Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A abych okomentoval taky samotný video a ne jen reagoval na názory, který mají formy zvratků - hra zatím vypadá super. Úžasně atmosferická a jediný, na co můžu tuhle hru naroubovat je v mým případě původní Fallout (na první Wasteland jsem moc velkej cucák:). Ačkoliv jsem nestihl přispět, hru si určitě plánuju koupit, pokud to s ní takhle půjde dál a dovedou to do zdárného konce, ke kterému mají podle mě našlápnuto.
  • Už se těším! *1*
    Moji radost navíc násobí všichni ti hateři, kteří si zde musí vylít svá bezvýznamná srdíčka. *2*
  • A taky je třeba si uvědomit že i kdyby se neprodal závratný počet kusu tak stejně na tom už hezky vydělali. :) ale já jim to přeju zatím to vypadá jako můj milovaný původní Fallout. Sice Unity nemám moc rád a ano je to zatím hodně nedodělané, ale věřím že se to povede našlápnuto mají hezky.
  • ponocnej jarda- ten tvuj CoD je jako felicie...pro nenarocne, za malo nakladu a presunovat se to z bodu A do B umi.... ale radost z jizdy z ni mit nebudes. Ja jako inteligentni clovek nechapu, jak si nekdo muze koupit CoD. Jestli kvuli MP? Na to tu jsou zajimavejsi tituly (na novej Unreal Tournament by uz byl cas...)
    • To je teda dost blbé srovnání. Mnoho lidí jezdí Felicií i protože prostě na lepší auto nemají. U her cena nerozhoduje.
      • Mnoho lidi jezdi s Felicii,protozeje to pohodove a levne auto,ktere vas doveze vsude. Opravi vam to vsude,nestoji to mnoho a je spolehlive(s vyjimkou rezaveni karoserie). O mnoho novejsich aut se to same rict neda.
      • sirWallace
        Neni nic na svete, u ceho by nerozhodovala cena .) Vzdycky to je jedna z vlastnosti produktu a ta proste rozhoduje tez .)
        • jasně, už vidím, jak stojíš v krámu a vybíráš hry podle ceny...
          • sirWallace
            Tak to mi ver, ze ano :) Ver, ze si radsi koupim hru za 900 nez za 1500.. a vis proc ??? PROTOZE SI NA TO VYDELAVAM ! .)
            • U her je to prece jen trochu neco jineho, u her to neni otazka ceny, ale casu. Kdyz se ti hra libi, tak sice koukas na cenu, ale rozhodujes se mezi tim, jesti hned ted nebo az pozdeji.
    • Kozy
      Představ si že ne každý člověk chce u her přemýšlet, a já si lepší odreagovačku představit neumim.
      • Jestli se Ti nechce premyslet, tak si zahrej DS.
  • Nejvtipnější je,že podle dnešního "Kůůůl" trendu je tenhle herní hnůj považován za něco převratného či inovativního.Těším se jak nám teď zdejší redakce bude týden co týden sem předkládat jeden článek za druhým,kde se jen šustne slovo Wasteland a pomaličku si tak bude připravovat svou půdo pro další "Desítkovou" pecku..Herní nedostatky budou taktně zamlčeny,grafické nedostatky se označí za retro styl a stupidní hlavní dějová linka bude je uměle nafouknutá bublina,která se na povrchu bude tvářit děsně napínavě a tajemně,ale uvnitř bude prázdnější než naše peněženky..možná by mně to tak nevadilo a neryl bych do toho nebýt kritiky Ačkových titulů jako např. COD..Kritika se valila ze všech stran ..tupá střílečka,krátká herní doba,nudnej multiplayer,tupá umělá inteligence,zastaralej engine,je to furt na jedno brdo a tak dále...Výseledek je takovej,že se jedná o jednu z nejprodávanějších her na světě s miliony fanoušků,kteří jí hrají dennodenně.Narovinu..Wasteland 2 se zařadí k hernímu odpadu a rok po jeho vydání si na tenhle herní průjem nikdo ani nevzpomene,kdežto COD se bude ještě hrát mnoho a mnoho dalších let..
    • Nejdřív jsem si myslel, že je to pokus o laškování a obyčejný trolling, ale jak vidím, asi to opravdu myslíš vážně. COD, stejně tak jako většina dalších podobných titulů, jsou jen tupý střílečky, který většině hráčů, kteří k nim kdy zavítají, slouží jen jako drobný odreagování, který nutně dříve či později přestane bavit. A grafika může být klidně fotorealistická. To ale samo o sobě prostě nikdy nezmění ten fakt, že je tu celá řada hráčů, který baví přemýšlet u her jiných žánrů, v příběhově hlubších liniích.
      Fargo je legenda a tituly jako byl Fallout nebo Wasteland, prostě zůstanou v mnoha hráčích po zbytek života, což se COD ani podobným "jakotitulům" bohužel nikdy nestane.
      • Nesouhlasim, sice jsem COD nikdy nehral, ale je naprosto evidentni, ze i COD zanecha v lidech hlubokou kulturni stopu. Kazdeho bavi neco jineho a COD proste dokaze oslovit obrovskou spoustu lidi a to nebude zapomenuto, at je kolem nej hate jaky chce.
      • Black_Hand
        tak pozor. i tupy strilecky jsou super! ted hraju konecne poprvy v zivote poctive a trochu vic soustredene dooma (1/2) a uzivam si to naprosto spickove. na ultra violence je to nadherna casual hra, kdy clovek sedne, do ctvrt hodiny probehne level i se vsema secretama a pritom si naprosto skvele zastrili.

        naznacovat (tak tve vety chapu), ze cod ma fotorealistickou grafiku je zcestne, uz ted je sto let za opicema.

        rekl bych ze se dale mylis v tom, ze codko nezustane jako legenda do konce zivota. uz ted pro mnohe lidi jak vidno je.

        nic to nememni na tom, ze jsem porad spokojen s mymi penezi vynalozenymi na W2.
        • OPRAVA: poptávka samozřejmě určuje nabídku *4*
        • Je zde několik věcí, co jsem myslel jinak, než se třeba zdá, je potřeba to chápat v širším kontextu (kdybych měl každou větu rozepisovat co jak přesně jsem myslel, tak to bych musel text obsáhnout asi v 5x delším projevu). Prostě každý si občas někdy zahrál (zahraje) střílečku, ale dříve či později to přestane bavit, s tím holt nic nenaděláš.
          V člověku to žádnou velkou stopu (spíš žádnou) kvůli příběhu ani grafice (ale pozor, grafiky a třeba i programátory velice uznávám - to je věc druhá) rozhodně nezanechá (jakžtakž příběh najdeš asi tak v jednom případě ze sta). Grafika těchto žánrů, ta jde stále nahoru (netvrdím přece, že COD má fotorealistickou grafiku, myslel jsem to obecně na dnešní pojetí těchto her - někomu se to líbí, a to ne zrovna málo). Ale ta příběhovost a nelineárnost je věc, která je srovnatelná asi tak s množstvím šafránu po rozbalení (libovolnýho) balení... :-) Takže i když jsou střílečky odlišný žánr, který přímo nejde srovnávat s jinými žánry, a můžou někoho zabavit, tak rozhodně jen zabaví, ale časem omrzí, a tím to prostě končí. Přidaná hodnota se tam hledat nedá.
          Tituly jako Doom 1, 2, Wolfenstein a několik dalších jsou starý oldschool gamesy, který bych si v žádným případě nedovolil špinit ani je srovnávat se současným trendem, který jde jiným směrem a který taky plní a hraje dost jinou roli (nabídka určuje poptávku bez ohledu na to, co tady řeknu já..., což je ten hlavní hybný mechanismus). No a starý gamesy (pokud se teda teď bavíme o těch střílečkách), ty totiž narozdíl od těch dnešních rádoby graficky vyšperkovaných stříleček daly arkádovost a zážitky, který zůstaly v mnoha hráčích taky až dodnes.
          Díky bohu za Farga a spol, což jsou lidi, kteří dokáží slyšet hlas starších gamerů a nebojí se vykročit, ať už na kickstarteru nebo jinde, do starších vod, s rizikem neúspěchu a s možností úspěchu zároveň. Lidi se zkušenostma a širokým pojetím her (příběhově, dobrým rozhraním apod.), jsou lidi se zaujetím i pochopením toho, že teď se někdo ptá, teď někdo po něčem volá...
          Je až směšný, jak se někdo za každou cenu vysmívá třeba grafice starých falloutů nebo tomu, jak teď vypadá Wasteland 2. Srovnávat grafickou stránku obyčejné střílečky s komplexní hrou a nelineárním světem po všech stránkách, to je totiž opravdu přinejmenším dost úsměvný.
          Abych to už pomalu ukončil, nemyslím si, že každý, kdo kdy hrál nebo bude hrát tupý střílečky, jak jsem je nazval, se nutně má označovat stejným titulem (pokud je to jen jistý druh zábavy a chvilkovýho odreagování), nicméně na straně druhé nevěřím tomu, že někoho střílečky dnešního žánru můžou bavit i dejme tomu po čtyřicítce nebo po mnoha letech hraní. Nemá to prostě šťávu a z dlouhodobýho hlediska se mi to zdá dost povrchní.
          Ale názory na hry, život i ostatní věci asi měníme až teprve s věkem, po přehození jistých hodnot ve vlastním žebříčku. Proto bych svůj dost ze široka pojatý názor na věc ukončil těmito slovy:
          Proti gustu žádný dišputát. ;-)
      • Tady mě mezí, že jde dát "like" jen jednou :) naprosto souhlasím. Srovnávat odreagovávačku - to, že mě baví CSko, a drtíme ho ještě porád s kámošema, tak to neznamená, že je to ultimátní hra, o který bych se s někým bavil.
        "Tyjo a tak jsem si tam kempil a postřílel je všechny jako na jatkách." - tak tohle fakt ne.
        Naopak hlášky například z Portalu, nebo i ten Fallout, mraky a mraky her, který dokázaly zaujmout něčím jiným, než střílením po všem, co se hejbe, to je něco jinýho.

        Někdo tu zase, zdá se mi, míchá jabka s hruškama. Je to asi jako srovnávat Toyotu Prius s např. Ferrari F430, ano, oboje jsou to auta, ale tím veškerá podobnost končí :)
    • COD je jako hambac z mekace, takze ,,dobrou,, chut
      • deridon
        "Podívej, zrovna jedeme cheese."
    • Asi tak nějak.
    • chyba... pokud nějaké COD vyjde ve stejnou dobu, tak dřív než se lidem Wasteland 2 omrzí vyjdou 2 další COD a na to minulý "Fanoušci" uplně zapomenou *15*
      • Jojojojo..dobrej žvást..všechny díly Call of duty se hrajou dodnes a to v hojný míře...A´t chceš nebo ne a já vím,že stejně jako většina zdejších tupounů nechceš je prostě fakt,že serie Call of duty se stala v herním světě naprostou bezkonkurenční legendou,na který se nějaký Watenland jen smutně kouká ze spodku špinavýho kanálu.Já si jen počkám až to přijde do prodeje a obvzláště se těším na to,kolik kopii se prodá..
        • Sakra ty se musis hodne nudit,ze te bavi psat takove dlouhe zvasty,ktere stejne temer nikdo necte. Nuda je svina
        • MinisterOfSillyWalks
          aha takže vysoké prodeje = kvalitní hra ? *7* vzpamatuj se
          • aha, takže nízké prodeje = kvalitní hra? *7* vzpamatuj se
            • otrok: muze, ale nemusi, neni tam zadna kauzalita. Proto nejde rict, kdyz se to hodne prodava, je to kvalitni. Pricemz to rikam obecne bez vztahu k jakekoli hre.
            • Film Kameňák Zdeňka Trošky má vždy velkou sledovanost a je hodně oblíben... Je to ale kvalitní film? A druhá otázka - je Zdeněk Troška kvalitní režisér?

              CoD je stejný případ jako Kameňák
            • Spades
              Může, ale u COD to neplatí.
            • Stejně tak klidně může mít kvalitní hra vysoké prodeje.
            • GlaDOS
              Klidně to tak může být.
            • Aj ked Farmiville je zadarmo, ololol
            • To tvrdis ty, on len pisal ze vysoke predaje nezarucuju kvalitnu hru. Farmville by bola potom hra vsetkych hier.
  • Ako sorry ľudia, ale toto je projekt za tretinové peniaze od tvorcov Titan Questu.....a vyzerá to oproti Wastelandu ako Diablo 3 versus ruský Postal 3.....mi nepovedzte, že tie peniaze niekde nedefraudujú, keď to vyzerá ako 8 ročná hra!!! Nie som žiaden hejter, o Fargovcoch som zistil úplne všetko, milujem staré RPGčka, Baldurs Gate, Fallout 1&2 srdcovky, Diablo, ale v roku 2013 a za 3 mil.dolárov, ktoré im ľudia dali s dôverou, chcem produkt, ktorý bude vynikajúci i po technologickej stránke!!!

    rovnako to je pre Alpha ako Wasteland 2, ale to sa nedá ani porovnať, však na pozeranie na Wasteland 2 si musí človek dať tri Kinedrily!! Tú hru robí pár ľudí na zastaralých technológiach, aby to bolo čo najlacnejšie!!! to je úplne jasné.

    http://www.youtube.com/watch?v=PqGP4LT_cYo
    • Souhlasim s tebou ale jak vidíš kakáš jim tady na modličku, takže tě budou všichni kamenovat, jsou to jen zaujatí idiioti
      • Copak. Zmenil jsi si nick a sam sebe podporujes?
        • Jo BTW ty bllbečku, pokud sem si všiml dobře, tak kolega je slovák, Já slovenksy psát neumim.
        • boha co to meleš?? xD kdybys sem chodil častěji do diskuzí tak bys vědětl že já už sem tady pěkně dlouho. Hlavně nevim proč vždycky když někdo s někym souhlasí, tak to hned musí bejt on s jinym Nickem... vzpamatujte se lidi. Jen proto že z něčeho učůráváte vy, neznamená že budou i ostatní. Ten Wasteland prostě vypadá špatně, už jen zvolenej "Styl" grafiky...
          • Narozdil od tebe, pokud tedy umis cist,se snazim s Fargoberg slusne diskutovat,prestoze si o jeho nazorech myslim svoje. Ty tu napises dva posty a hned vsem nadavas do idiotu a blbecku.
            Jsi normalni?
            • To je hezke. Ty nam nadavas do idiotu a vadi ti nadnesena poznamka. Boze,boze
            • "Copak. Zmenil jsi si nick a sam sebe podporujes?" mluví za vše, netřeba s tebou dále komunikovat
    • To co jsi to postnul jako tvuj technologicky vzor vypada rozhodne hure nez Wasteland 2 v kamerovem demu. http://www.youtube.com/watch?v=_q3bk5os1eQ
      Jedine s cim bych souhlasil je HUD pri rozhovorech. Jako by z oka vypadl hram z dob Falloutu a prilis moderne tedy nepusobi. Snad bude ''upgradovan''. Taky volba denni doby neni podle me pro ukazku zvolena prilis vhodne. Chtelo by to jasny den:)
      Kinedril si klidne dej. Hra vypada skvele uz ted v alfa verzi
    • Jsi zaujaty blb.
      • Naopak! Ty seš zaujatej blb, z nezaujatého pohledu ta hra prostě vypadá š p a t n ě!
        • Mne se libi, vytvarne je ok. A na dobrych hrach si cenim uplne jine veci, nez nalestenou grafiku. Jsem rad, kdyz se penize na vyvoj vynakladaji ucelnejsim zpusobem.
      • vždy lepšie blbý ako slepý *3*
  • Nenahovorené texty nie je žiadna hardcore fíčura, ale bola to z núdze cnosť, lebo nato traja vývojari, čo kedysi robili hry pre pár sto tisíc nadšencov, nemali prostriedky.

    To, že to nerobí Fargo - syn miliardárov, je len šetrenie peňazí, čo vyzbieral od chudákov ( v porovnaní s jeho rodinou). Šetriť na kvalitných grafikoch, browserovom engine.....kks...tá hrá bude čistý fail, 10 rokov zastaralá technologicky a odflánutá...čoho sa Fargo chytil za posledných 10 rokov to po*ral......

    pár geekov si tu tým bude ho*iť aký sú hardcore....ale tá hra bude lacný paškvil za pár 100tisíc dolárov, za zvyšok si Fargo kúpi Masserati a dom na Bali :-) Hehe, ale tak to je.....peniazie idú od hlupákov k tým múdrejším a bezškrupulóznym *16* *14* *14* *16* *14* *14* *14*
    • Caincz
      This is why we can't have nice things. Vždycky se najde militantní slovák, co nám to všem "tupcum" vysvětlí. Jdi si hrát Salaš Manager 2013 a ušetři nás svých mouder, díky.
      • Trolled softly.
  • Vztekám se sám na sebe, protože mne už tyhle izometrie v době parádně umělecky udělaných her jako je Rage, Zaklínač 2, (Skyrim a FNV ve své době) prostě nechytají. Za prvý - ten pohled do dálky, zkoumání osvětleni (vzpomínáte na Flotsamský les a třeba práci s měsičním světlem? :-) ) či vzdálené krajiny u mne prostě vítězí. A to i u takového FNV, kde sice grafika stoji za starou belu, ale když člověk uslyší ty ozvěny výstřelů zdálky - tak ho chytne takový ten dobrodružný pocit - co se vlastně skrývá za tamhle tím kopečkem? :-)
    Izometrie pro mne prostě představuje výtvarně slabší prostředí, který se ochuzuje o spousty elementárních vjemů (teď nevím jestli se to nedá vyjádřit líp).

    Druhým faktem je pak, že ovládáním jedné postavy z pohledu třetí či první osoby se nějak více identifikuji s postavou.

    Ale stejně si to jako RPG a postapo fanoušek zahraji - nenechá se připravit o skvělí rpg zážitek *2*
    • Viktor_H
      Party based hra, která je izo ,může obsahovat takový prvky, který prostě u tebou zmiňovaných her neuděláš. Zaklínač, Rage, FNV, všechno je to mimo, protože tam nemáš partu. Bojem jsou to akční hry (a to i napříč žánry), nikoliv taktický (resp. strategický). Jestli chceš W2 z hlediska stejnorodosti s něčím srovnávat, pak možná tak s Dragon Age. Tam šlo sice o hybrid, ale pokud si hrál na nejvyšší obtížnost a měl plnou místnost nepřátel, nejvhodnější bylo si to hodit do izo... Dál mě napadá Xcom, ze starších pak NWN2...

      A vůbec, vždyť ty tady lamentuješ nad uměním! *1* Holt Zaklínáč je skvost i po artové stránce a nejedno umělecky založené srdce zaplesá, ale hry jsou tak komplexní médium, že každá může mít stěžejní prvky někde jinde. W2 se řadí k těm, co jsou hlavně o pravidlech a mechanikách. Vždyť u FTL či Hotline Miami taky neřešíš grafiku...
      • Tak mne to s té umělecké stránky hodně zajímá. *3* Ale myslím, že právě umělecké prvky jsou markantní v tom vtažení do hry.

        Já netvrdím, že prostě u Party based hry nejsou výhody. Jsou a to jako sviňa. Proto má Fallout 1 a 2 pořád takový ohlas.
    • Zajímavé jak se teď každý potřebuje identifikovat s postavou, před patnácti lety si na takové debaty o hrách vůbec nepamatuju...

      Já se např. s jakukoliv postavou nemůžu identifikovat dodnes, protože pořád hraju za (ať už dobře, či špatně) napsanej charakter, kterej stejně můžu minimálně ovlivňovat. A ten mi může být buď sympatický, nebo mě může celou dobu sr*t a to je asi tak všechno. Až nějaká hra dojde do fáze (a může to být klidně i prachsprostá FPS) že tam bude opravdu pouze a jen na mě záležet na vývoji jak svého charakteru, tak onoho světa ve kterém se nacházím, potom můžu začít mluvit o nějaké identifikaci.

      Pokud budu tak jako je to teď mít jen nějaké zdánlivé možnosti jak s postavou pracovat, ale stejně budu vědět že z těch kolejí, které připravily autoři nesjedu, tak o nějaké identifikaci nemůže být ani řeč.

      Hrál jsem už opravdu hromadu her a občas se stalo že ta či ona postava v příběhu zemřela a bylo mi to líto, jenže při druhém hraní jsem věděl že tam prostě umře a hotovo, najednou jsem zjistil že mi autoři vyloženě uměle prezentovali jako moc důležitou a příliš milou jen proto aby mě ji bylo líto a takto by to vůbec fungovat nemělo.
      Pamatuju si opravdu málo her, kde by např nebyl jednorozměrný záporák (jasně pár vyjímek se našlo, ale ty jen potvrzují pravidlo). Na prstech jedné ruky bych spočítal hry ve kterých bych mohl jeho jednání pochopit a třeba s ním i souhlasit (např. když zabrousím do neherního žánru a vzpomenu na sérii X-Men, kde jsem pro jednání Magneta měl pochopení - lidé mu nedali žádný důvod proč by mu na nich mělo záležet).

      Proto mi řeči o identifikaci s nějakou postavou stále připadají jako takový ten výmysl, který začali často používat recenzenti a kritici obecně a nějakým způsobem se to přenáší i na hráče, kteří si myslí že ve hrách/filmech/čemkoliv našli něco co tam není. Stále jsme jen čtenáři mírně interaktivního scénáře a to že ho vidíme z první osoby, nám jeho vnímání o moc víc nepřiblíží...
      • sirWallace
        Cely herni, filmovy, divadelni, a ja nevim jaky jeste prumysl, je zalozen na tom, ze nas mozek neni moc dobre schopen rozlisovat realitu od fikce, proto jemu predkladane obrazky muzou na cloveka pusobit tak, ze se s nimi identifikuje.. Deje se to podvedome, protoze pri vlozeni plne pozornosti do predlozeneho, se mozek naprosto ponori do situace a reseni, zda je to skutecnost ci fikce, prichazi az pote... Vazne to neni vymysl novinaru :) Vse to vyuziva lidske schopnosti empatie... Pokud Vam nejde se vcitit do hry, nerekl bych, ze je to hramy, mozna jen Vasim odmitnutim nechat svuj mozek klamat.. Mozna jen proste mate prilis vycvicene sebeovladani.. Kontrolujete cemu venujete pozornost :)
      • Ano přiblíží, protože právě ovládání jednoho charakteru nabízí více možností a je to nakonec lidštější. Izometrie je "jiné" táhání figurek na šachovnici, deskovka.

        Nebo mi si snad chceš tvrdit, že prožitek z "vlastních" očí je chudší než když se člověk díva dolů na nějakou prkeně stojící partu vojclů?

        Příkladem budiž setkání s obrem. Pokud to vidím z 1 nebo 3 osoby, tak si dokážu uvědomit ten rozdíl v proporčnosti, dokážu se vcítit, že hrdina musí mít respekt. Když mne obr zasáhne, tak Avatarovi se většinou neobjeví červená ikonka s číslíčkem kolik ti bylo ubráno hp a v textovém okně co ti bylo zlomeno (Ano ve starých Falloutech mne to taky baví), ale odletí.
        V Dark Souls teď už dva dny (ne v kuse, ale prostě jednou za čas to zapnu) chodím na polo-bosse Havel the rock - a vůbec se nestydím, za to že mám respekt se k němu přiblížit (Jedna rána a seš tuhej). Tohle se mi prostě v Izometrii nestane. Pro mne je Izometrické rpg tak trošku nadsázka. Chybí tomu spoustu věcí a spousta věci se tam nedá vyjádřit. I třeba co se týče konverzace.
        A identifikovat se s postavou jsem u herního novináře nikdy neslyšel sorry...
        • mne zase pride dost nezazivne hrat s 1 postavou, pretoze vacsinou(stale) od polovice hry je uz ubernamakana, o to mam radsej party based hry kde fakt je potrebne zapojit do boja celu skupinu - napriklad hry od bethesdy, tj posledny skyrim, kolko jeden "clovek" tam moze vymlatit drakov? narozdiel od napr BG2 v zakladnej hre su 3 a z toho je potrebne zabit 1, max 2 ...a je na to potrebna partia ...takisto je to aj s tvojim spomenutym obrom :)
      • možná proto že před patnácti lety byl internet ještě takový nic moc a nebyli takového stránky :D a telegrafem nebo morzeofkou se to řešit ani nedalo :-P
      • Ja se treba potreboval v RPG identifikovat s postavou vzdy. Pokud tomu tak neni,hra me vubec nebavi. A to hraji uz15-16 let. Ale to neznamena ze mam radeji hry s ovladanim jedne postavy. Ani nahodou. RPG s partou je proste k nezaplaceni. ''Vziji'' se do jedne postavy a zbytek je proste zbytek. Nektere mam rad,jine mam v parte z donuceni *2*
    • IMHO izometrie vypadá líp ve 2d, viz. F1/2, Commandos, Desperados, Blitzkrieg atd. Všechny jmenované hry podle mě vypadají vizuálně skvěle i na dnešní dobu. Toto je podle mě třeba pastva pro oči: http://commandoshq.net/Images/Screenshots/commandos2_14.jpg
      • danny_the_hound
        To podľa mňa platilo kedysi, keď bolo 3D na počítače ešte poriadne náročné. Trúfal by som si povedať, že v dnešnej dobe by už túto scénu moderné stroje zvládli renderovať realtimovo. Pekný príklad je Desperados 2 -- povedali by ste, že toto je kompletne 3D? A to je Desperados 2 skoro 7(!) rokov stará hra.
      • Ha jo! - good point!. Když si vzpomenu na Commandosy tak se mi vybaví tahle mapa neb ten japonský ostrov s děly.

        Edit: Ha! Teď jsem vstal ještě z postele abych to napsal. *1* => Nebo 2d inquisitor má nádherný výtvory. *4*
    • Kinet1c
      mna zas ovladanie iba jednej postavy neskutocne nudi, co sa RPG tyka, ja mam radsej party :)
      na grafike my tak nezalezi ci je to izo ci fps ci tps ci co ja viem co je to jedno, dolezite je aby hra dychala atmosferou a mne sa toto zatial celkom paci
      • Ale to mně taky určitě na grafice zas tak nezáleží. Tedy teď to myslí s té kvalitativní stránky. Třeba Crysis (diskutabilní vzhledem k tomu že je to sci-fi) či BF3 pro mne prostě jsou jen co nejreálnější přiblížení zkutečnosti. A to mne taky neba. Zaklínač 2 a třeba ten Rage jsou podle mne hry, které představují posun, jak v té kvalitě tak i uměleckém vyjádření.

        Ale třeba kdyby mi někdo dneska řekl, jestli bych si zahrál Isometrický Risen, tak bych se mu asi vysmál. :-)
  • Keyz
    Dle videa se nepřátelé mají zorné pole jako v Commandos 1.Tedy dost zastaralé.
    Škoda,že sami nezačnou boj a čekají na zásah.Kdyby viděli lépe a ne pouze do malého úhlu mohlo by to být zajímavé.
    Možná zde byla pouze monstra co se chovají pasivně.
  • Po zdejších komentářích jsem ani neměl chuť to video zapínat. Ještěže jsem se na něj podíval. Taková hra tady zoufale chybí a doufám že se povede.

    A výtky na grafiku fakt nechápu, vždyť to vypadá dobře a navíc nejde o hotovou věc (v článku je to dokonce zmíněno).
    • Vypada to skvele. Nekteri tu tvrdi ze i F1,2 vypadal lepe. Mozna by si ho meli pustit.
      • Kinet1c
        suhlasim, s grafikou nemam najmensi problem a nj F1 a 2 aj modom na vyssie rozlisenie, je skratka stare a dobre, toto je nove a ci dobre, no to necham az bude nejaka ukazka uz z verzie hry pred dokoncenim, zatial co vidim sa my paci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit