Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • užil jsem si čtení každého slova, jak to mumlal do zdi, za kterou se mu smál dav lidí
  • Overwatch
    :D
  • Já stále doufám,že tam bude i Sparta...v Rome Total war i v modu Roma Surectum jsem to za ně dohrál a můžu říct,že mají naprosto bezkonkurenční vojáky,ve falanze naprosto neporazitelní...byla by škoda,kdyby tady chyběli.
  • Werdes svych nechtenym failem pekne pobavil :)
  • Ano, vyjma kanalizace, lékařské péče, vzdělávání, vína, veřejného pořádku, zavlažování, silnic, zásobování pitnou vodou, co pro nás udělali? *4*

    Komentář Werdese je ovšem naprosto báječný *1*
  • To bylo jen přátelské gesto, ale je vidět, že bys potřeboval i zvít do ruky nějakou knížku o slušném chování :D
  • za prve, nejsem tvuj pritel, za druhe http://www.youtube.com/watch?v=ExWfh6sGyso
  • Příteli, tento výstřel do tmy, je opravdu k politování. Zkus nejdříve zadat do té "slavné" Wikipedie Řím, Římská říše a čti, poté si v knihovně půjč nějakou lehčí knížku o době antiky a slavného Říma. Poté možná, až to uděláš budeš vědět, že doba antiky byla klíčová pro vývoj naší kůltury a nejeden základní kámen byl položen v oboru (právo, matematika atd.)
    Možná, až to zjistíš, tak teprve zjistíě, jak jsme malinkatí v porovnání s obry z minulosti.
  • a vůbec, co pro nás kdy Římani udělali?
  • Magister_Peditum
    "Lidé zvaní Romanes, oni jdou dům. Co to je za nesmysl?" "Ne, má to být: Římané, jděte domů." "Ne, to tam nestojí, jaký je plurál od slova Říman?" "Romanus, Romani, -o, -um, -e, -o, -i - Romani!" "Dobře, a jaký je imperativ od slovesa jít?" "Počkejte, eo, is, it, imus, itis, eunt, ite - je to ite!" "Dobře, a domů je jít někam, takže?" "Domus, ne, domum." "Fajn, a teď to všechno opíšeš stokrát, abys se to naučil!"
  • To já doufám, že než se dostanu k legionářům tak to chvili bude trvat.Přece jenom jsem si v jedničce ani neužil triiari a už jsem měl ranou kohortu.
  • Menttor
    ROMANES EUNT DOMUS!

    nebo snad Romani Ite Domum? *1*
  • Veskoslav
    No s nimi bylo docela peklo dobývat větší města....Fakt. Ten kdo to dohrál medaili *1*
  • RTW pořád klasifikuju jako jednu z nejlepších her, co jsem kdy hrál. Za Řím, Kartágo, Řecko apod. jsem to dohrál xkrát. Ale snad nejvíc ze všeho mě to bavilo za Británii, Galy a Scythijce. Za Seleuky to byla docela výzva... Za Parthiu se mi to ale nikdy nepodařilo dohrát. Když se teď to téma znovu otevírám, dostal jsem docela chuť. Omluvte mě, jdu znovu instalovat! *3*
  • Veskoslav
    Tentokrát posypu solí zem Římskou!
  • Už se těším, až je budou mé legie masakrovat. Z těhle barbarů jsou stejně mizerní otroci.
  • Magister_Peditum
    Chtěl bys 1. světovou v zákopu, ale v Napoleonovi ti podobná taktika přišla dementní? *1* *1*
  • Dcery znásilnit, a Boudica už chcipne sama. *4*
  • S těmahle by mohli mít moji legionáři makačku *1*
  • řím byl muj nejoblíbenější Tottal war , takže se těším , napoleon mě minul mě prostě přijde dementní strategie te doby(držte linii a stujte tam jak votroubkové dokud nechcípnete) *1* ..už se těším jak se budou mí barbaři prosekávat legiema říma tam a zpět *1* teším se.....co nějaké informace jestli už nák zvladly koncept jak model tottal war posunout dál ? 1sv.válka, 2sv.válka? podle mě by to šlo 1 ní sv určitě..to byl ještě dost statický boj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit