Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi jsem to špatně vyjádřil, ale každý level (lokace) v té hře byla udělaná tak, že šla projet pomocí různých strategií, které vedly k úspěchu - skrze prostřílení se, skrze stealth, skrze hackování atd a všechny ty strategie byly životaschopné. A celou tu hru šlo projet bez zabití jediného člověka. Takže ta hra byla znovhratelná a při každém novém hraní šlo používat jiné strategie, takže se to hrálo jinak. Oproti tomu Zaklínač 3 měl hratelnost celou stereotypní.

  • tolika ruznymi zpusoby :D jako FPS nebo jako Stealth...se zabijenim nebo bez zabijeni :D

  • To je bomba nápad dať blbú reklamu cez titulky......Tomu čo to tam dal, by som zakryl oči pri šoférovaní 😠

  • nenaznačuje tomu vůbec nic. Zaklínač 3 pokud jde o game design nesahal Deux Ex 1 ani po kolena. Deux Ex se dal hrát tolika různými způsoby, jako FPS, jako Stealth, se zabíjením, bez zabíjením, jako RPG atd. To se s nějakým stopováním barevných fleků nemůže měřit.

  • lito
    možná jsem zaujatej, ale stejně si myslím, že CDP umí PR a hype lépe než hry.
  • tomekbobek

    V nejhoršim kupuješ do zásoby :D

  • triptich

    očakávania sú veľké. snáď sa konečne nájde premožiteľ pôvodného deus ex. všetko naznačuje, že áno. každopádne jedno budú mať spoločné = budem nadšený, ak to na súčasnom stroji vôbec rozhýbem :D

  • Jack1947

    Tvůj názor je vlastně jen Tvůj Názor!

    Ještě že se ničím podobný nikdo neřídí😉

    Nemusím podobný téma i když mě zajímá krom Deus Ex nic podobného vlastně není.

  • Rejsek

    Kéž by šlo hrát za naboostěného meele grázla, přepadávat lidi na ulici, rvát z nich zaživa implantáty, (tak jak ve videu rval ty dveře) a následně je prodávat, nebo se jimi vylepšovat 🙂

  • radim.zaty

    Nejspíše ne, protože 1060 Ti neexistuje :)

  • uher

    Tak ty nemají s Falloutem krom jména mnoho společného...

  • plot twist voe

  • Inquisitor

    Hádám, že  myslí ty novější. 

  • Murlock

    " I v tom Falloutu 99% hracu nepratele radeji rozstrilelo nez aby je ukecavali. " Cože, co? Já si myslim, že to je právě naopak. V RPG hrách lidi raději všechny ukecácají pokud teda zrovna neroleplayují borce co mu je nějaká diplomacie putna a radši všecho rozmlátí. A zrovna ve Falloutu kde každý souboj znamená další tahovku pokud teda  nemáš štěstí a nedáš rovnou crit do hlavy.

  • Skoro kazde rpg a jejich questy jsou variace na souboje, pokud chces puzzle a hadanky musis hrat adventury. I v tom Falloutu 99% hracu nepratele radeji rozstrilelo nez aby je ukecavali. 

  • Lukass

    Kdy dojde? 

  • uher

    Zaklínač měl naprosto strašnou náplň questů. Vždy to byly akorát variace na stopování a souboje, nic víc. Ke konci mi to už lezlo na nervy.  V čem exceloval bylo vyprávění, dialogy a charaktery. Když touhle výbornou omáčkou oplácali ten veskrze obyčejný gameplay, tak to vytvořilo iluzi, že se to i skvěle hraje (např. pěstní souboje jsou doslova na jedno brdo). 

    On vůbec souboják byl strašně kostrbatý a často nezábavný.


    Na Cyberpunk jsem hodně zvědavej. Ale bojím se, že to zase bude opět znamenitá omáčka kolem vcelku obyčejného gameplaye. Ty už v tom máš sice jasno (od člověka co o sobě sám napíše, že je fanboy čehokoliv zázraky nečekám), ale já si raději počkám až si to skutečně zahraju. Až pak přijde na řadu verdikt...

  • uher

    BoB.2 je hlavně strašnej lhář a pohádkář, takže pozor na něj. Občas lže ještě víc jak Robotron. 

    Jakákoliv debata s ním je tím pádem bohužel předem odsouzená ke zmaru a je škoda na něj plýtvat energií...

  • lito

    Být Reevsem tak je žaluji, vypadá jako Nick Cage 

  • KIMCID

    Těšíme

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit