Ale nebudu se s nikým hádat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit