Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • řím byl muj nejoblíbenější Tottal war , takže se těším , napoleon mě minul mě prostě přijde dementní strategie te doby(držte linii a stujte tam jak votroubkové dokud nechcípnete) *1* ..už se těším jak se budou mí barbaři prosekávat legiema říma tam a zpět *1* teším se.....co nějaké informace jestli už nák zvladly koncept jak model tottal war posunout dál ? 1sv.válka, 2sv.válka? podle mě by to šlo 1 ní sv určitě..to byl ještě dost statický boj
    • Chlapče, přej si hru z prostředí, které aspoň trochu znáš. Třeba z pod maminčiny sukně. 1. světová válka byla leccos, určitě ne statická. Steče, jatka, dělostřelectvo, první nasazení letadel, tanků, širší využití plamenometů, biologické zbraně ... v tobě to vzbuzuje pocit, že se tam nic nedělo a jen se propichovali nožíky jako ti tvoji Barbaři?
    • Magister_Peditum
      Chtěl bys 1. světovou v zákopu, ale v Napoleonovi ti podobná taktika přišla dementní? *1* *1*
      • zakop je fajn střílíš s krytu ne jak debilek ve stoje před nepřatelskejma puškama za dob napoleona ..takže tvoje poznámka je mimo *5*
  • Takže vrhači hlav? Tyhle chasníky musím vyzkoušet :), RTW jsem kdysi projel za Germány, Kartágo, Juliovce a Bruty. Můj kamarád si zase podmanil celou mapu za Řeky. Neznám ale nikoho, kdo by kampaň vyhrál s Parthy, pokud někdo takový je, má můj obdiv :).
    • Veskoslav
      No s nimi bylo docela peklo dobývat větší města....Fakt. Ten kdo to dohrál medaili *1*
      • pokud se nepletu, mají Parthové cataphracty i camel cataphract... nejtěžší je myslím začátek, 2 města daleko od sebe, nějak to rozjet, když se ale člověk dostane ke cataphractům, neměl by být problém, já za Arménii dobyl celou Malou Asii, Kavkaz, Blízký východ a Egypt jen za dominantního použití jízdy, na dobytí města stačí najmout jednotku pěších žoldáků a nechat je podkopat hradby, s kavalerií to naprat dovnitř směr centrum, co sleze dolů pročesat chargem a zbytek na hradbách nikoho po 3 minutách nezajímá
        spíš bych rád viděl někoho úspěšně hrát za Nubii, jak přežít nápor Kartága a později Scipiovců
        • Určite si myslel Numídiu*3*.
          Za Parthov to bola celkom výzva, napokon som jazdou valcoval aj falangy hellénskych národov.Hranie za konkrétny kmeň je myslím krok historicky korektnejší a to je len dobre.
    • RTW pořád klasifikuju jako jednu z nejlepších her, co jsem kdy hrál. Za Řím, Kartágo, Řecko apod. jsem to dohrál xkrát. Ale snad nejvíc ze všeho mě to bavilo za Británii, Galy a Scythijce. Za Seleuky to byla docela výzva... Za Parthiu se mi to ale nikdy nepodařilo dohrát. Když se teď to téma znovu otevírám, dostal jsem docela chuť. Omluvte mě, jdu znovu instalovat! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit