Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CODBO se jako i poslední Treytachovina moc nepovedla, samozřejmě pokud srovnáváme s bratříčkem MW2, jinak pokud hru vezmeme absolutním pohledem letošního roku, nic lepšího nevyšlo. Hra je určena pro nás, kteří se potřebují odreagovat a příliš nepřemýšlet. Je jako akční film. Interaktivní akční film. Jistě by nikoho nenapadlo strhávat kvůli nerealitě filmy s Jamesem Bondem a nebo Star Trek. Autor recenze má samozřejmě pravdu. Svojí pravdu. Já budu asi poslední, kdo se bude zastávat studia Treytach, každopádně BO je hra určená pro specifickou skupinu hráčů. Autorovi recenze doporučuji vrátit se k paření hry Solitaire, pokud ho podobný žánr nebaví a ne recenzování něčeho, co dopravdy nepochopil.
  • No akurat to hram teraz, a uz nech to je zamnou rychlo. Ten chaos okolo je proste neznesitelny:D skutocne ani cas nieco pozriet okolo ani nic :D Aj predosle boli rychle zbesile ale toto je vrchol: same vybuchy, zmatok, strelba, chaos.
  • Cototu melete za kraviny.Ta hra je super.Je to prostě čistá zábava.
  • Holt, priatelia máme smolu. Pokiaľ sa podobné hovadiny budúdobre predávať a pokiaľ
    je blbečkov, ktorí by vás za túto recenziu boli schopní ukameňovať, platiaca väčšina, môžete
    kričať koľko chcete. Hlúpe masy ochotné vyšpúliť peniaze rozhodujú. Možno by pomohlo
    za odmenu každého, kto si to kúpil poslať do Iraku , alebo Afganistanu, aby videli o čo v skutočnosti ide a že to vôbec nie je zábava. O tom taká Arma 2 aj keď s nejakými chybami
    podáva trochu iný obraz. Nie že by som mal niečo proti strieľačkám , ale toto je už fakt
    sila. Toto by ani Rambo neustíhal.
  • Konečně pravdivá recenze o Black Ops, zcela všechno vystihuje. Díly od Treyarch stojí totálně zanic (zmatek na bojišti, zamotaný příběh, příšerná grafika ), nedokáže to zachránit ani "možná" slibný multiplayer
  • A vy tie CODy a NeedFOrSpeedy a Command And COnquery este hrate? Vsetko to splachli dole toaletou... originalita je fuc a my tu namiesto hier hrame len vyvary z hier rokov minulych... (cest vynimkam). Ovela castejsie dnes najdete zabavu v Indie hre ako vo full 'AAA' titule.
  • Souhlasim s článkem, zlatá jednička call of duty, sice byla taky přímočará, ale počítaje MoH tak druhá hra svého druhu na PC, a navíc se tam stříleli nepřátelé "jen" po desítkách, ale tyhle poslední díly, to je fakt už moc. Autora bych ještě doplnil o poznámku o výběru zbraní. Když už si to hraje na studenou válku, tak se alespoň mohli obtěžovat se zbraněmi které do toho období patří. Typově to celkem sedí až na pár kousků, ale ty všemožný upravy a serepetičky na nich a ještě v takovym množství, to jsem si řikal že je asi nějaká sranda.
  • takhle hloupě se ptáš u každý recenze, kde autor hře nedá aspoň 8 bodů?
  • Aspoň se vrátilo naklánění :)

    Nicméně obnovování nepřátel je fakt humus, "překvapivý" momentky jako když vyletí raketa tak se náhle objeví bazuka a musim tu raketu sestřelit :)) Taky jsem zařval víckrát než ve všech předchozích CoD dohromady (na nejvyšší obtížnost), to mě neskutečně sra.o.
  • Sice jsem to jeste nehral, ale jelikoz autor nevyzdihuje ani Modern Warfare, myslim, ze se mi to bude alespon trosku libit. A jeste si dovolim takovej jeden poznatek a to k recenzim, pripada mi u nas, ze kdyz nekdo dokaze poradne potpoit v recenzi nejakou hru, je to pote uzasna a dokonala recenze, nic proti, jen to tak ja vidim *3*
  • Tak proč to ten Pičusek hrál ? :D Nebylo to zrovna dokonalé, ale po prvních 2 misích si člověk zvykne a + 2x Zombie = Singleplayer 8/10.
  • Konečně recenze s kterou plně souhlasím. Kdyby se takhle to této značky opřeli všichni možná by to výrobcům došlo jakou kravinu rok co rok dělají.
  • Tak s touto recenzí se naprosto ztotožňuji!Takový měly být i ty oficální od redaktorů herních časopisů a webů! Ovšem kdyby nebyli připo*raní, podplacení, nebo co...
  • rage
    už jsem se poslední dva díly z nekonečné série COD ani neobtěžoval hrát, vyloženě treyarchu nevěřím.
  • Grafika v CoD je všechno možný jen ne realistická nebo dokonce krásná. Ve 4. díle byla pěkná a bylo fajn se na ní dívat ale v dalších třech dílech se skoro nezměnila a už je to dost trapný. To i konzole dokáží zvládnout lepší grafiku než ta co je tady a proto jediný důvod proč pořád používají ten samý engine je že do toho nechtějí dávat peníze. Takže vlastně každý z dílů je jen takový datadisk za plnou cenu. MP až na pár maličkostí pořád stejný jen jiné mapy a v SP jiné mise toť vše.
  • Bombová recenze - 100% souhlas!
  • janchor
    Můj člověk. Odstavec o obnovování nepřátel je p-ř-e-s-n-e-j.
  • u mne tak max 7/10 *9*
  • Trochu zhulil že? kdyz ja jsem dohrál Black ops tak jsem byl scopný i 10/10 a po tom mesici bych ji dal 8/10,a grafika mi pripadla realisticka hlavne pohyby postav ,a heuká ba krasna a těch zbrani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit