Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je bomba nápad dať blbú reklamu cez titulky......Tomu čo to tam dal, by som zakryl oči pri šoférovaní 😠

  • lito
    možná jsem zaujatej, ale stejně si myslím, že CDP umí PR a hype lépe než hry.
    • Veskoslav

      A Lito. Doba Zaklínače "skončila", teď jsi přesedlal na Cyberpunk. Pořád dokola. Ale změnil bych scénář příspěvků. Přeci jenom 3rd a 1st pohled. Uprav si to pak, až budeš zase psát tu "kritiku".

      • lito

        Já te nechápu, nemáš co psát, ale stejne si to neodpustis.

  • ta hra bude downgradnuta pro ps4 a xbox one takze jestli jste si zahrali treba metro tak si myslim ze tohle pujde v pohode taky 

    • Jack1947

      Na medium/high ? to by se dalo pak pořídím nějakou lepší kartu.

  • lito

    Být Reevsem tak je žaluji, vypadá jako Nick Cage 

    • plot twist voe

  • Soudě podle videí bude Cyberpunk interaktivní video, stejně jako The Witcher, takže se na hru moc netěším. Na co se ale těším je jiný cyberpunk a sice Conglomerate 451.

    • Veskoslav

      Interaktivní video? Tak co jsou pak hry jako Detroit atd.?😱

  • Jack1947

    Já jsem hlavně zvědav na optimilizaci, myslím že to dost prověří RTX karty a nové Radeony. Vlastně podobná situace jako před lety kdy hodnšě upgradovalo aby rozjeli Zaklínače a do té doby měli šrot. Ještě aby to i bavilo a nebyla to deketivka s občasným střílením. CHápu že to bude RPG ale stejnak.

    • Ona se ta strelba pokud vim fakt moc neobevuje na videich, tak uvidime.

      Rozhodne je to ale opodstatnena obava.

  • Rejsek

    Kéž by šlo hrát za naboostěného meele grázla, přepadávat lidi na ulici, rvát z nich zaživa implantáty, (tak jak ve videu rval ty dveře) a následně je prodávat, nebo se jimi vylepšovat 🙂

  • Co ve hře videu není tolik vidět, je střelba, což zčásti bude zhuštěním obsahu zčásti asi i faktem, že se prakticky všechna média shodla na tom, že střelba nevypadá nějak úchvatně a chybí ji pocit reálnějšího zpětného rázu. podle mě ani 99 procent medii nestřílelo ze skutečné zbraně a hodnotí to . a za druhé je to cyberpunk vylepšení lidé tak by měli nějak lépe udržet zbran měli by být silnější než normal lidí  a proto by měla ta zbran méně kopat a zpětný ráz by měl být menší než ve skutečnosti navíc jsou to zbraně budoucnosti takže tam muže být i nějaký stabilizátor a pak udrží i dvouleté dítě zbran a muže sní střílet


    • Row

      Ale ono bude asi opravdu relevantnejsi jak pusobi strelba ve hre na hrace, nez jak pusobi na strelce... v nekterych hrach je lepsi, v nekterych horsi, ale obraz a zvuk ti stejne nikdy nepreda dostatecnou napodobu sterlby skutecne. Maximalne ti na obrazovce audiovizual "tieruje" jednotlive raze nebo ucinnost mezi sebou, kdo si ale mel moznost vystrelit treba z pusky .50 BMG tak shleda, ze to na monitor proste nepreneses at se budes snazit sebevic. :)

    • Jack1947

      Počítám +- střílecí část na pomezí Deus ex( obou dvou dílů moderních) což nemusí být na škodu. Zase ta hra není jen o střílení je to stále rpgčko ale kdyby to odbyli moc lidí by se to taky nelíbilo.

  • Lukass

    Me to nechava uplne chladnym,  nic me to nerika.  Miluju fantasy,  stredovek,  ale scifi de mimo me.  

    A celkove myslim ze tady CDP trochu narazi,  kvalit Zaklinace tohle nedosahne

    • Row

      Vidis a ja to mam presne naopak, o fantasy bych si neoprel ani kolo ale scifi potazmo kyberpunk je moje krevni skupina. 1000 lidi 1000 chuti a proto si myslim ze nenarazi.

      Ostatne i kdyz neni fantasy muj salek kavy, i tak jsem si uzil celou trilogii zaklinace a kazdej tejden chodim na stary kolena do hospody hrat magicky. Takze si myslim ze kdyz to bude dobra hra najde si to svoje zakazniky i na opacne strane barikady.

    • Za mě byly u Zaklínače III velké plus lokace.  Vše bylo zasazeno do té naší slovanské krajiny. Když tedy nepočítám ostrovy na Skelige. To mě bude určitě chybět. Když jsem během prázdnin procházel AC Odyssey tak mě tam ty vesnice prostě nějak neseděly. Uvidíme jak to bude vypadat v C2077. Pro mě bude pocit z okolí velmi důležitý. Ani mě moc nesedí barevná paleta do které je zasazený design, titulky a volby. 

    • Jack1947

      Tvůj názor je vlastně jen Tvůj Názor!

      Ještě že se ničím podobný nikdo neřídí😉

      Nemusím podobný téma i když mě zajímá krom Deus Ex nic podobného vlastně není.

    • Corvus

      Děkujeme za názor! Uf, ještě že vím, že nějaký Lukass nemá rád scifi a kyberpunk. Klíčenku pošleme!

      • Lukass

        Kdy dojde? 

    • BoB.2

      Naštěstí se nemáš pravdu.

      • Ty se ovsem dopoustis opacneho extremu. Zkratka a dobre, oba dva ste tu hru uz hrali a presne vite jaka bude, ze jo...

        • uher

          BoB.2 je hlavně strašnej lhář a pohádkář, takže pozor na něj. Občas lže ještě víc jak Robotron. 

          Jakákoliv debata s ním je tím pádem bohužel předem odsouzená ke zmaru a je škoda na něj plýtvat energií...

  • Dobrý detail, jak s vyšší silou urval to menší dělo a "jsem vybaven", jdeme do akce. :)


    Mimochodem, malé srovnání CP 2077 a Watch Dogs Legion s titulky: 

    https://www.youtube.com/watch?v=l3dvnLJi8EU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit