Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je ti jasný, že v tý době se všude chodilo pěšky a být fyzicky zdatný znamenalo dožít se dalšího dne?
  • Bych naopak řekl že tehdy měli těla dost vypracované. Jedli v podstatě jenom maso a to, co jim vyrostlo na poli. A pohyb měli plusminus 24 hodin denně někde v přírodě. Z toho vychrtlý bezdomovec opravdu nevznikne
  • Však jejich potomci dnes spolehlivě pokračují v tradici...
  • Viktor_H
    Případně ještě tohle: http://www.youtube.com/watch?v=S1QzZ15-L38

    BTW, jen aby to nevyznělo špatně, já samozřejmě Arnolda zbožňuju - bez něj by mé dětství bylo poloviční.
  • Pruhovaný elasťáky Keltové běžně nosili.
  • zakop je fajn střílíš s krytu ne jak debilek ve stoje před nepřatelskejma puškama za dob napoleona ..takže tvoje poznámka je mimo *5*
  • ZvacA
    Víš, co by ti na to řekl: http://youtu.be/inTRblYTevk?t=3s :D
  • Viktor_H
    Už ve Starověkém Řecku měli velké znalosti o tom, jak pracovat s tělem. To, co je na obrázku, nevypadá vůbec nereálně. Samotná transformace těla je z 50% závislá na správném složení stravy a tyto znalosti nebyly různým kulturám v minulosti cizí. Ostatně, podle čeho myslíš, že dělal Myron svého slavného Diskobola? ;-) http://www.iisoh.org/discusa3.jpg

    Spíš by mě zajímalo, jak by sis představoval, aby někdo, kdo denně trénuje různé styly boje, různé formy cvičení, všude chodí pěšky/jezdí na koni (ne, na koni se při klusu opravdu nemůžeš uvolnit a vyvalit jak v autě), nebyl "namakanej".

    Jinak barbar Conan zde: http://collider.com/wp-content/uploads/conan-the-barbarian-arnold-schwarzenegger-movie-image.jpg To má do toho, co je na obrázku, dost daleko...
    BTW, vždycky jsem si myslel, že Arnold se do tý role nehodil. Pominu-li, že neuměl hrát a že je ho štýrský přízvuk tahal za uši, vůbec nevypadal jako někdo agresivní/rychlej/dravej/atletickej (viz knihy), ale spíš jako když zrovna vyšel z gymu...
  • Menttor
    Pod pojmem "vypracovaný" si představím něco opravdu jiného, to co je na obrázku klidně reálné být může...
  • Veskoslav
    Jediný důvod, proč by nemohl mít?
  • Mno když rozdýcháš ty pruhovaný elasťáky může ti to už být jedno.
  • Ja bych chtel videt valecnika te doby, co by mel takhle vypracovany telo. Barbar Conan by mohl zavidet. To je tak nerealisticke.... :)
  • Hmm vypadají jak banda agresivních fodbalových fanoušků
  • To je tak, kdyz nekdo nema "nastudovan" Monthy Python a pak jeste chce poucovat. Hezky se sam ztrapnil *15*
  • Nejseš, když se mrkneš na shoguna 2 tež dlcčka přidali dost narodů.Spoustu jsem si jich do dvojky tež koupil, protože jsem si o dost prodloužil herní dobu.Tak uvidíme co přinese dvojka a jak to zvládnou pač bych vážně nekoupil dlc s národem, který bude nemastný neslaný.
  • Chlapče, přej si hru z prostředí, které aspoň trochu znáš. Třeba z pod maminčiny sukně. 1. světová válka byla leccos, určitě ne statická. Steče, jatka, dělostřelectvo, první nasazení letadel, tanků, širší využití plamenometů, biologické zbraně ... v tobě to vzbuzuje pocit, že se tam nic nedělo a jen se propichovali nožíky jako ti tvoji Barbaři?
  • Určite si myslel Numídiu*3*.
    Za Parthov to bola celkom výzva, napokon som jazdou valcoval aj falangy hellénskych národov.Hranie za konkrétny kmeň je myslím krok historicky korektnejší a to je len dobre.
  • Fajn asi budu ta černá ovce já ale těch DLC bude asi hodně .. když je tu tak málo národu :(
  • pokud se nepletu, mají Parthové cataphracty i camel cataphract... nejtěžší je myslím začátek, 2 města daleko od sebe, nějak to rozjet, když se ale člověk dostane ke cataphractům, neměl by být problém, já za Arménii dobyl celou Malou Asii, Kavkaz, Blízký východ a Egypt jen za dominantního použití jízdy, na dobytí města stačí najmout jednotku pěších žoldáků a nechat je podkopat hradby, s kavalerií to naprat dovnitř směr centrum, co sleze dolů pročesat chargem a zbytek na hradbách nikoho po 3 minutách nezajímá
    spíš bych rád viděl někoho úspěšně hrát za Nubii, jak přežít nápor Kartága a později Scipiovců

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit