Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na ploše to má dávno každý už od té doby, co byla ta tapeta poprvé zveřejněna. *15*
  • 'Čímž myslí kupříkladu ten kouzelný obrázek s dívkou v negližé s čepelemi, které se jí vysunují z paží. To je prý přímý odkaz na hru a události uvnitř ní.'

    Vubec nic to o hre nevypovida, presne jak rikas *1*... Ctete si ty clanky, nez se pustite do disputaci.
  • Davali by si obrazek na plochu? Vdyt presne proto to vzniklo! (na tu konferenci si pamatuji dodnes a presne o tom mluvili) Je to jednoucelovy background pro nedockavce. Nema nic vypovidat o hre,takzez toho zase nedelej vedu.
    A me osobne se ani nelibi
  • Ženská ve spodním prádle a ještě k tomu sexy vražedkyně? To je opravdu nehorázně prvoplánované, jsem rád že alespoň inteligentní návštěvníci games.tiscali se tim nenechali oblodit a moudře se rozhodli počkat na nějakou skutečnou ukázku ze hry. Věřím že návštěvníci jiného webu by nad tím hned dělali nemravné věci a dávali si tu ženštinu na plochu, ale to se inteligentním čtenářům kteří mají svojí úroveň a důstojnost a vědí co je dobré naštěstí stát nemůže.
  • Sakra můj první příspěvek z mé staré IP adresy po šesti dením banu a je to zrovna na tohodle hlupáka.
    Kažopádně jako trolling dobré, pokud si to náhodou myslel vážně měl bys zajít na klystýr mozku
  • trolololo
  • je to astar seran a uvidime ci sa budes smiat ked ta pridu ocipovat jastery a on alebo ptahh nebude s flotilou materskych lodi nablizku
  • USER47
    Pche, queen of blades...pokud někde brali inspiraci, tak spíš zde:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Molly_Millions
  • trolo
    one je osviceny. ale teraz rozmyslam ci jesterom saranom ci ako sa vola alebo radiaciou.
  • misho8723
    To možno hej, ale na druhú stranu, všetky ich koncepty ukazujú postavy, ktoré sa v hre - teda vo svete Cyberpunku 2020 (2070) - objavujú.. nie len tak pre zábavu alebo čo, ale svoj zmysel majú
  • GlaDOS
    Místo těch tvých výlevů tady by jsi radši měl sednou k učebnici českého pravopisu. Tolik chyb pohromadě jsem ještě neviděl.
  • Hmm copak,došli prášky ?
  • MidnighT91
    Samozřejmě mluvím o celém vyobrazení ne jen o ženské :)
  • Tak to mas jako kontrasty, vetsinou to pro zdurazneni byva malo oblecena slecna nebo vice oblecene dite ;-)
  • walltar
    No pokud sou to implantáty tak bych se celkem bál selhání ... se tak jednou večer škrábeš na zadku .....
  • MickTheMage
    Presne to som si hovoril...predtym nez som si ju dal tiez na plochu :)
  • MrSanta
    Technologie implantátů (teda jestli celá ta baba není robot) hezká je, o tom žádná. Ale zase obdařená děva v nedbalkách *7*, to mi přijde trochen laciné.
  • Jj mám ho na ploše a taky jsem nad ním dost dlouho přemýšlel a je opravdu velmi dobrý až ojedinělí v herní branži.
  • Že by z ni zrovna museli udělat Queen of Blades, to nemuseli. Ale ženská pěkná. *4*
  • MidnighT91
    Mluvte o čem chcete, smějte se čemu chcete ale musíte uznat, že ten obrázek je geniální tvorba...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit