Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejseš, když se mrkneš na shoguna 2 tež dlcčka přidali dost narodů.Spoustu jsem si jich do dvojky tež koupil, protože jsem si o dost prodloužil herní dobu.Tak uvidíme co přinese dvojka a jak to zvládnou pač bych vážně nekoupil dlc s národem, který bude nemastný neslaný.
  • řím byl muj nejoblíbenější Tottal war , takže se těším , napoleon mě minul mě prostě přijde dementní strategie te doby(držte linii a stujte tam jak votroubkové dokud nechcípnete) *1* ..už se těším jak se budou mí barbaři prosekávat legiema říma tam a zpět *1* teším se.....co nějaké informace jestli už nák zvladly koncept jak model tottal war posunout dál ? 1sv.válka, 2sv.válka? podle mě by to šlo 1 ní sv určitě..to byl ještě dost statický boj
    • Chlapče, přej si hru z prostředí, které aspoň trochu znáš. Třeba z pod maminčiny sukně. 1. světová válka byla leccos, určitě ne statická. Steče, jatka, dělostřelectvo, první nasazení letadel, tanků, širší využití plamenometů, biologické zbraně ... v tobě to vzbuzuje pocit, že se tam nic nedělo a jen se propichovali nožíky jako ti tvoji Barbaři?
    • Magister_Peditum
      Chtěl bys 1. světovou v zákopu, ale v Napoleonovi ti podobná taktika přišla dementní? *1* *1*
      • zakop je fajn střílíš s krytu ne jak debilek ve stoje před nepřatelskejma puškama za dob napoleona ..takže tvoje poznámka je mimo *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit