Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ako mne je to v podstate jedno, mna tato hra nezaujima, nevlastnim PS4, tak ju hrat nikdy nebudem, pretozu ju vlastnit ani nikdy nechem, respektive nevidim k tomu ziadny dovod, ale citat komenare typu "naco menit, nieco, co funguje" je vazne usmevne *1*
    Pretoze presne toto si povedali pri CoD2 a zostali pritom az do...kolky, ze je to vlastne uz diel?
    Pripadne pri AC serii, kde sa kazdorocne na novy diel nadava, dokonca uz aj pri znacke FC som zaznamenal obdobne reakcie ako - preskinovana trojka a pod.
    Zaujimave, ze pri spomimanych hrach nemenia to, co funguje a je to zrazu spatne a pri Uncharted je fajn,ze to vlastne nemenia, pretoze o tom ta hra je...hmm, asi to budu vzdy len komentare zarytych PS hracov, ktory su nejakym zvlasntym putom zviazany s exkluzivnym obsahom pre ich konzolu.
    Nechcem sa vazne do nikoho navazat, ale uz mi pride trochu komicke, ze vsetky multiplatformne hry su priemerne, alebo len dobre a vsetky "only PS" zazracne premakane pecky *3*
    • C-BEAM
      pokial koncept funguje a ľudí baví netreba ho meniť. To čo by malo podliehať vývoju aj v takýchto sériách je napr. leveldizajn (čo sa myslím darí) a samozrejme technologické záležitosti od grafiky, fyziky po animácie na ktorých je vždy čo zlepšovať. Keď som videl ako sa tam šplhá po tých skalách spomenul som si na Heart of Darkness a jeho fantastické animácie postáv ktoré dokázali hru posunúť o úroveň vyššie. V Uncharted 4 animácie určite ešte nie sú ideálne (poďla tohoto videa) ale smer je správny.
    • MrSanta
      Ale bobek, nadávají jenom ti, co je ty hry nebaví a blbštajni na internetu ať už z důvodů své hlouposti nebo z trolingu (takže vlastně taky hlouposti).
      Hráč, kterýho baví několik dílů určité série nemá důvod žádat výrazné změny ve značce.
      Zajímavé že zmiňuješ zrovna COD, když o každé nové COD hry se najde dost lidí, co nadávají jak je COD děsnej a že to neměli měnit, dělat z toho bayovinu a zůstat u 2. světový války.
      EDIT: Nebo The Elder Scrolls hry - spousta starších hráčů ti řekne, že nejlepší byl Morrowind a prská nad zjednodušováním herních mechanik které došlo ve Skyrimu tak daleko, že vypustili ability postav a zůstaly jenom skilly.
    • ucho
      Ne, každoročně se na ty díly ve velkém nenadává. Každoročně na to nadává jen pár chudáků v diskuzích, ale lidé chtějí stále to samé. Několik lidí v mém okolí například zbožňuje herní sérii AC a představ si, že šli hned po vydání do toho nového dílu, přestože to řada lidí hejtovala... A královsky se u té hry baví... Proč myslíš, že se ty hry stále dobře prodávají? Jo, u COD byl za ty roky pokles prodejů, ale stále jsou ty prodeje velmi slušné. Lidé nechtějí velké změny v konceptu. To chtějí pouze lidé, které ty hry nebaví. Chtějí z nich tedy udělat něco jiného...
      Uncharted je série, která patří mezi herní špičky ve svém žánru. Tuhle věc nevyvrátíš. Ostatně jako vše, co vyleze z dílny Naughty Dog, protože tam zjevně mají recept na kvalitní hry. Nový Tomb Raider šel ve stejných stopách a nepochyně se sérií Uncharted inspirovatl, a je to překvapivě stejně kvalitní zábava (multiplatformová) a slušná alternativa na only PS Uncharted... Představ si, že správný hráč nemá problém se bavit u toho i u toho. Jen jouda bude na každou druhou věc nadávat. Hraní je o zábavě. Pokud mě něco nebaví, najdu si jinou hru, která mě umí zabavit. Nechápu tuhle potřebu lidí kritizovat hry, které je ani nezajímají. Zní to, jako by se někteří u her už nedokázali bavit.
    • hele ho mindráčka. Další slovenský zakomplexovanec. Tak ti to vysvětlím ty pc- jelito. Je rozdíl mezi hrou která nefunguje a je to její devátý díl a hrou, která funguje a je to její čtvrtý díl. AC stealth hra, kde nefunguje stealth, kde nefunguje combat, questy jsou jen na na tažení času, takže je to repetativní nuda, to samé Far Cry, pořád dokola zabírat lokace, stahovat zvířata, natož Uncharted ten se hraje jedna báseň, člověk si ani neuvědomí, že je konec, Takže se spláchni do hajzlu raději, uděláš všem službu..
      • hmm moment, zrovna se tu plizim. A moment, zrovna bojuju. Hmm, ze to nefunguje? ahaa, to je zajimave, toho sem si ani nevsiml. Ze tebe pri tom zabijou neznamena ze to nefunguje. em si gamepad, sedni si na gauc, pust si to zkomirajici krabicku ktera uz ted ma dost, pust si na ni typicky konzolovou "hru", a zmlkni.
      • ahaa...tazke to pre teba som cielil *1*
        Ale pohoda, nic ine som ani neocakaval, ale popravde tymi komplexami trpis skor sam *3*
  • Pardon ale když jste nehráli předchozí díly, tak se prosím zdržte komentářů jako "to je tunel" "je to skriptované" a "kde je zábava". Děláte ze sebe jenom idi*ty. Uncharted není Sandboxová hra ale na to jak skvěle si dokázala udržet filmovou atmosféru tak měla tunu svobody. Je to ta hra na kterou se nedá ani tak moc koukat jako se musí hrát. Jinak jestli něco vytknout té Sérii tak je to malá znovui hratelnost. Prostě to dohrajete jednou/dvakrát a pak už znáte příběh a pokochali jste se grafikou. Ale zase Uncharted 3 mělo Multiplayer...
    • Draken69CZ
      Tady se hodnotí U4, proč musí mít někdo nahranou celou sérii aby mohl zhodnotit poslední díl? Podle čeho jiného to chceš hodnotit než podle videa když to ještě nikdo nehrál? Když je to pozitivní názor tak ani hrát předchozí díly nemusí a je jedno že viděl jen 15 minut nějakýho vide, ale jak to je opačně je to hroznej problém. Fakt sranda.
      • Nemusí mít nahranou celou sérii ale minimálně by měl mít zahraný aspoň jeden díl. Pak by tady lidé neříkali blbosti jako "skriptované souboje" "tunelové levely". Negativní názor si klidně měj, ale podložený. Nikoliv hate jenom proto, že to je konzolová záležitost.
      • Povoleny je davat tomu uz ted 12/10. Cokoliv co se ti nelibi nemas pravo z 15 minut hodnotit. Tak kazou Sony *12* fanboys!
        • Jestli hodnotíš z traileru tak jsi...hloupý. Ať tomu dáváš co chceš.
      • ucho
        Uncharted jede stále na stejném konceptu. 1-3. Od 4 se očekává to samé v bledě modrém, jen s jiným příběhem, a je to na tom 15minutovém videu vidět. Bude se zde tedy opět cestovat. Objevíme i nějaký domorodý kmen v džungli, patrně lidojedy, bude se hledat nějaký poklad. Divné na řadě příspěvků je to, že lidé zde kritizují prvky, které z Uncharted dělají Uncharted. Na té kritice je tedy zjevné, že dotyční o této herní sérii příliš mnoho nevědí.
      • A preco sa vlastne hodnoti U4, ked je len 15 minutove video a nikto hru nehral? Preco by vlastne niekto vobec chcel hodnotit hru na zaklade nejakeho videa? Teda okrem toho, ze je dneska hustodemonskykrutoprisne vsetko zvozit.
  • kubi-wan
    Tak jsem na to kouknul, video proskákal, vyp jsem... a povzdechnul si, že třeba na takovej Tomb Raider Underworld pro mě bude pořád větší radost pohledět, než na tenhle sterilní "next-gen".
    • Uh...ne. Nevím jestli jsi Uncharte hrál ale má to všechno jenom né sterilní grafiku.
      • kubi-wan
        Komentoval jsem jen pocit z toho samotnýho videa, který mě prostě na zadek neposadilo. To je vše.
  • kennyB
    Bravo, jako vždy je tu zase spousta uplakánků *7* Soudit ještě nehotovou hru z 15-ti minutového videa je tu koukám také noej trend. Hra vypadá dobře a řeknu jen toto- jsem rád, že vyjde jen na konzole, kde hráči tuhle hru ocení. Pro mě další hra, kterou si moc rád zahraju.
    • Draken69CZ
      Zajímavé že podle 15-ti minut se může soudit jen jak je dobrá, ale opačně už ne *7*
      • Jenže tady to honotí PCčkáři, kteří žádné Uncharted nikdy nehráli a viděli maximálně tohle video.
        • Draken69CZ
          PS4-čkáři to hodnotí podle čeho?
          • Podle Sony :D
        • Myslíš, že když někdo hraje na PC, tak si nemůže občas zahrát na zoli ?
          • Tak může, já jsem třeba toho příkladem. Ale tady to hodnotí lidi co hrajou jenom na PC a hodnotí z traileru a plkají tady takové nesmysly, že by mě zabralo hodiny jim všem napsat jak moc velké nesmysly tady hážou. Já hrál všechny Unchrated a teď na PS4 hraju Last of Us. Určitě bych našel tunu výhrad k těmhle hrám (krátká životnost pokud nepočítám MP, malá znovuhratelnost...) ale velmi se směju těm věcem co tady lidí píšou. Jasně vidíš kdo ty hry někdy hrál a kdo ne.
      • kennyB
        Podle 15-ti minut se nedá soudit. Jen se mi těch 15 minut z gameplaye líbí, toť vše. Ostatně jako všechny díly Uncharted...
        • Draken69CZ
          OK dyk to je v pořádku, někomu to zas podle ukázky přijde špatný věc názoru. Ve srovnání s trojkou je to pěknej posun, ale když to srovnám s dnešníma hrama tak to zas takovej zázrak není.
          • kennyB
            Ruku na srdce, tady se u každé hry nadává už jen při jejím ohlášení. Ti, co hráli nějaký ten díl ze série budou spokojeni, ti co ne si zase budou vymejšlet, jak tu hru odsoudit. Jestli někdo chce změnu, ať si vzpomene na poslední Tomb Raider. Nebyla to špatná hra, ale prostě to už nebyl ten TR.
            • kennyB
              V těhle lokacích ale nešlo o čtvereček, nebo trojúhelníček...
            • To já jsem zae rád, že to bylo jak to bylo. Pokud budu chtít řešit puzzle, tak si zahraju jinou hru. Fakt nestojím o to, abych při takové hře někde půl hodiny přemýšlel jestli sem pasuje čtvereček nebo trojúhelníček :)
            • kennyB
              PC-hráč: Já se u toho nového TR taky bavil, ale chybělo mi tam řešení hlavolamů. Kdyby tam bylo víc puzzlů, jako při řešení temple lokací, byla by to úžasná hra.
            • Mě třeba poslední TR bavil víc, staré jsem kdysi hrál taky, ale tohle akčnější pojetí, ta atmosféra přežití a i tím jak ten příběh byl podaný (ano mělo to i příběh)... mě se to líbilo strašně a doufám, že stejný díl bude tady zase tady takový nějaký, stejně jako fanoušci Uncharted doufají, že 4ka bude "zase taková".
  • No je to takovy DLC ke trojce v o neco malo lepsi grafice. Evidentne se proste jede dal ve vyjetych kolejich s minimem inovace. Fakt jsem zvedav, kdy vyjde hra co by me donutila koupit si Ps4. Zatim pusto a prazdno. Spousta indie pecek ze Steamu je 1000x zabavnejsich a plny novych napadu.
    • Proc měnit něco co funguje a fungovalo naprosto skvěle ? Kdo nevidí změni co tam sou a nové vci tak rozhodně nehrál předchozí díly.
    • Ronox
      Na druhou stránku se ale nabízí otázka jestli je doopravdy nutno nějak víc překopávat hratelnost, která už tak je dobrá a hlavně je to takový podpis pro tu a tu značku. Na to tu jsou podle mě nové značky, ale proč měnit něco, co funguje? Tohle je názor, který se ve mně teď hrozně mlátí a to hlavně ve světle Far Cry 4. Zrovna u Uncharted si pokládám otázku, co tam přidat? Například open world z toho udělat by byla blbost, protože ta hra by pak ztratila drive a speciální schopnosti dávat Nathanovi je taky kravina. Co já očekávám od Uncharted je opět akční jízda plná dobrých postav a vtipných hlášek. Zase o něco víc interaktivnější souboje a přestřelky což jsme v samotném videu viděli.
      • MrSanta
        Taky moc nechápu část hráčů dožadujících se nějakých výrazných změn v zaběhlé značce. Mám hru, která má základnu fanoušků, kterým se líbí. Jak udělat pokračování?
        Možnost A - neměnit co se líbí, chybky odstranit a trochu to vytunit, ať si to hráči provního dílu užijou.
        Možnost B - udělat změny ve snaze nalákat nové zákazníky.
        Já jsem teda mnohem raději když se zvolí možnost A.
        • Ronox
          Já taky, protože díky možnosti B dopadl například Resident Evil, tak jak dopadl.
  • Nadhera!Presne jak v tom traileru,roztlinctvo spica a schovavani v nem,krasne dohledy do dalky,voda,skali proste oproti 2a3 uplne nekde jinde!A ti co rikaji ze ne,tak at kouknou na youtube,tam je dobre porovnani.Zvuky zbrani spica,mnoho cest jak zneskodnit nepritele,od vybuchu granatu odletava zemina vsude kolem,od kulek odlitavaji zbytky kury od stromu,od skal zbytky odlomky kameni.No proste parada.
  • MrSanta
    Boj a pohyb postav jako takový je fajn. Ukočírovat AI aby neskákala zběsile z jedné skalky na druhou asi nebude lehké.
    Ale ta grafika...ne že by byla špatná, vypadá to dobře. Ale ty textury skal atd. - to vypadá skoro jak šutráky ze Skyrimu. Od PS4 bych čekal víc. Navíc mi to celé přijde takové mázlé, ale to bude asi vina komprese videa. Předpokládám, že to není finální verze a do vydání to ještě trochu vytuní. Takhle skoro nepoznám rozdíl když si na YT pustím vedle sebe tohle video a video z trojky :D
  • Je to taková vyšší verze interaktivního filmu.
    • Další expert...který vůbec neví o čem mluví.
  • Upravená umělá inteligence z TLoU, za tohle mají u mne ND palec nahoru, pokud to ovšem zase není lež jako v případě TLoU trailerů (předvedli super AI, ve hře je průměrná AI) a skutečně se takto panáci budou chovat i ve finální verzi.

    Akorát to vykrádání od CrystalDynamics TR:R v podobně klínu alias cepínu si mohli odpustit, příšerně to podle mého názoru bije do očí, včetně velmi podobného zvýraznění stěn pro použití.

    Uvidíme jaký bude výsledek, tohle vypadá solidně a držím jim palce.
  • God-of-War
    Ubrečení PCčkáři zase brečí. Tohle je grafickej luxus. Deal with it. A to se ještě jedná o pre-alpha kód hry.. muck. *3*
    • Draken69CZ
      Pokud je to pre-alpha kód hry tak to běželo na výkonném PC a grafika může jít ještě dolů.
    • heh :) grafickej luxus *7*
    • del0
      Ani nevíš, jak si mě pobavil s tou pre-alphou, vzhledem k tomu, že tohle je tak očividný downgrade oproti těm SONY hype videích z E3. Klasika. Stejně jako u U3. *15*

      Jedna polygonama nasypaná postavička, krásné kulisy v pozadí a pravděpodobně 30fps. Nikde nevidím žádný grafický luxus, o open worldu ani nemluvím. Chtělo by to na chvíli seskočit na zem z toho SONYboy mráčku a zamyslet se nad tím, jaký HW je v konzolích.
      • Co furt mate s tim otevrenym svetem?Me furt nebavi nekde bloudit jak idi.Je to rozlehle tak akorad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit