Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Takže věci, které budu poslednímu dílu vyčítat, víceméně platí i pro jakoukoli starší CoD hru a téměř určitě budou platit i pro všechny následující." - Jde vidět že "pán recenzant" zřejmě nehrál první díl, který doteď považuju za jednu z nejlepších FPS.
  • Zrovna best tu myslim nebylo ale objevilo se tu pár stvoření co to nazývalo jako jednu z nejlepších her nebo že patří k tomu nejlepšímu.
  • Já nevím, ale větu "BO je best" jsem v celé diskuzi neviděl ani jednou... Je to zkrátka slušná FPS, kterou jsem jednou dohrál a zapomenul. A narozdíl od autora článku legálně. První COD jsem hrál prakticky v den vydání (bylo mi tehdy 24 let) a hned jsem poznal, že se jedná o něco vyjímečného a doporučoval jsem hru svým známým...
  • matt
    Na český wiki je psaný jako tvůrce Infinity Ward, ale známe českou wiki, v tomto případě selhala a já s ní. Na anglické wiki je psané, že tvůrce je opravdu Grey Matter studio, tudíž se omlouvám za disorientaci - Keny11 má naprostou pravdu.
  • matt
    Bohužel jo. Zjistil jsem, co tím týpek myslel. Špatně jsem ho pochopil. Je možnost napsat čtenářskou recenzi, přehlédl jsem tu záložku.. Beru zpět svůj předchozí koment a omlouvám se za něj.
  • Tak tak, je to kvalita, ktorá sa len tak ľahko neokuká a neprehrá. Keď vyšla CoD2 tak som bol dosť znechutený tým zjednodušením hry, hlavne s tým zdravím. Nechytilo ma to, potom prišla CoD4 , síce bola na takom istom princípe ako CoD2 ale prekvapivo sa hrala dobre, no a to čo nasleduje po CoD4 je už len veľká priepasť herného priemyslu...
  • Jojo to byly časy CoD 1 a UO jsem hrál nedavno a zase mě to chytlo stejně jako před cca sedmi lety když to byla novinka.
  • haha lol to nemalo chybu >> +1 ;))))))
  • Došlo u tebe k omylu možná z toho důvodu že UO dělalo Gray Matter Studios z něhož poté vznikl Treyarch proto i na na jejich stránkách tuto hru najdeš mezi jejich produkty.
  • Píšu tu malé deti že MW2 a BO je best, len škoda že tie malé deti nehrali CALL OF DUTY 1 a CALL OF DUTY: United Offensive (vtedy asi ešte neboli ani na svete) - prosím pekne, na tú dobu to boli hry, ktoré sa hrali nonstop v multiplayeri a vyžadovali skill - žiadne UAV, ani signalizácia zásahu, žiadny ukazovateľ granátu, žiadne regeneračné zdravie - to bola hra pre 15 + ľudí, bohužiaľ COD séria dnes je pre 10 ročné deti ktoré to kupujú po miliónoch. TEN KTO NEHRAL COD1 TAK TEN NEMÁ PRÁVO HOVORIŤ, ŽE BO JE BEST , lebo keby ste ho hrali, tak tvrdíte to čo ja, že je to sračka najväčšieho kalibru, iba to sprasilo značku COD, to že nový COD vychádza každý rok jednoznačne neprospieva tejto hre, ale peňaženkám v ACTIVISIONU asi hej.
  • Suhlasim s tebou, akurat si myslim ze ta linearnost by sa dala(a po tolkych dieloch mala) spravit. Nechcem aby to bolo dalsie GTA to nie, skor nieco ako FarCry1 kde mas v podstate nekonece moznosti k cielu, otvorenu velku mapu atd.. Pred 10 rokmi mali hry lepsi level-design a gameplay, koho by to vtedy napadlo ze dnes sa vsetko zameria len na produkcne hodnoty.
  • COD: UO dělali jako datadisk k 1. dílu Treyarch. Podle mě má dodnes nepřekonanou kampaň ze všech COD.
  • pokud vim tak UO dělal Treyarch.
  • matt
    Drobnej detail - COD1, UO, COD2, MW1 a MW2 dělali Infinity Ward.. COD3 (pro konzole), COD:WaW a COD:BO dělali Treyarch *3*
  • matt
    Světe div se, ale čtenářská recenze se opravdu nemůže napsat mezi komentáře k jiné čtenářské recenzi *3*
  • Da Derp Dee Derp Da Teetley Derpee Derpee Dumb

    Derp
  • A ta bazuka bude mít neomezený počet munice aby jsi se nemusel obtěžovat s doplňováním. A na hard obtížnost do tebe bude ten obleček pouštět rovnou 380 voltů aby to bylo zajímavější.
  • hru jsem nedohrál, asi v polovině šla z disku pryč, přesně z důvodů, které recenzent popsal. CoD ani MoH už nejsou co byly. Veškeré situace ve hře jsou dělané jen pro efekt aby hráč otevřel "hubu", ale to pravděpodobně funguje pouze na mladší ročníky. Zajímalo zda se ještě objeví "intelignetní" FPS - poslední svého druhu (na PC) byla pro mě série Half-Life. Obecně, kvalita všech stříleček je také vidět na délce jejich výroby. Dřív se hry vyvíjely roky, dnes tu máme skoro každý rok X-tý díl.
  • S autorem recenze musím částečně souhlasit. Bez jakýchkoliv debat mi přijde BO jako nejhorší díl série. Nejsem masochista a tak mě zabíjení milionů kdovíjak nebere. Z celkové recenze však cítím silnou zaujatost vůči sérii COD. Je sice pěkné že kritizuje tunelovost a lineárnost, která je s celou sérií spojená, ale to k tomu prostě patří. Je to jakobyste chtěli kritizovat FIFU, že v ní můžete hrát "jenom" fotbal, nebo NHL kde je "jenom" hokej. Lineárnost byla vždy velkým neduhem COD, ale vždy ji vyvažoval skvěle zpracovaný příběh. Ano, hra je to mizerná, ale plivat kvůli jednumu šplápnutí vedle na celou sérii? To mi přijde jako přehnaná reakce.
  • to bude právě megamaso 3D, ke hře dostaneš i interaktivní bazuku a obleček, kterej do tebe na znamení zásahu bude pouštět 220 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit