Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen mě překvapuje, jak ta hra má málo hypu, když to srovnám s tím polským nedodělkem, tak MGS je v podstatě bez hypu. Tak je jisté, že gameplay to bude mít daleko předaleko nad W3. Další triumf je že Konami hru určitě optimalizuje oproti CDP, kteří se na tuto věc takzvaně vysrali z vysoka..
    • MGS má dosť veľký hype... a to že tebe nepasuje W3 neznamená je to zlá hra...
    • Magister_Peditum
      Možná proto, že W3 je od autorů vcelku nám bližších než Konami a hra je postavená na předloze, která je u nás taky dost oblíbená. Nehledě na svoji kvalitu tu hry z japonských ostrovů nějak závratnou popularitu nikdy neměly.
      • Lukyz
        No já bych řekl, že právě naopak - Witcher ten marketing potřeboval, protože herně jde o dost mladou značku (2007) a nedokážu ani odhadnout jak se na západě prodávaly první dva díly, zatímco MetalGear je tady od roku 87, je znám celosvětově a samotný Japonsko má 125mil. obyvatel, takže pokud některá z těhle značek potřebuje marketing tak je to bezpochyby Zaklínač - mám rád obě *4*
        • Magister_Peditum
          No já myslel, že haha píše o hype na Games.cz. Mimo střední Evropu to samozřejmě neznámá značka byla.
    • Ronox
      MGS ho nepotřebuje. Witcher ho potřeboval.
      • del0
        MGS5 hype nepotřebuje, protože ho má zadarmo zajištěný od stáda sonyboyů...
  • juu nepratele jsou videt pres zed paráda! ach jo... hry pro decka. *6*
    • zajimave definice hry pro decka. Bohuzel naprosto chybna.
    • Lukyz
      To půjde vypnout, i v Ground Zeroes to šlo *3*
    • ale aspoň se o tu zeď nezaseknou jako ve Witcherovi *15* *15*
  • mě z toho vychází pořád hra roku. Kolik tu bylo open world stealth her? Navíc žádný Solid Snake, kterého nějak nemusím ale Big Boss!!! Teď ještě jakou verzi hry koupit? Steam je proti PSN úplně mimo na online služby, na druhou stranu Ground Zeroes na PC skvěle vypadá a skvělé šlape...
    • Hlavně steam má o hodně dražší hry než psn.. a na pc běží hry na ultra, teda pokud není někdo línej a ten comp si umí poskládat.
      • To neviem, ci ma drahsie, kazdopadne samotny steam key si mozes kupit niekde inde, moznosti je kopec :) Nedavno sa dal pre-order key kupit za 29 E
  • Bomba, to prostě musím mít, kéž by byli peníze na tu sběratelku...
  • Jen bych si dovolil upozornit na kickstarter hry SQUAD od tvurcu Project Reality(veleuspesny mod na BF2, ktery se hraje dodnes), ktery konci za 4 dny. Mohli by jste o tom napsat clanek nebo alespon bleskovku. Hra, ktera bude mit k puvodni BF serii blize nez nove dily, si to urcite zaslouzi.
  • Luckiller
    Tato hra povznáší simulátor kleptomanie na nový level *5*
  • Půjde tu kozatou čubu oblíknout? Už teď mě to vytrhuje z hraní. To je jako by tam Snake běhal ve slípkách. *7*
    • Lukyz
      Tak v Sons of Liberty jsi nějakou chvíli hrál za nahýho Raidena, že jo *1*
      • to jo a Raiden to je aspoň kus *14*
  • Co na to říct je to famózní nemám slov už jen kvuli tomu že to budu hrat na PC ? snad budou třeba v budoucnu ještě nějaka překvapení ohledně dalších dílu ať už starých nebo hlavně nových na PC
    • MGS1 som presiel asi tak 30x, neprehanam, MGS2 som hral tiez niekolko krat, nedavno som pomocou PCSX2 aspon raz konecne dohral MGS3, nasledne som dal cez PPSSPP Peace Walkera (skoda tych 20 FPS z PSP), portable ops sa mi uz tak moc hrat nechcelo. Za MGS4 by na PC by som predal aj sestru do otroctva :)
      • Miso mam to uplně stejna jako ty :-D
      • Taky se právě chystám dát si nePC díly přes emulátor, včetně prvním Metal Gearů na MSX v rámci subsistence.
  • Pete.palis
    Ona se mu v helině pobízivě natáhne a on čumí do nabídky v menu *1*
  • Lukyz
    Už jsem to tady (ne)jednou psal, ale vypadá to absolutně famózně! *14*

    D-dog je jasnej favorit, na ty šílenosti s robotem moc nejsem, snad i Quiet pokud jí člověk bude moc trochu přiobléct *1* V menu byla vidět možnost měnit companionům skiny tak doufám, že to nebude formou placených DLC.

    Chodit do školy tak bych měl obrovskej vnitřní boj, jestli se těšit nebo netěšit na září *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit