Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain

    Doufám, že mi to s mojí 208o Ti pojede na max ve 4k. Jinak hážu železo z okna...

    • Trochu si zavěštím, s RT  30, bez RT 50 fps.

      • Jack1947

        60-70 spíš.

    • muzes ho hodit do mojeho okna

  • ta hra bude downgradnuta pro ps4 a xbox one takze jestli jste si zahrali treba metro tak si myslim ze tohle pujde v pohode taky 

    • Jack1947

      Na medium/high ? to by se dalo pak pořídím nějakou lepší kartu.

  • Co ve hře videu není tolik vidět, je střelba, což zčásti bude zhuštěním obsahu zčásti asi i faktem, že se prakticky všechna média shodla na tom, že střelba nevypadá nějak úchvatně a chybí ji pocit reálnějšího zpětného rázu. podle mě ani 99 procent medii nestřílelo ze skutečné zbraně a hodnotí to . a za druhé je to cyberpunk vylepšení lidé tak by měli nějak lépe udržet zbran měli by být silnější než normal lidí  a proto by měla ta zbran méně kopat a zpětný ráz by měl být menší než ve skutečnosti navíc jsou to zbraně budoucnosti takže tam muže být i nějaký stabilizátor a pak udrží i dvouleté dítě zbran a muže sní střílet


    • Row

      Ale ono bude asi opravdu relevantnejsi jak pusobi strelba ve hre na hrace, nez jak pusobi na strelce... v nekterych hrach je lepsi, v nekterych horsi, ale obraz a zvuk ti stejne nikdy nepreda dostatecnou napodobu sterlby skutecne. Maximalne ti na obrazovce audiovizual "tieruje" jednotlive raze nebo ucinnost mezi sebou, kdo si ale mel moznost vystrelit treba z pusky .50 BMG tak shleda, ze to na monitor proste nepreneses at se budes snazit sebevic. :)

    • Jack1947

      Počítám +- střílecí část na pomezí Deus ex( obou dvou dílů moderních) což nemusí být na škodu. Zase ta hra není jen o střílení je to stále rpgčko ale kdyby to odbyli moc lidí by se to taky nelíbilo.

  • clovicekO

    Doufám, že mi to s mojí 1050Ti pojede aspoň na low. Už mám koupeno na GOGu. I kdyby ale ne, nevadí, ještě jim dlužím za Witchera, kterýho jsem koupil jen za 40 euro :/

    • tomekbobek

      V nejhoršim kupuješ do zásoby :D

  • Jack1947

    Já jsem hlavně zvědav na optimilizaci, myslím že to dost prověří RTX karty a nové Radeony. Vlastně podobná situace jako před lety kdy hodnšě upgradovalo aby rozjeli Zaklínače a do té doby měli šrot. Ještě aby to i bavilo a nebyla to deketivka s občasným střílením. CHápu že to bude RPG ale stejnak.

    • Ona se ta strelba pokud vim fakt moc neobevuje na videich, tak uvidime.

      Rozhodne je to ale opodstatnena obava.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit